О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 4616. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 30.07.2020 № 178 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3980, опубликованное 28 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка (далее – акт) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 9- 1 стандарта.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к стандарту.";
в регламенте государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – утвержденный землеустроительный проект по формированию земельного участка (далее – приказ) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 9-1 стандарта.";

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 333 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 4616 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 30.07.2020 № 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 30 маусымдағы № 160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі – бекітілген жер учаскесінің кадастрлық (бағалау) құны актісі (бұдан әрі – акт) не стандарттың 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорациясының қызметкері стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі – бекітілген жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасы (бұдан әрі – бұйрық) не стандарттың 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 2 к стандарту.";
в регламенте государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами области, районов, города областного значения и акимами города районного значения, поселков, сельских округов (далее – услугодатель), адреса которых указаны в приложении 1 регламента государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка" (далее – регламент), в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2015 года № 11050) (далее – стандарт).";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – постановление об изменении целевого назначения земельного участка (далее – решение) либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги (далее – мотивированный ответ об отказе) в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 10 стандарта.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 2 к стандарту.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – постановление о выдаче разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ (далее – разрешение) либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги (далее – мотивированный ответ об отказе) в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 9-1 стандарта.";

мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорациясының қызметкері стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер учаскелерінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мекенжайлары "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасында көрсетілген облыстың, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары және аудандық маңызы бар қаланың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 272 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 мамырда № 11050 тіркелді) бекітілген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес көрсетіледі.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы қаулы (бұдан әрі – шешім) не стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту (бұдан әрі – бас тарту туралы дәлелді жауап).";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру туралы қаулы (бұдан әрі – рұқсат) не стандарттың 9- 1- тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту (бұдан әрі – бас тарту туралы дәлелді жауап).";

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 2 к стандарту.";
в регламенте государственной услуги "Выдача решения на перевод орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель), адрес которого указан в приложении 1 регламента государственной услуги "Выдача решения на перевод орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий" (далее – регламент), в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача решения на перевод орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 272 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений, геодезии и картографии" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2015 года № 11050) (далее – стандарт).";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги – постановление услугодателя о решении перевода орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий (далее – разрешение) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 9-1 стандарта.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами районов и города областного значения (далее – услугодатель), адреса которых указаны в приложении 1 регламента государственной услуги "Выдача разрешения на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой" (далее – регламент), в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача разрешений на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 271 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере земельных отношений" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2015 года № 11052) (далее – стандарт).";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Көрсетілген қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Суармалы егiстікті алқаптардың суарылмайтын түрiне ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мекенжайы "Суармалы егiстікті алқаптардың суарылмайтын түрiне ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасында көрсетілген облыстың жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 272 "Жер қатынастары, геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 мамырда № 11050 тіркелді) бекітілген "Суармалы егiстікті алқаптардың суарылмайтын түрiне ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – стандарт) көрсетіледі.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің суармалы егiстiктi алқаптардың суарылмайтын түрiне ауыстыруға рұқсат беру шешімі туралы қаулысы (бұдан әрі – рұқсат) не стандарттың 9-1-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
1-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет мекенжайлары "Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасында көрсетілген аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 271 "Жер қатынастары саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 мамырда № 11052 тіркелді) бекітілген "Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес көрсетіледі.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Результат оказания государственной услуги – разрешение услугодателя о переводе сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой (далее – решение), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 9-1 стандарта.";
подпункт 2) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"2) руководитель услугодателя в течение 2 (двух) часов рассматривает документы и направляет в отделы земельных отношений и сельского хозяйства районов и города областного значения (далее – уполномоченный орган) для исполнения;";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области" (Муханбетжанова А. Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 10 ноября 2016 года № 333
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения на
изменение целевого назначения
земельного участка"
Адреса услугодателей
Наименование услугодателя
Юридический адрес и официальный интернет-ресурс
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Достык-Дружба 179. bko.gov.kz
2
Государственное учреждение "Аппарат акима города Уральск"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Достык-Дружба, 182/1. uralsk.gov.kz
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского района"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаева, улица Конаева, 70. akzhaik-bko.gov.kz
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бокейординского района"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Т.Жарокова, 31. bokeyorda-bko.gov.kz
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского района"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, 99. aksai-bko.gov.kz
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского района"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жангала, улица Халыктар достыгы, 44. zhanakala-bko.gov.kz
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского района"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, село Жанибек, улица Г.Караша, 61. zhanibek-bko.gov.kz
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского района"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, cело Переметное, улица Гагарина, 139. zelenov-bko.gov.kz
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Казталовского района"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова, 1. kaztalov-bko-gov.kz
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского района"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Каратобе, улица Курмангалиева, 19. karatobe-bko.gov.kz
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Сырымского района"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Жымпиты,
улица Казахстанская, 8. syrym-bko.gov.kz
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского района"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 23. taskala-bko.gov.kz
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского района"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Федоровка,
улица Юбилейная, 18. terekta-bko.gov.kz
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского района"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Клышева, 95. chingirlau-bko.gov.kz
Приложение 2
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 10 ноября 2016 года № 333
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача решения на
перевод орошаемой пашни в
неорошаемые виды угодий"
Адрес услугодателя
Наименование услугодателя
Юридический адрес
Государственное учреждение "Аппарат акима Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Достык-Дружба, 179
Приложение 3
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 10 ноября 2016 года № 333
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
перевод сельскохозяйственных
угодий из одного вида в другой"
Адреса услугодателей
Наименование услугодателя
Юридический адрес
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Уральск"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Достык-Дружба, 182/1
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжаикского района"
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаева, улица Конаева, 70
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бокейординского района"
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Т.Жарокова, 31
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского района"
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, 99
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского района"
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жангала, улица Халыктар достыгы, 44
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского района"
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, село Жанибек, улица Г.Караша, 61
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского района"
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, cело Переметное,
улица Гагарина, 139
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Казталовского района"
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова, 1
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского района"
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Каратобе, улица Курмангалиева, 19
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Сырымского района"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Жымпиты,улица Казахстанская, 8
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского района"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, 23
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского района"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Федоровка,улица Юбилейная, 18
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского района"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Клышева, 95

