Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Маркаколь Курчумского района
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 7/9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4859. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 17/8-VII
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2022 № 17/8-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.04.2017 № 9/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэфициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Теректы Курчумского района согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Кумарова
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение 1 к решению
Курчумского районного
маслихата
от 21 декабря 2016 года
№ 7/9-VI
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Курчум

Күршім ауданы Күршім, Маркакөл ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4859 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 17/8-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 30.03.2022 № 17/8-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 9/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Күршім, Теректі ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Қумарова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7/9-VI шешіміне 1 қосымша
Күршім ауылы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.04.2017 № 9/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ зоны Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки Границы зон
1
2
3
I
1,2
Центральная часть села Курчум, граница зоны проходит на юге - по улице Шакарима, на востоке - по улице Билимбаева Нагымбека Кабдуалиулы, на севере - по улице Барак Батыра, на западе граничит с территорией войсковой части, далее с крестьянским хозяйством "Койлюбай", далее по улице Койлюбай Ангышбаев до улицы Шакарима
II
1
Северная часть территории села, прилегающую к левому берегу реки Курчум
III
0,8
Западная и южная окраины застроенной части села Курчум
IV
1
Восточная часть территории села от границы участков войсковой части
V
0,6
Земли сельскохозяйственного назначения, где отсутствуют объекты инженерной инфраструктуры, объекты культурно-бытового назначения
Приложение 2 к решению
Курчумского районного
маслихата
от 21 декабря 2016 года
№ 7/9-VI
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Маркаколь
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.04.2017 № 9/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ зоны Границы зон
1
2
3
I
1
Центральная часть села Маркаколь. Граница зоны с юго-западной стороны проходит по левому берегу речки Орта-Теректы от переулка Пограничная на юге до арыка на северо-западе. Далее вдоль левого берега арыка на северо-восток до ответвления арыка на юго-восток и далее вдоль арыка на юго-восток до переулка, проходящего севернее банно-прачечного комбината, до ручья Акжон. С северо-востока граница проходит по правому берегу ручья Акжон до переулка южный. От ручья Акжон граница проходит по северной стороне переулка Пограничная до речки Орта-Теректы
II
0,9
Западная часть территории села Маркаколь, расположенную по левому берегу речки Орта-Теректы южнее улицы Абылайхана
III
0,9
Восточная часть территории села Маркаколь по левому берегу ручья Акжон
IV
0,72
Южная часть территории села Маркаколь, расположенная южнее переулка Пограничный
V
0,7
Северная и северо-западную окраину села Маркаколь, расположенную севернее улице Абылайхана, по правому берегу Орта-Теректы и выше по рельефу северо-западной границы зоны № 1
VI
0,6
Земли сельскохозяйственного назначения, где отсутствуют объекты инженерной инфраструктуры, объекты культурно-бытового назначения

Ескерту. 1 қосымша өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 9/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақ № Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1,2
Күршім ауылының орталық бөлігі, шекаралық аймағы оңтүстікте Шәкәрім көшесімен, шығыста Білімбаев Нағымбек Қабдуалиұлы көшесімен, солтүстікте Барак батыр көшесімен, батыста әскери бөлімнің аумағымен шекараласады, одан ары "Қойлюбай" шаруа қожалығымен, одан ары Қойлыбай Аңғышбаев көшесінен Шәкәрім көшесіне дейін
II
1
Ауылдың солтүстік аймағының бөлігі, Күршім өзенінің сол жағалауына жатады
III
0,8
Күршім ауылының құрылыс салынған батыс және оңтүстік шеті
IV
1
Ауылдың шығыс аймағының бөлігі әскери бөлімнің шекарасынан кейін
V
0,6
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, мәдени- тұрмыстық мақсаттағы инженерлік инфрақұрылым объектілері жоқ жерлер
Күршім аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7/9-VI шешіміне 2 қосымша
Марқакөл ауылы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 9/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақ № Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1
Марқакөл ауылының орта бөлігі. Аймақтың оңтүстік-батыс жағы Орта Теректі өзенінің сол жақ жағалауы бойымен оңтүстіктегі Пограничная бұрылысынан солтүстік-батыстағы арыққа дейін шекара өтеді. Одан әрі арықтын сол жақ жағалауының солтүстік-шығысынан арықтың оңтүстік-шығысына қарай және арықтың бойымен оңтүстік-шығысқа қарай бұрылысқа дейін, монша-кір жуатын комбинаттын солтүстікке қарай өтіп, Акжон өзеніне дейін. Солтүстік-шығысынан шекара Акжон өзенінің оң жақ жағалауынан оңтүстіктегі бұрылысқа дейін өтеді Акжон өзенінің бойынан шекара Пограничная бұрылысының солтүстік жағымен Орта Теректі өзеніне дейін барады
II
0,9
Марқакөл ауылының батыс аймағының бөлігі, Орта Теректі өзенінің сол жақ жағалауы бойында Абылайхан көшесінің оңтүстігі
III
0,9
Марқакөл ауылының шығыс аймағының бөлігі, Акжон өзенінің сол жақ жағалауының бойы
IV
0,72
Марқакөл ауылының оңтүстік аймағының бөлігі, Пограничный бұрылысынан оңтүстікке қарай орналасқан
V
0,7
Марқакөл ауылының солтүстік және солтүстік-батысы, Абылайхан көшесінен солтүстікке қарай орналасқан, Орта Теректы өзенінен оң жақ жағалауы және № 1 шекаралық аймағының жоғары рельефінің солтүстік-батысы
VI
0,6
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, мәдени- тұрмыстық мақсаттағы инженерлік инфрақұрылым объектілері жоқ жерлер