О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 27-3 "О бюджете Курчумского района на 2016-2018 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2016 года N 3/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2016 года N 4562. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 7/3-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 7/3-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 27-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4328, опубликовано в газете "Рауан-Заря" № 6 от 30 января 2016 года, № 7 от 6 февраля 2016 года, № 8 от 13 февраля 2016 года, № 10 от 27 февраля 2016 года, № 11 от 5 марта 2016 года):
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы - 4571901 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 565150 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5707 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 10000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3991044 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты - 4580643,5 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 4475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 15908 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11433 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета - - 13217,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 13217,5 тысяч тенге;";

"2016-2018 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 07 маусымдағы N 3/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда N 4562 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 7/3-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4328 нөмірімен тіркелген, "Рауан-Заря" газетінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 6, 2016 жылғы 6 ақпандағы № 7, 2016 жылғы 13 ақпандағы № 8, 2016 жылғы 27 ақпандағы № 10, 2016 жылғы 5 наурыздағы № 11 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4571901 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 565150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5707 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 10000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3991044 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар - 4580643,5 мың теңге;";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 4475 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 15908 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11433 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - - 13217,5 мың теңге;";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 13217,5 мың теңге;";