"3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыру туралы рұқсаты (бұдан әрі – шешім) не стандарттың 9-1-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
6-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 2 (екі) сағат ішінде құжаттарды қарастырып, орындау үшін аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімдеріне (бұдан әрі – уәкілетті орган) жолдайды;";
1-қосымша осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ә. Б. Мұханбетжанова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов
2016 жылғы 10 қараша № 333
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
"Жер учаскелерінің нысаналы
мақсатын өзгертуге шешім
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілердің мекенжайлары
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Заңды мекенжайы және ресми интернет-ресурсы
1
"Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 179. bko.gov.kz
2
"Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 182/1. uralsk.gov.kz
3
"Ақжайық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесi, 70. akzhaik-bko.gov.kz
4
"Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесi, 31. bokeyorda-bko.gov.kz
5
"Бөрлi ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлi ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесi, 99. aksai-bko.gov.kz
6
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесi, 44. zhanakala-bko.gov.kz
7
"Жәнiбек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Жәнiбек ауданы, Жәнiбек ауылы, Ғ.Қараш көшесi, 61. zhanibek-bko.gov.kz
8
"Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесi, 139. zelenov-bko.gov.kz
9
"Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесi, 1. kaztalov-bko-gov.kz
10
"Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесi, 19. karatobe-bko.gov.kz
11
"Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесi, 8. syrym-bko.gov.kz
12
"Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесi, 23. taskala-bko.gov.kz
13
"Теректi ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Теректi ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесi, 18. terekta-bko.gov.kz
14
"Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев көшесi, 95. chingirlau-bko.gov.kz
2016 жылғы 30 қараша № 333
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
2-қосымша
"Суармалы егiстікті
алқаптардың суарылмайтын
түрiне ауыстыруға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайы
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Заңды мекенжайы
"Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 179
2016 жылғы 10 қараша № 333
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
3-қосымша
"Ауыл шаруашылығы
алқаптарын бір түрден екінші
түрге ауыстыруға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілердің мекенжайлары
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Заңды мекенжайы
1
"Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружба даңғылы, 182/1
2
"Ақжайық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесi, 70
3
"Бөкей ордасы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т. Жароков көшесi, 31
4
"Бөрлi ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлi ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесi, 99
5
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесi, 44
6
"Жәнiбек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Жәнiбек ауданы, Жәнiбек ауылы, Ғ.Қараш көшесi, 61
7
"Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесi, 139
8
"Казталов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесi, 1
9
"Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрманғалиев көшесi, 19
10
"Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесi, 8
11
"Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесі
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесi, 23
12
"Теректi ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Теректi ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесi, 18
13
"Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев көшесi, 95