Об утверждении Правил выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 7 июня 2017 года № 397. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2017 года № 15319. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 мая 2018 года № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 31.05.2018 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 34 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 июля 2015 года № 638 "Об утверждении Правил выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11960, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 18 сентября 2015 года);
2) подпункт 2) пункта 1 приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 1130 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14717, опубликованный в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 февраля 2017 года).
3.Комитету оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копий в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 397 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 15319 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 312 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 31.05.2018 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 34-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидалары бекітілсін.
2. Күші жойылсын деп танылсын:
1) "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 638 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11960 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте жарияланған);
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 1130 бұйрығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 24 қаңтарда № 14717 болып тіркелген);
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына, сондай-ақ ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Т. Сулейменов
__________________2017 года
Утверждены
приказом Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 7 июня 2017 года № 397
Правила
выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 4 статьи 34 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс о здоровье).
Правила определяют порядок выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – ГОБМП) и возмещения его затрат за счет бюджетных средств, за исключением организаций здравоохранения:
1) являющихся государственными учреждениями;
2) ответственных за выполнение государственного задания;
3) оказывающих лечение в соответствии с Правилами направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 544, (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11795);
4) оказывающих лечение граждан Республики Казахстан и оралманов, претендующим на лечение за рубежом, в условиях отечественных медицинских организаций.
2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) потенциальный поставщик – субъект здравоохранения, претендующий на оказание ГОБМП;
2) наблюдатели – представители региональных палат Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен", некоммерческих организаций и общественных объединений, представляющих интересы пациентов и субъектов здравоохранения в данном регионе, профессиональных союзов работников здравоохранения;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы ___________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 7 маусымдағы
№ 397 бұйрығымен
бекітілген
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (бұдан әрі – Денсаулық туралы кодекс) 34-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
Қағидалар:
1) мемлекеттік мекеме болып табылатын;
2) мемлекеттік тапсырманы орындауға жауапты;
3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 544 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтарын Жіберу ережелеріне сәйкес шетелге бюджет қаражатының есебінен емделуге жіберу қағидаларына сәйкес ем көрсететін нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11795 болып тіркелген;
4) Отандық медициналық ұйымдардың жағдайында шетелде емделуге үміткер Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға ем көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарын қоспағанда Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін (бұдан әрі – ТМККК) көрсету жөніндегі қызметтер берушілерді таңдауды жүзеге асыру және олардың шығындарын бюджет қаражатының есебінен өтеу тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын негізгі ұғымдар:
1) әлеуетті қызметтер беруші – ТМККК көрсетуге үміткер денсаулық сақтау субъектісі;
2) байқаушылар – "Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер өңірлік палаталарының, пациенттердің және денсаулық сақтау субъектілерінің мүдделерін осы өңірде ұсынатын коммерциялық емес ұйымдардың және қоғамдық бірлестіктердің, денсаулық сақтау қызметкерлері кәсіп одақтарының өкілдері;

3) администратор бюджетных программ (далее – администратор) – Министерство здравоохранения Республики Казахстан или УЗ;
4) уполномоченный орган в области здравоохранения (далее – уполномоченный орган) – государственный орган, осуществляющий руководство в области охраны здоровья граждан, медицинской и фармацевтической науки, медицинского и фармацевтического образования, обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники, контроля за качеством медицинских услуг;
5) субъект здравоохранения – организация здравоохранения, либо физическое лицо, занимающееся частной медицинской практикой и фармацевтической деятельностью;
6) вновь вводимый объект здравоохранения – объект, построенный за счет бюджетных средств, а также в рамках государственно-частного партнерства, впервые сданный в эксплуатацию, управление которым передано организации здравоохранения, которой выдана лицензия на осуществление соответствующей деятельности;
7) комиссия по выбору поставщика – постоянно действующий коллегиальный орган, создаваемый заказчиком для проведения выбора поставщиков в соответствии с настоящими Правилами;
8) заявка на участие – заявка на участие в процедуре выбора поставщика, предоставляемая потенциальным поставщиком, или заявка на участие в кампании по прикреплению, предоставляемая потенциальным поставщиком ПМСП;
9) субподрядчик – субъект здравоохранения, с которым поставщик заключил договор субподряда;
10) поставщик – субъект здравоохранения, с которым заключен договор на оказание ГОБМП;
11) производственная база – место оказания медицинских услуг, указанное в приложении к лицензии;
12) заказчик – территориальный департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – ТД КОМУ) или УЗ, осуществляющие выбор поставщика услуг по оказанию ГОБМП за счет средств республиканского или местного бюджетов в соответствии с настоящими Правилами;
13) выбор поставщика услуг ГОБМП (далее – выбор поставщика) – процедура, состоящая из комплекса взаимосвязанных последовательных мероприятий, направленных на определение соответствия потенциальных поставщиков требованиям Правил и размещение ГОБМП с заключением договоров на оказание ГОБМП;
14) договор на оказание ГОБМП (далее – договор) – гражданско-правовой договор на оказание ГОБМП, заключенный между заказчиком и поставщиком, действующий на основании Гражданского Кодекса Республики Казахстан;

3) бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі (бұдан әрі – әкімші) – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі немесе ДСБ;
4) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) – азаматтардың денсаулығын сақтау, медициналық және фармацевтикалық ғылым, медициналық және фармацевтикалық білім, халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы, дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы, медициналық қызметтер көрсету сапасын бақылау саласындағы басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
5) денсаулық сақтау субъектісі – денсаулық сақтау ұйымы не жеке меншік медициналық практикамен және фармацевтикалық қызметпен айналысатын жеке тұлға;
6) жаңадан енгізілетін денсаулық сақтау объектісі – бюджет қаражатының есебінен салынған, сондай-ақ мемлекеттік-жекешелік әріптестік шеңберінде оны басқару осы объектіде тиісті қызметті жүзеге асыруға лицензия берілген денсаулық сақтау ұйымына алғаш рет пайдалануға берілген объект;
7) қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия – осы Қағидаларға сәйкес қызмет берушіні тандауды жүргізу үшін тапсырыс берушімен құрылатын алқалы әрдайым жұмыс істеп тұрған орган;
8) қатысуға өтінім – әлеуметті қызметтер беруші ұсынатын қызметтер берушілерді таңдау рәсіміне қатысуға өтінім немесе әлеуетті МСАК қызметтер берушісі ұсынатын бекіту науқанына қатысуға өтінім немесе әлеуетті қосалқы мердігер ұсынатын қосалқы мердігерді таңдау рәсіміне қатысуға үшін өтінім;
9) қосалқы мердігер – қосалқы мердігерлік шарт жасасқан денсаулық сақтау субъектісі;
10) қызметтер беруші – ТМККК көрсетуге шарт жасасқан денсаулық сақтау субъектісі;
11) өндірістік база – лицензияға қосымшаға көрсетілген медициналық қызметтер көрсету орны;
12) тапсырыс беруші – осы Қағидаларға сәйкес республикалық немесе жергілікті бюджет қаражатының есебінен ТМККК көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдауды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық департаменті (бұдан әрі – МҚАТК АД) немесе ДСБ;
13) ТМККК көрсету жөніндегі қызметтер берушілерді таңдау (бұдан әрі – қызметтер берушілерді таңдау) – осы Қағидалардың талаптарына қызметтер берушінің сәйкестігін айқындауға және ТМККК көрсетуге шарт жасасу арқылы ТМККК орналастыруға бағытталған өзара байланысты реттілік іс-шаралар кешенінен тұратын рәсім;
14) ТМККК көрсетуге арналған шарт (бұдан әрі – шарт) – қолданыстағы Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексінің негізінде тапсырыс беруші мен қызметтер берушінің арасында жасалған ТМККК көрсетуге арналған азаматтық-құқықтық шарт;

15) размещение ГОБМП – определение комиссией объемов ГОБМП и размещение среди потенциальных поставщиков, соответствующих требованиям настоящих Правил, в пределах выделенных заказчикам средств.
Глава 2. Порядок выбора поставщика услуг по оказанию ГОБМП
Параграф 1. Основные положения выбора поставщика услуг ГОБМП
3. Выбор поставщика услуг ГОБМП осуществляется за счет средств республиканского бюджета по следующим видам медицинской помощи:
доврачебная;
квалифицированная, специализированная, высокотехнологичная медицинская услуга, медико-социальная, которые оказываются в следующих формах:
1) амбулаторно-поликлиническая помощь, включающая:
первичную медико-санитарную помощь;
консультативно-диагностическую помощь по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи и профильных специалистов;
2) стационарная медицинская помощь по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи или медицинской организации, по экстренным показаниям – вне зависимости от наличия направления, включая оказание республиканскими организациями здравоохранения:
медицинских услуг больным: психическими, онкологическими заболеваниями и туберкулезом, алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией;
медицинских услуг в санаториях;
3) стационарозамещающая медицинская помощь по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи или медицинской организации, включая оказание республиканскими организациями здравоохранения медицинских услуг больным: психическими, онкологическими заболеваниями и туберкулезом, алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией;
4) восстановительное лечение и медицинская реабилитация.
За счет средств местного бюджета, включая целевые текущие трансферты, выделяемые из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, по видам и формам медицинской помощи, за исключением оказания ГОБМП, осуществляемого за счет средств республиканского бюджета.
4. Выбор поставщика осуществляется с соблюдением принципов:
1) обеспечения доступности ГОБМП;
2) реализации свободного выбора гражданами Республики Казахстан и оралманами субъекта здравоохранения;
3) предоставления потенциальным поставщикам равных возможностей для участия в процедуре выбора поставщика;
4) гласности и прозрачности процедуры выбора поставщика;
5) добросовестной конкуренции среди потенциальных поставщиков;
6) территориальности (расположение производственной базы поставщика по месту оказания ГОБМП, указанному в извещении об осуществлении процедуры выбора поставщика).

15) ТМККК-ні орналастыру – комиссиямен осы Қағидалардың талаптарына сәйкес тапсырушы бөлген қаражаттардың шегінде қызметтер берушілердің арасында орналастыру және ТМККК көлемін айқындау.
2-тарау. ТМККК берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау тәртібі
1-параграф. ТМККК жөніндегі қызметтер берушіні таңдаудың негізгі ережелері
3. ТМККК қызметтерін берушіні таңдау:
республикадық бюджетінің қаржаты есебінен мынадай медициналық көмек көрсету түрлері бойынша іске асырылады:
дәрігерге дейінгі;
білікті, мамандырылған, жоғары техникалық медициналық қызмет, медициналық-әлеуметтік, мынадай нысаналарда көрсетіледі:
1) амбулаториялық-емханалық көмек көрсету:
алғашқы медициналық-санитариялық көмекті;
медициналық-санитариялық алғашқы көмек маманының және бейінді мамандардың жолдамасы бойынша консультациялық-диагностикалық көмекті қамтитын амбулаториялық-емханалық көмекті қосады;
2) республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының көмек көрсетуін қоса алғанда, алғашкы медициналық-санитариялық көмек маманының немесе медициналық ұйымның жолдамасы бойынша, шұғыл көрсетілімдер бойынша – жолдаманың болуына/болмауына қарамастан, медициналық стационарлық көмек:
психикалық, аурулары және туберкулез, алкоголизм, нашақорлық және таксикоманиямен ауратын науқастарға медициналық қызмет;
санаторийлерде медициналық қызмет көрсету;
3) республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының психикалық, онкологиялық аурулармен және туберкулезбен, алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын науқастарға медициналық қызметтерді көрсетуін қоса алғанда, медициналық-санитариялық алғашқы көмек маманының немесе медициналық ұйымның жолдамасы бойынша стационарды алмастыратын медициналық көмек;
4) қалпына келтіру емі және медициналық оңалту;
республикалық бюджет қаражатының есебінен жүзеге асырылатын ТМККК көрсетуді қоспағанда, медициналық көмектің түрлері мен нысандары бойынша облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді қоса алғанда, жергілікті бюджет қаражатының есебінен жүзеге асырылады.
4. Қызметтер берушілерді таңдау:
1) ТМККК қолжетімділігін қамтамасыз ету;
2) Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандардың денсаулық сақтау субъектілерін еркін таңдауын іске асыру;
3) қызметтер берушілерді таңдау рәсіміне қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушілерге тең мүмкіндіктер беру;
4) қызметтер берушілерді таңдау процесінің ашықтығы мен айқындылығы;
5) әлеуетті қызметтер берушілердің арасындағы адал бәсекелестік;
6) аумақтылығы (қызметтер берушілерді таңдау рәсімін жүзеге асыру туралы хабарламада көрсетілген ТМККК көрсету орны бойынша қызметтер берушінің өндірістік базасының орналасуы) қағидаттарын сақтай отырып, жүзеге асырылады.

5. Выбор поставщика осуществляется по решению заказчика:
1) на основании утвержденного администратором индивидуального плана финансирования по обязательствам и (или) протокольного решения консультативного совещательного органа при уполномоченном органе;
2) на размещенный не в полном объеме ГОБМП;
3) на высвободившийся объем ГОБМП в результате неисполнения и (или) не надлежащего исполнения поставщиками принятых обязательств по заключенным договорам на оказание ГОБМП;
4) на выделенные дополнительные денежные средства на оказание ГОБМП, в том числе за счет средств, высвободившихся по результатам контроля качества и объема.
На выделенные дополнительные денежные средства ГОБМП размещается заказчиком без проведения процедуры выбора поставщика в случаях:
увеличения стоимости тарифов, в том числе вследствие пересмотра видов высокотехнологичных медицинских услуг, определенных в соответствии с пунктом 2 статьи 42 Кодекса о здоровье;
изменения численности и (или) половозрастной структуры прикрепленного населения к субъекту здравоохранения, оказывающему ПМСП;
изменения суммы на стимулирование работников субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основе достигнутых индикаторов конечного результата, в соответствии с Правилами поощрения работников организаций здравоохранения, участвующих в оказании комплекса мероприятий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 429 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11526);
выделение дополнительных денежных средств для возмещения оказанных медицинских услуг сверх предусмотренного объема ГОБМП в результате свободного выбора населением и (или) роста экстренной и неотложной медицинской помощи;
на возмещение лизинговых платежей за медицинскую технику, приобретенную на условиях финансового лизинга в рамках ГОБМП;
на определение заказчиком необходимости оказания дополнительного объема услуг;
для вновь вводимых объектов здравоохранения, соответствующих критериям, предъявляемым к потенциальным поставщикам настоящими Правилами.
6. Выбор поставщика в течение текущего финансового года в связи с выделением дополнительных средств осуществляется по решению заказчика среди поставщиков, с которыми заключены договора на оказание ГОБМП на текущий финансовый год, и (или) с привлечением новых поставщиков.

5. Қызметтер берушіні таңдау тапсырыс берушінің шешімі бойынша:
1) әкімші бекіткен міндеттемелер бойынша жеке қаржыландыру жоспарының және (немесе) уәкілетті органның жанындағы тұрақты жұмыс істейтін консультациялық-кеңесші органның хаттамалық шешімінің негізінде;
2) толық емес көлемде орналастырылған ТМККК-ге;
3) қызметтер берушілердің ТМККК көрсетуге жасалған шарттар бойынша қабылданған міндеттемелерді орындамауының және (немесе) тиісінше орындамауының нәтижесінде босатылған ТМККК көлеміне;
4) ТМККК көрсетуге бөлінген қосымша ақша қаражатына, соның ішінде сапаны және көлемді бақылау нәтижелері бойынша босатылған қаражат есебінен жүзеге асырылады.
Бөлінген қосымша ақша қаражатына ТМККК-ні:
тариф құны, оның ішінде Денсаулық туралы кодекстің 42-бабының 2-тармағына сәйкес айқындалған жоғары технологиялы медициналық қызметтердің түрлерін қайта қарау нәтижесінде ұлғайған;
МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісіне бекітілген халықтың санын және (немесе) жыныс-жас құрылымы өзгерген жағдайда тапсырыс берушілер қызметтер берушілерді таңдау рәсімін өткізбей;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 429 бұйрығымен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде іс-шаралар кешенін көрсетуге қатысатын денсаулық сақтау ұйымдарының қызметкерлерін көтермелеу қағидаларымен айқындалған тәртіппен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11526 болып тіркелген) түпкілікті нәтиженің қол жеткізілген индикаторларының негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің қызметкерлерін ынталандыруға сома өзгергенде;
халықтың еркін таңдауы және (немесе) шұғыл және жедел медициналық көмектің өсуінің нәтижесінде ТМККК-ның көзделген көлемінен тыс көрсетілген медициналық қызметтерді өтеу үшін қосымша ақшалай қаражат бөлінген жағдайға;
ТМККК шеңберінде қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техника үшін лизинг төлемдерін өтеуге;
тапсырыс берушінің қызметтердің қосымша көлемін көрсету қажеттілігін айқындауға;
осы Қағидалармен әлеуетті қызметтер берушілерге қойылатын талаптарға сәйкес келетін жаңадан енгізілетін денсаулық сақтау объектілері үшін;
пилоттық ұйымдар үшін тапсырыс беруші қызметтер берушіні таңдау рәсімдерін өткізбей орналыстырады.
6. Қосымша қаражатты бөлумен байланысты қызметтер берушіні ағымдағы қаржы жылының ішінде таңдау тапсырыс берушінің шешімі бойынша ағымдағы қаржы жылына ТМККК көрсетуге шарттар жасалған қызметтер берушілердің арасында және (немесе) жаңа қызметтер берушілерді тарта отырып жүзеге асырылады.

7. Критерии, предъявляемые к потенциальному поставщику ГОБМП:
1) обладать правоспособностью (для юридических лиц), гражданской дееспособностью (для физических лиц);
2) являться платежеспособным, не иметь налоговой задолженности;
3) не подлежать процедуре банкротства либо ликвидации;
4) обладать материальными и трудовыми ресурсами.
8. Преимущественное право на заключение договора на оказание услуг ГОБМП имеют потенциальные поставщики, аккредитованные в сфере здравоохранения.
Параграф 2. Выбор поставщика услуг ГОБМП и размещение ГОБМП.
9. Заказчик извещает потенциальных поставщиков ГОБМП о начале выбора поставщиков услуг по оказанию ГОБМП путем опубликования объявления по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам в периодическом печатном издании, распространяемом на территории соответствующей области, городов Астаны и Алматы и интернет-ресурсе администратора за 5 (пять) рабочих дней до даты окончания приема заявок на участие.
10. Заявка на участие в процедуре выбора поставщика услуг ГОБМП предоставляется по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам в срок, определенный заказчиком.
К заявке прилагаются следующие документы потенциального поставщика:
1) нотариально засвидетельствованные копии:
свидетельства или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (электронная версия справки нотариально не свидетельствуется);
документа, предоставляющего право на осуществление предпринимательской деятельности без образования юридического лица, выданного соответствующим государственным органом (для физического лица);
договора доверительного управления (при наличии);
лицензии на занятие медицинской деятельностью и приложений к ним, подтверждающих право на оказание заявленных медицинских услуг и расположение производственной базы потенциального поставщика по месту их оказания в административно- территориальной единице, указанной заказчиком в извещении об осуществлении процедуры выбора поставщика (электронные лицензия и приложения к ней нотариально не свидетельствуется);
2) копии:
документа, удостоверяющего личность (для физического лица);
устава (в случае, если в уставе не указан состав учредителей, участников или акционеров, также представляется выписка о составе учредителей, участников или нотариально засвидетельствованная копия учредительного договора, или выписка из реестра держателей акции);
свидетельства об аккредитации в сфере здравоохранения (при его наличии);
заключения проведенной оценки соответствия медицинской организации к оказанию высокотехнологичных медицинских услуг, выданного ТД КООЗ в порядке, определенном статьей 42 Кодекса о здоровье (в случае подачи заявки на оказание консультативно-диагностической помощи, стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи);

7. Әлеуетті қызметтер берушіге қойылатын талаптар:
1) құқық қабілеттілігінің (заңды тұлғалар үшін), азаматтық әрекет қабілеттілігінің (жеке тұлғалар үшін) болуы;
2) төлем қабілеттілігінің болуы, салық берешегінің болмауы;
3) банкроттық не тарату рәсіміне жатпауы;
4) материалдық және еңбек ресурстарының болуы.
8. Денсаулық сақтау саласында аккредиттелген әлеуетті қызметтер берушілер ТМККК қызметтерін көрсетуде шарт жасауға басым құқыққа ие.
2-параграф. ТМККК қызметтер берушісін таңдау және ТМККК орналастыру
9. Тапсырыс беруші ТМККК әлеуетті қызметтер берушілерді ТМККК қызметін көрсету бойынша қызмет берушілерді тандау басталуы туралы қатысуға өтінімдерді қабылдаудың соңғы күніне 5 (бес) жұмыс күн қалғанда осы Қағидалардың 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша хабарлама беру жолымен хабарлайды, ол астананың, республикалық маңызы бар қаланың, тиісті облыстың аумағында таралатын мерзімді баспасөз басылымында және әкім интернет-ресурсында жариялайды.
10. ТМККК қызметін көрсету бойынша қызмет берушілерді тандау рәсіміне қатысуға тапсырыс беруші анықтаған мерзімінде осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысаны бойынша қатысуға өтінім ұсынады.
Өтінімге әлеуетті қызмет берушінің мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) нотарилды куәландырылған көшірмелері:
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің немесе анықтаманың (анықтаманың электрондық нысанын нотариат куәландырмайды);
тиісті мемлекеттік орган берген, заңды тұлға құрмай кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыруға құқық беретін құжаттың (жеке тұлға үшін);
сенімгерлік басқару шарттарының (бар болса);
мәлімделген медициналық қызмет көрсетуге арналған құқығын растайтын медициналық қызметпен айналысуға және тапсырыс беруші қызмет берушіні тандау рәсімін жүзеге асыру туралы хабарламада көрсеткен әкімшілік-аумақтық бірліктерде оларды көрсету орны бойынша әлеуетті қызмет берушінің өндірістік базасын орналастыруға лицензиялар және оның қосымшаларының (электрондық лицензияны және оған қосымшаларды нотариат куәландырмайды);
2) мыналардың көшірмелері:
жеке басын куәландыратын құжаттың (жеке тұлға үшін);
жарғының (жарғыда ұйымдастырушылар, қатысушылар немесе акционерлердің құрамы қөрсетілмеген жағдайда ұйымдастырушылар, қатысушылар құрамы туралы үзіндісі немесе құрылтай шартының нотариалды куәландырылған көшірмесі немесе акция ұстаушы тізімінен үзіндіні ұсынады);
денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің (бар болса);
ҚДСК АД Денсаулық туралы кодекстің 42-бабында айқындалған тәртіппен медициналық ұйымның жоғары технологиялы медициналық қызметтер көрсетуге өткізілген бағалау қорытындысының (консультациялық-диагностикалық, стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуге өтінім берген жағдайда);

решения уполномоченного органа о включении потенциального поставщика в перечень организаций здравоохранения по изъятию, заготовке, хранению, консервации, транспортировке тканей (части ткани) или органов (части органов) и трансплантации тканей (части тканей) или органов (части органов) в порядке, определенном Правилами формирования перечня организаций здравоохранения по изъятию, заготовке, хранению, консервации, транспортировке тканей (части ткани), или органов (части органов) и трансплантации тканей (части тканей) или органов (части органов), утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 534 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11743) (в случае подачи заявки на участие по оказанию высокотехнологичных медицинских услуг (далее-ВТМУ);
3) информация о кредиторской задолженности на текущий период;
4) сведения о квалификации медицинских работников с медицинским образованием по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам (при наличии свидетельства об аккредитации выданного в соответствии с Правилами аккредитации в области здравоохранения, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 127 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 10735) данные сведения не представляются);
5) сведения о видах и формах медицинской помощи по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
6) решение по итогам кампании прикрепления граждан Республики Казахстан и оралманов к субъектам здравоохранения, оказывающим ПМСП;
7) сведения о коечном фонде по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
8) сведения о наличии медицинской техники по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам.
Потенциальный поставщик, не являющийся резидентом Республики Казахстан, в подтверждение его соответствия критериям, предъявляемым к потенциальному поставщику согласно пункту 7 настоящих Правил, представляет документы, предусмотренные настоящим пунктом.
Заявка и прилагаемые к ней документы подписываются руководителем потенциального поставщика.
Допускается предоставление заявки и документов, прилагаемых к ней, доверенным лицом потенциального поставщика на основании доверенности на право подачи заявки на участие, выданной потенциальным поставщиком, заверенной подписью руководителя и скрепленной печатью (при наличии).

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 534 бұйрығымен бекітілген Тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) алу, дайындау, сақтау, консервациялау, тасымалдау және тіндерді (тіннің бөлігін) және (немесе) ағзаларды (ағзалардың бөлігін) транспланттау жөніндегі денсаулық сақтау ұйымдарының тізбесін қалыптастыру қағидаларымен айқындалған тәртіппен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11743 болып тіркелген) әлеуетті қызметтер берушіні тіндерді (тіндердің бөліктерін) немесе ағзалар (ағзалардың бөліктерін) алу, дайындау, сақтау, консервациялау, тасымалдау бойынша денсаулық сақтау ұйымдарының тізбесіне қосу туралы уәкілетті орган шешімінің көшірмелерін (жоғары техникалық медициналық қызметін (бұдан әрі – ЖТМҚ) көрсету бойынша қатысуға өтінім берген жағдайда);
3) ағымдағы кезеңге арналған кредиторлық берешек туралы ақпарат;
4) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық білімі бар медицина қызметкерлерінің біліктілігі туралы мәліметтер (Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 127 бұйрығымен бекітілген Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу қағидаларына сәйкес (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10735 болып тіркелген) берілген аккредиттеу туралы куәлік болған жағдайда бұл мәліметтер ұсынылмайды);
5) осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық көмектің түрлері мен нысандары туралы мәліметтер;
6) МСАК қызметін көрсететін Қазақстан Республикасы азаматтары және оралмандарды денсаулық сақтау субъектілеріне бекіту кампаниясының қорытындылары бойынша шешім;
7) осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша төсек қоры туралы мәліметтер;
8) осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық техниканың болуы туралы мәліметтер қоса беріледі.
Қазақстан Республикасының резиденті болып табылмайтын әлеуетті қызметтер беруші осы Қағидалардың 7-тармағына сәйкес оның әлеуетті қызметтер берушіге қойылатын талаптарға сәйкестігін растау үшін осы тармақпен көзделген құжаттарды ұсынады.
Қатысуға берілген өтінімге және оған қоса берілетін құжаттарға әлеуетті қызметтер берушідің басшысы қол қояды.
Қатысуға берілген өтінімді және оған қоса берілетін құжаттарды әлеуетті қызметтер беруші берген, басшының қолымен расталған және мөрімен бекітілген (бар болса), қатысуға өтінім беру құқығына сенімхаттың негізінде әлеуетті қызметтер берушінің сенім білдірілген тұлғасының ұсынуына жол беріледі.

11. Заказчик создает комиссию по выбору поставщика услуг по оказанию ГОБМП в составе не менее пяти человек (далее – комиссия по выбору поставщика). В состав комиссии включаются представители УЗ (если заказчиком является ТД КОМУ), ТД КООЗ и ТД КОМУ (в случае если заказчиком является УЗ), представители неправительственных организаций, представляющие интересы пациентов, медицинских работников и субъектов здравоохранения, находящихся в данном регионе.
12. Председателем комиссии по выбору поставщика является первый руководитель заказчика.
13. Организационная деятельность комиссии по выбору поставщика обеспечивается секретарем комиссии, определяемым из числа должностных лиц заказчика. Секретарь комиссии не является членом комиссии и не имеет права голоса при принятии комиссией решения.
14. Заявка на участие представляется потенциальным поставщиком или его представителем по доверенности секретарю комиссии по выбору поставщика в прошитом виде с пронумерованными страницами без исправлений и помарок, при этом последняя страница заверяется подписью руководителя и скрепляется печатью.
15. Секретарь комиссии по выбору поставщика регистрирует заявку на участие в журнале регистрации, при этом последняя страница журнала заверяется подписью руководителя и скрепляется печатью.
16. После регистрации заявки на участие секретарем комиссии по выбору поставщика выдается:
расписка о приеме документов по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам.
