Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Бокейординскому району
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 июня 2016 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июля 2016 года № 4480. Утратило силу постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 14 августа 2017 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 14.08.2017 № 120 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Бокейординскому району.

Бөкей ордасы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 106 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 4480 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бокей ордасы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бокей ордасы әкімдігінің 14.08.2017 № 120 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бөкей ордасы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Руководителю аппарата акима района (Айткалиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Кайргалиевой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Рахимжанов
Утверждено
постановлением акимата
Бокейординского района
от 21 июня 2016 года № 106
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Бокейординскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого
финансирова- ния в дошкольных организациях в 1 месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в 1 месяц (тенге)
Ясли - сад (местный бюджет)
1
Село Сайхин
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Ер Төстік" отдела образования Бокейординского района"

2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е. Айтқалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Қайырғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Рахымжанов
2016 жылғы 21 маусымдағы
№ 106 Бөкей ордасы ауданы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Бөкей ордасы ауданының 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандығы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда 1 айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
1
Сайқын ауылы
"Бөкей ордасы ауданының білім беру бөлімінің "Ер Төстік" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны