Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 февраля 2016 года № 4258.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Казталовского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 28 ноября 2011 года № 272 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 декабря 2011 года № 7-8-137, опубликованное 22 декабря 2011 года в газете "Ауыл айнасы").
2. Руководителю аппарата акима Казталовского района (А. Берденов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Берденова А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Беккайыр
СОГЛАСОВАНО:
председатель Казталовской
районной избирательной комиссии
____________Н.Кутхожин
28.01.2016 г.
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 28 января 2016 года № 31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
на территории Казталовского района

Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 31 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 4258 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы" № 272 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 14 желтоқсанда № 7-8-137 тіркелген, 2011 жылы 22 желтоқсанда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (А. Берденов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Берденовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Бекқайыр
КЕЛІСІЛДІ:
Казталов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Н. Құтхожин
28.01.2016 ж.
Казталов аудан әкімдігінің
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 31 қаулысына қосымша
Казталов ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындары

Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 07.10.2022 № 219 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Место размещения
1
село Акпатер
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Акпатерского сельского Дома культуры, улица Акпатер, дом №39
2
село Киши Талдыкудык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию бывшего Киши Талдыкудыкского фельдшерского пункта улица Акпатер, дом №25
3
село Талдыкудык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Талдыкудыкского сельского Дома культуры, улица С. Есетова, дом №8
4
село Хайруш
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию бывшего Хайрушского сельского клуба, улица Хайруш, дом №47
5
село Кайынды
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Қайындынского сельского Дома культуры, улица С. Жумашевой, дом № 16
6
село Болашак
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Болашакского сельского Дома культуры, улица Жана Турмыс, дом №2
7
село Жанатан
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Мироновская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Жана курылыс, дом №3
8
село Копкутор
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Копкуторская основная средняя школа" отдела образования Казталовского района, улица Бериш, дом № 9
9
село Аккурай
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Бейбитшилик, дом №12
10
село Ажбай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию дома культуры села Ажбай, улица Мадениет, дом №24
11
село Саралжын
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица К. Басымова, дом №8/2
12
село Нурсай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица Желтоксан, дом №4/1
13
село Беспишен
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Беспишенская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Мектеп, дом №1
14
село Мереке
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Мектеп, дом №12
15
село Кушанкуль
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Кушанкульского сельского Дома культуры, улица Жана курылыс, дом №12
16
село Ордабай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ордабайская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Ордабай, дом №21
17
село Караоба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Караобинского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица Бектургана, дом №18
18
село Енбек

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 07.10.2022 № 219 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
1
Ақпәтер ауылы
Ақпәтер ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ақпәтер көшесі,№39 үй
2
Кіші Талдықұдық ауылы
Бұрынғы Кіші Талдықұдық фельдшерлік пункт ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд Ақпәтер көшесі, №25 үй
3
Талдықұдық ауылы
Талдықұдық ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С. Есетов көшесі, №8 үй
4
Хайруш ауылы
Бұрынғы Хайруш ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хайруш көшесі, №47 үй
5
Қайыңды ауылы
Қайыңды ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С. Жұмашева көшесі, №16 үй
6
Болашақ ауылы
Болашақ ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа Тұрмыс көшесі, №2 үй
7
Жаңатаң ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Мирон негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, №3 үй
8
Көпкүтір ауылы
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Көпкүтір негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Беріш көшесі, №9 үй
9
Аққурай ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Бейбітшілік көшесі, №12 үй
10
Әжібай ауылы
Әжібай ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мәдениет көшесі, №24 үй
11
Саралжын ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Қ.Басымов көшесі, №8/2
12
Нұрсай ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Желтоқсан көшесі, №4/1 үй
13
Беспішен ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Беспішен бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, №1 үй
14
Мереке ауылы
"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының алдында, Мектеп көшесі, № 12 үй
15
Қошанкөл ауылы
Қошанкөл ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, №12 үй
16
Ордабай ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ордабай бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ордабай көшесі, №21 үй
17
Қараоба ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бектұрған көшесі, №18 үй
18
Еңбек ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Енбекского сельского клуба, улица Бейбитшилик, дом №2/2
19
село Жалпактал
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры, улица Хусаинова, дом №25
20
село Жалпактал
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию "Жалпакталской спортивной школы для детей и юношества отдела культуры, развития языков, спорта и физической культуры Казталовского района", улица Сламихина, дом №36
21
село Жалпактал
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Жалпакталский колледж аграрных и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области, улица Масалиева, дом №13
22
село Коктерек
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Коктерекского сельского Дома культуры, улица Курмангазы, дом №9
23
село Саралжын
Перед зданием Саралжынского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Саралжын, дом №28
24
село Сатыбалды
Перед зданием Сатыбалдинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Сатыбалды, дом №1/1
25
село Оразгали
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Оразгалинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"улица Оразгали, дом №2/1
26
село Талдыапан
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Талдыапанского сельского Дома культуры, улица Бейбитшилик, дом №9
27
село Кособа
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Кособинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Бейбитшилик, дом №17
28
село Бейстерек
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Бейстерекская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района",улица Достык, дом №3
29
село Кайшакудук
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Кайшакудукская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района",улица Достык, дом №13
30
село Сарыкудук
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Сарыкудукская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Тауелсиздык, дом №1
31
село Карасу
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Карасуского сельского Дома культуры, улица Т. Калиева, дом №29
32
село Жулдыз
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жулдызского сельского Дома культуры, улица Достык, дом №3
33
село Ащысай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Ащысайского сельского клуба,улица Ащысай, дом №15
34
село Бостандык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Бостандыкского сельского клуба улица Тауелсиздик, дом №22
35
село Казталов
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Шарафутдинова, дом №21
36
село Казталов
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А. Уразбаевой отдела образования Казталовского района", улица Курмангазы, дом №3
37
село Бозоба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Бозобинского сельского клуба, улица Ш. Мергалиева, дом №11
38
село Сексенбаев

Еңбек ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №2/2 үй
19
Жалпақтал ауылы
Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хусаинов көшесі, №25 үй
20
Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жалпақтал жасөспірімдер және балалар спорт мектебі" ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сламихин көшесі, №36 үй
21
Жалпақтал ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Масалиев көшесі, №13 үй
22
Көктерек ауылы
Көктерек ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Құрманғазы көшесі, №9 үй
23
Саралжын ауылы
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Саралжын ауылдық клубы ғимаратының алдында, Саралжын көшесі, №28 үй
24
Сатыбалды ауылы
Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жанындағы Сатыбалды ауылдық клубы ғимаратының алдында, Сатыбалды көшесі, №1/1 үй
25
Оразғали ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Оразғали бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Оразғали көшесі, №2/1 үй
26
Талдыапан ауылы
Талдыапан ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №9 үй
27
Қособа ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қособа бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №17 үй
28
Бейстерек ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Бейстерек бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Достық көшесі, №3 үй
29
Қайшақұдық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қайшақұдық бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд,Достық көшесі, №13 үй
30
Сарықұдық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Сарықұдық негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Тауелсіздік көшесі, №1 үй
31
Қарасу ауылы
Қарасу ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Т.Қалиев көшесі, №29 үй
32
Жұлдыз ауылы
Жұлдыз ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Достық көшесі, №3 үй
33
Ащысай ауылы
Ащысай ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ащысай көшесі, 15 үй
34
Бостандық ауылы
Бостандық ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Тауелсіздік көшесі, №22 үй
35
Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Шарафутдинов көшесі, № 21 үй
36
Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің А.Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы стенд, Құрманғазы көшесі, №3 үй
37
Бозоба ауылы
Бозоба ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ш. Мергалиев көшесі, №11 үй
38
Сексенбаев ауылы

Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области, улица Мектеп, дом № 3/2
39
село Коныс
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Конысская средняя общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица А. Молдагуловой, дом №1
40
село Казталов
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Казталовская районная центральная детско-юношеская спортивная школа управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области", улица Желтоксан, дом №31
41
село Бостандык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дом №39
42
село Каракуль
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Каракульского сельского клуба, улица Каракуль, дом №3
43
село Караузень
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Караузеньского сельского Дома культуры, улица Ж. Молдагалиева, дом №1
44
село Серик
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта, улица Серик, дом №15
45
село Жас
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жасского сельского клуба, улица Жас, дом №1
46
село Жанажол
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жанажолского сельского дома культуры, улица Сырыма Датулы, дом № 23
47
село Абиш
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Абишская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Жасмаганбетова, дом №14
48
село Комекши
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Н. Дуйсенгалиева отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Зулкашева, дом №9

"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының алдында, Мектеп көшесі, №3/2 үй
39
Қоныс ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қоныс орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ә. Молдағұлова көшесі, №1 үй
40
Казталов ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Казталов аудандық орталық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында, Желтоқсан көшесі, № 31 үй
41
Бостандық ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, №39 үй
42
Қаракөл ауылы
Қаракөл ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қаракөл көшесі, №3 үй
43
Қараөзен ауылы
Қараөзен ауылдық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ж. Молдағалиев көшесі, №1 үй
44
Серік ауылы
Медициналық пунктінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Серік көшесі, №15 үй
45
Жас ауылы
Жас ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жас көшесі, №1 үй
46
Жаңажол ауылы
Жаңажол ауылдық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сырым Датұлы көшесі, №23 үй
47
Әбіш ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Әбіш негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жасмаганбетов көшесі, №14 үй
48
Көмекші ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Н.Дуйсенгалиев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд , Зулкашев көшесі, № 9 үй