О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2016 года № 4621. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 8-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 8-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4599) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 30 декабря 2015 года № 39-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 6 866 767 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 781 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 71 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 013 676 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 094 220 тысяч тенге;";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 634 896 тысяч тенге, в том числе:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 78 100 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 892 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
"на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 1 984 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:

Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 4621 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 8-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4599 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 желтоқсандағы №39-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4219 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 6 866 767 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 781 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71 616 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 013 676 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 094 220 мың теңге;";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 634 896 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 78 100 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 892 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 1 984 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"2) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 576 187 тысяч тенге, в том числе:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 24 818 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на строительство школы в селе Озерное Переметнинского сельского округа на 48 мест – 137 480 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований – 4 223 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на электроснабжение жилого массива села Белес – 414 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на водоснабжение жилого массива села Белес – 481 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Мичурино – 54 502 тысяч тенге;";
в подпункте 3):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"3) Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 236 836 тысяч тенге, в том числе:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 236 836 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Т.Залмуканов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 5 декабря 2016 года № 6-1
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 30 декабря 2015 года № 39-2
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"2) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 576 187 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 24 818 теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Переметный ауылдық округінің Озерный ауылындағы 48 орындық мектеп құрылысына – 137 480 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"анықталмаған сібір жарасы көмінділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 4 223 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Белес ауылындағы тұрғын құрылысын электрмен жабдықтау – 414 мың теңге;"
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Белес ауылындағы тұрғын құрылысын сумен жабдықтау – 481 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Мичурин ауылының ауылшілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге –54 502 теңге;";
3) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 236 836 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 236 836 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Залмуканов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 6-1
шешіміне
қосымша
2015 жылғы 30 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 39-2
шешіміне
1 - қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы