О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2016 года № 4577. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.03.2017 № 9-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4224, опубликованное от 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 123 117 тысяч тенге:
налоговые поступления – 817 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 303 356 тысяч тенге;
2) затраты – 5 296 661 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 101 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 295 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 057 тысяч тенге:
поступление займов – 101 808 тысяч тенге;
погашение займов – 22 295 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173 544 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 1 845 507 тысяч тенге:";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 4577 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4224 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 123 117 мың теңге:
салықтық түсімдер – 817 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 303 356 мың теңге;
2) шығындар – 5 296 661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 295 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253 057 мың теңге:
қарыздар түсімі – 101 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 295 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173 544 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 845 507 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на водоснабжение села Нурсай – 249 835 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать девятым следующего содержания:
"на приобретение и доставка учебников – 447 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Жалпактал – 10 000 тысяч тенге.".
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М.Тоясов
Секретарь маслихата Е.Газизов
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 5 октября 2016 года № 6–1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 39–6
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Нұрсай ауылын сумен жабдықтауға – 249 835 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"оқулықтарды сатып алу және жеткізу – 447 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 10 000 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Тоясов
Мәслихат хатшысы Е.Ғазизов
Казталов аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 5 қазандағы
№ 6 - 1 шешіміне 1 – қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 39 - 6 шешіміне 1 – қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

17 928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 902
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 026
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 212
014
Капитальные расходы государственного органа
271
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
262 194
1
Сельское хозяйство
156 184
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 037
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 037
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 542
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
121 605
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 091
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
14 304
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
560
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 081
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 700
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
74 869
6
Земельные отношения
9 004
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 004
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 004
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
97 006
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
97 006
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97 006
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40 883
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40 883
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
40 883
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

17 928
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 902
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 026
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 483
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 212
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
271
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
262 194
1
Ауыл шаруашылығы
156 184
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 037
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
22 037
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 542
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 542
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
121 605
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 091
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 304
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
560
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 081
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 700
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
74 869
6
Жер қатынастары
9 004
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 004
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 004
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
97 006
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
97 006
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97 006
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
40 883
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
40 883
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
40 883
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер