О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2016 года № 9/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2016 года № 4758. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406- V "Об областном бюджете на 2016 -2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонахинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2- V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016 -2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 27 января 2016 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 573 268,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 407 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 417 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 73 735 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 085 566,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 576 003,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 263 350 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 265 633 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № 9/6-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 4758 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4743 тіркелген) Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4339 нөмірімен тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 3 573 268,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 407 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 417 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 735 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 085 566,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 576 003,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру –263 350 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 265 633мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 266 084,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 084,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 265 633 тысяч тенге;
погашение займов – 2 283 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 734,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 7 049 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 97 530 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 974 057 тысяч тенге.";
в пункте 10:
подпункты 1), 2) и 3) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 176 621 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"2) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 146 292 тысяч тенге, согласно приложению 6;";
"3) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 17 468 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) на капитальные расходы государственного органа в сумме 200 тысяч тенге, согласно приложению 11.";
приложения 1, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 11 к указанному решению согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Григорьева
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 ноября 2016 года № 9/6-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 266 084,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 266 084,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 265 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 283 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 2 734,8 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 7 049 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 97 530 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 974 057 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
10-тармақта:
1), 2) және 3)-тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5 - қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 176 621 мың теңге сомасында;";
"2) 6 - қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге 146 292 мың теңге сомасында;"
"3) 7 - қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдык елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 17 468 мың теңге сомасында;";
келесі мазмұндағы 6)-тармақшамен толықтырылсын:
"6) 11 - қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 200 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған шешімнің 11 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Григорьева
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 25 қарашадағы
№ 9/6- VІ шешіміне
1 -қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

11592
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11592
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
44188
006
Функционирование районных (городских) библиотек
36619
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7569
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
51119
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19944
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10719
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19986
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
470
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59297
1
Сельское хозяйство
24183
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2580
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2580
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
21603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15486
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1274
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2743
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1800
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
300
6
Земельные отношения
12758
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12758
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11181
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1577
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22356
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

11592
002
Мемлекеттiк ақпаратық саясат жүргiзу жөніндегі қызметтер
11592
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
44188
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36619
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7569
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
51119
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
30663
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19944
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10719
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20456
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19986
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
470
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
59297
1
Ауыл шаруашылығы
24183
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2580
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2580
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
21603
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15486
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1274
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2743
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1800
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
300
6
Жер қатынастары
12758
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
12758
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11181
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1577
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22356
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі