О признании утратившими силу некоторые постановления акимата города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 3304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 октября 2016 года № 4590
Руководствуясь с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Уральска согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М.К.
Аким города Н.Турегалиев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 14 октября 2016 года №3304
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Уральска
1. Постановление акимата города Уральска от 7 июля 2011 года № 1572 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-211, опубликованное 11 августа 2011 года в газете "Жайық үні - Жизнь города");
2. Постановление акимата города Уральска от 8 декабря 2011 года №3074 "О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 7 июля 2011 года №1572 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7-1-221 опубликованное 12 января 2012 года в газете "Жайық үні - Жизнь города");
3. Постановление акимата города Уральска от 1 ноября 2013 года №3425 "О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 7 июля 2011 года №1572 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3358 опубликованное 1 ноября 2013 года в газете "Жайық үні - Жизнь города").

Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қазандағы № 3304 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 4590 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ.Сатыбалдиевқа жүктелсін.
Қала әкімі Н.Төреғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 14 қазандағы №3304
қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 1572 "Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-211 тіркелген, 2011 жылы 11 тамыздағы "Жайық үні - Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 3074 "Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 1572 "Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-221 тіркелген, 2012 жылы 12 қаңтардағы "Жайық үні - Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 1 қарашадағы № 3425 "Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 1572 "Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3358 тіркелген, 2013 жылы 1 қарашадағы "Жайық үні - Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысы.