О бюджете Катон-Карагайского района на 2017-2019 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/55-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2017 года № 4812
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/75 –VІ от 9 декабря 2016 года "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 925 929,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 674 421,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3420,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 621,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 228 467,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 965 591,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 806,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 108 912,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 106,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 133467,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133467,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.11.2017 № 14/122-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2017 год по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов в размере 100 процентов, установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/75-VІ от 9 декабря 2016 года "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4773).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 3 485 095,0 тысяч тенге.

Катонқарағай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/55-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4812 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 925 929,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 674 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –3420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19621,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 228 467,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 965 591,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 93 806,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 108 912,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 106,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 133 467,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133 467,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.11.2017 № 14/122-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 8/75-VІ шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4773 нөмірмен тіркелген) 2017 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде орындауға қабылдансын.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі - 3 485 095,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

4. В соответствии с пунктами 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 13 228,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2017 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть перечень бюджетных программ на 2017 год не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 5.
8. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2017 год согласно приложению 6.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2017 год согласно приложению 7.
10. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2017-2019 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға , жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 13 228,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Учесть предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2017 год согласно приложению 9.
12. Учесть предусмотренные средства резерва местного исполнительного органа района на 2017-2019 годы согласно приложению 10.
13. Учесть предусмотренные распределение сумм на трансферты органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 11.

11. 2017 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2017-2019 жылдарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резервінен қарастырылған қаржы 10-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына қарастырылған трансферттер сомасын бөлу 11-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

003
Капитальные расходы государственного органа
12648,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
217457,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
216617,0
022
Капитальные расходы государственного органа
840,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35253,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35014,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
239,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19813,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19541,0
013
Капитальные расходы государственного органа
272,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16957,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
16957,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13272,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13272,0
02
Оборона
88740,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88740,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8586,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
80154,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1750,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1750,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1750,0
04
Образование
3084485,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
900,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
900,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
253301,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12648,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
217457,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
216617,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
840,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35253,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35014,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
239,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19813,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19541,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
272,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16957,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16957,0
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13272,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13272,0
02
Қорғаныс
88740,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88740,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8586,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
80154,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1750,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1750,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1750,0
04
Бiлiм беру
3084485,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
900,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
900,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
253301,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

106864,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
146437,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2830284,0
004
Общеобразовательное обучение
2519228,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33080,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
84808,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13076,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
61688,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
45208,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73196,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310950,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310950,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27182,0
002
Программа занятости
57858,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31932,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3143,0
006
Оказание жилищной помощи
1234,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28690,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
690,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1276,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66505,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14800,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2200,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4270,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22147,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
33996,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3321,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

106864,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
146437,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2830284,0
004
Жалпы білім беру
2519228,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33080,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
84808,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13076,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
61688,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
45208,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
73196,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310950,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310950,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27182,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
57858,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31932,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3143,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1234,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28690,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
690,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1276,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66505,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14800,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2200,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4270,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22147,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
33996,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3321,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

8763,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2400,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6363,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121454,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
77401,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20586,0
003
Капитальные расходы государственного органа
180,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1348,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
998,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1376,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
52913,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14340,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14340,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13456,0
007
Капитальные расходы государственного органа
220,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16037,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16037,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15052,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15052,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14581,0
015
Капитальные расходы государственного органа
471,0
12
Транспорт и коммуникации
124775,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30704,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
30704,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8763,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2400,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6363,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121454,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
77401,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20586,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1348,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
998,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1376,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
52913,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14340,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14340,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13676,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13456,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16037,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16037,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15052,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15052,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14581,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
471,0
12
Көлiк және коммуникация
124775,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30704,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30704,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
009
Поддержка культурно-досуговой работы
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

1) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4334), опубликовано 15 февраля 2016 года в ИПС "Әділет", опубликованы в газетах "Луч" 26 января, 5, 12 февраля 2016 года № 5, № 6, № 7;
2) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 25 марта 2016 года № 39/310-V "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4466), опубликовано 13 апреля 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 14 апреля 2016 года в ИПС "Әділет", опубликованы в газетах "Луч" 15, 22, апреля, 2016 года № 16, № 17;
3) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 марта 2016 года № 1/11-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4481), опубликовано 19 апреля 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 28 апреля 2016 года в ИПС "Әділет", опубликованы в газетах "Луч" 29 апреля, 6,13 мая 2016 года № 18, № 19, № 20;
4) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 июня 2016 года № 3/25-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4579), опубликовано 06 июля 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", опубликованы в газетах "Луч" 8, 15, 22, 29 июля 2016 года № 28, № 29, № 30, № 31;
5) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 3 августа 2016 года № 4/36-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4640), опубликовано 28 августа 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", опубликованы в газетах "Луч" 31 августа, 9 сентября 2016 года № 36, № 37;
6) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 сентября 2016 года № 5/44-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4683), опубликовано 14 ноября 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 17 ноября 2016 года в ИПС "Әділет", опубликованы в газетах "Луч" 28 октября, 11 ноября 2016 года № 44, № 46;

1) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4334 нөмірмен тіркелген) "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 ақпанда жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы, 5, 12 ақпандағы № 5, № 6, № 7 сандарында жарияланған;
2) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 25 наурыздағы № 39/310-V шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4466 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 13 сәуірде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 14 сәуірде жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 15, 22 сәуірдегі № 16, № 17 сандарында жарияланған;
3) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 30 наурыздағы № 1/11-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4481 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 19 сәуірде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 28 сәуірде жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі, 6, 13 мамырдағы № 18, № 19, № 20 сандарында жарияланған;
4) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3/25-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4579 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 06 шілдеде жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 8, 15, 22, 29 шілдедегі № 28, № 29, № 30, № 31 сандарында жарияланған;
5) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 3 тамыздағы № 4/36-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4640 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 28 тамызда жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 31 тамыздағы, 9 қыркүйектегі № 36, № 37 сандарында жарияланған;
6) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 5/44-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4683 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 14 қарашада, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 17 қарашада жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 28 қазандағы, 11 қарашадағы № 44, № 46 сандарында жарияланған;

7) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 октября 2016 года № 6/48-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4701), опубликовано 14 ноября 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", 15 ноября 2016 года в ИПС "Әділет", опубликованы в газетах "Луч" 11, 18, 25 ноября, 2 декабря 2016 года № 46, № 47, № 48, № 49;
8) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 ноября 2016 года № 7/51-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4749), опубликовано 15 декабря 2016 года в ИС "ЭКБ НПА РК", опубликованы в газетах "Луч" 16, 23, 30 декабря 2016 года № 51, № 52, № 53.

7) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 18 қазандағы № 6/48-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4701 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 14 қарашада, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қарашада жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 11, 18, 25 қарашадағы, 02 желтоқсандағы № 46, № 47, № 48, № 49 сандарында жарияланған;
8) "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешімге өзгерістер енгізу туралы 2016 жылғы 25 қарашадағы № 7/51-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4749 нөмірмен тіркелген) "ҚР НҚА эталондық бақылау банк" ақпараттық жүйесінде 2016 жылы 15 желтоқсанда жарияланды, "Арай" газеттерінің 2016 жылғы 16, 23, 30 желтоқсанда № 51, № 52, № 53 сандарында жарияланған.