О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2016 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2016 года № 4576. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.03.2017 № 10-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №32-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4221, опубликованное 16 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 672 538 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 4 721 931 тысяча тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 5 812 113 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 252 853 тысячи тенге:";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на возмещение 50% владельцам больных животных – 39 441 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на приобретение и доставку учебников – 1 907 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж. Уразгалиева
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
В. Мукашев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 28 сентября 2016 года №7-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года №32-2
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 4576 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.03.2017 № 10-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №32-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4221 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 672 538 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 4 721 931 мың теңге;";
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 5 812 113 мың теңге;";
4- тармақта:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 252 853 мың теңге:";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ауру мал иелеріне 50% өтеуге – 39 441 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге – 1 907 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Уразгалиева
Аудандық мәслихат хатшысы
міндетін атқарушісі
В. Мукашев
Теректі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 28 қыркүйектегі
№7-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№32-2 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы