О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации и Правил проведения их перемещения"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 марта 2017 года № 224. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2017 года № 15040
В соответствии с пунктом 4 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации и Правил проведения их перемещения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12558, опубликованный в Информационно-правовой системе "Әділет" 28 декабря 2015 года) следующее изменение:
Перечень руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан подлежащих ротации изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-лейтенанта полиции Демеуова М.Г. и Департамент кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абдигалиев А.У.).

"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Ресубликасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 224 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 15040 болып тіркелді
"Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12558 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротациялауға жататын басшы лауазымдарының тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (А.Ү. Әбдіғалиев) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде мерзімді баспа басылымдарына және Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкiне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары полиция генерал-лейтенанты М.Ғ. Демеуовке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаментіне (А.Ү. Әбдіғалиев) жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Приложение
к приказу Министра внутренних
дел Республики Казахстан
от 28 марта 2017 года № 224
Приложение 1
к приказу Министра внутренних
дел Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 966
ПЕРЕЧЕНЬ
руководящих должностей органов внутренних дел Республики
Казахстан подлежащих ротации
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан
начальник регионального военно-следственного управления;
по Департаментам внутренних дел
городов Астаны, Алматы, областей и на транспорте
начальник департамента;
первый заместитель начальника департамента;
заместитель начальника департамента;
начальник городского, районного, линейного, управления (отдела) внутренних дел;
начальник управления собственной безопасности;
по Департаментам уголовно-исполнительной системы
городов Астаны, Алматы и областей
начальник департамента;
по Департаментам по чрезвычайным ситуациям
городов Астаны, Алматы и областей
начальник департамента;
По учебным заведениям
начальник Академии Министерства внутренних дел;
начальник учебного центра.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2017 жылғы 28 наурыздағы
№ 224 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 966 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротациялауға жататын басшы лауазымдарының
ТІЗБЕСІ Ішкі істер министрлігі бойынша
өңірлік әскери-тергеу басқармасының бастығы;
Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және Көліктегі ішкі істер департаменттері бойынша
департамент бастығы;
департамент бастығының бірінші орынбасары;
департамент бастығының орынбасары;
қалалық, аудандық, желілік ішкі істер басқармасының (бөлімінің) бастығы;
өзіндік қауіпсіздік басқармасының бастығы;
Астана, Алматы қалаларының, облыстардың Қылмыстық-атқару жүйесі департаменттері бойынша
департамент бастығы;
Астана, Алматы қалаларының, облыстардың төтенше жағдайлар департаменттері бойынша
департамент бастығы;
Оқу орындары бойынша
ІІМ Академиясының бастығы;
оқу орталығының бастығы.