расписка об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 8 к настоящим Правилам в случаях:
1) заявка на участие и документы, прилагаемые к ней, оформлены ненадлежащим образом;
2) к заявке на участие прилагается неполный пакет документов по перечню, предусмотренному пунктом 10 настоящих Правил.
Потенциальный поставщик вправе повторно представить заявку на участие в случае устранения причин в отказе ее принятия по основаниям, предусмотренным в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта, до истечения окончательного срока их предоставления.
17. Секретарь комиссии по выбору поставщика не позднее трех календарных дней до даты проведения процедуры выбора поставщика оповещает уведомлением в произвольной форме членов комиссии и наблюдателей о сроках заседания комиссии.
18. Комиссия по выбору поставщика в течение трех рабочих дней со дня истечения окончательного срока представления заявок на участие, указанного в объявлении, рассматривает заявки на участие и принимает решение о соответствии (несоответствии) требованиям настоящих Правил для участия в оказании ГОБМП на соответствующий год,
Не допускаются какие-либо действия комиссии по выбору поставщика, направленные на приведение документов, приложенных к заявке на участие, в соответствие с требованиями настоящих Правил.

11. Тапсырыс беруші ТМККК қызметін көрсету бойынша құрамында бес адамнан кем емес қызмет берушілерді тандау комиссиясын (бұдан әрі – қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия) құрайды. Комиссия құрамына науқастар, медициналық қызметкерлер және осы аймақта орналасқан денсаулық сақтау субъектілері мүддесін білдіретін ДСБ (егер ҚДСК АД тапсырыс беруші болса), ҚДСК АД және МҚАК АД (егер ДСБ тапсырыс беруші болса) үкіметтік емес ұйымдарының өкілдері кіреді.
12. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның төрағасы тапсырыс берушінің бірінші басшысы болып табылады.
13. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның ұйымдастырушылық қызметін комиссияның хатшысы қамтамасыз етеді, ол тапсырыс берушінің лауазымды тұлғаларының қатарынан айқындалады. Комиссияның хатшысы комиссия мүшесі болып табылмайды және оның комиссия шешім қабылдаған кезде дауыс беру құқығы болмайды.
14. Әлеуеттті қызметтер беруші немесе оның өкілі сенімхат бойынша қатысуға өтінімді комиссияның хатшысына тігілген түрде, нөмірленген парақтар бүлінулерсіз, тузетулерсіз мен жөндеулерсіз береді, бұл ретте соңғы парағы басшының қолымен куәландырылады және мөрмен бекітіледі.
15. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия хатшысы қатысуға өтінімдерді тіркеу журналына тіркейді, бұл ретте журналдың соңғы парағы басшының қолымен куәландырылады және мөрмен бекітіледі.
16. Әлеуетті қызметтер берушіге қатысуға берілген өтінімді тіркегеннен кейін комиссияның хатшысы:
осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдау туралы қолхат.
осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша:
1) қатысуға берілген өтінім және оған қоса берілетін құжаттар тиісінше ресімделмеген;
2) қатысуға берілген өтінімде осы Қағидалардың 10-тармағында көзделген тізбе бойынша құжаттардың толық пакеті ұсынылмаған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Әлеуетті қызмет беруші осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген негіздер бойынша қабылдаудан бас тарту себептерін жойған жағдайда оларды ұсынудың соңғы мерзімі аяқталғанға дейін қатысуға арналған өтінімді қайта ұсынуға құқылы.
17. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның хатшысы қызметтер берушіні таңдау рәсімін өткізу күніне кемінде үш күн қалғанда комиссияның мүшелерін және байқаушыларды комиссия отырысының мерзімдері туралы еркін нысанда хабарлайды.
18. Комиссия қатысуға берілген өтінімді тапсырыс беруші айқындаған ұсынудың соңғы мерзімі аяқталғаннан күннен бастап үш жұмыс күні ішінде қатысуға берілген өтінімдерді қарайды және тиісті жылға ТМККК көрсетуге қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушіге осы Қағидалардың қойылған талаптарға сәйкестігі (сәйкессіздігі) туралы шешім қабылдайды.
Қызметтер берушіні таңдау комиссияның қатысуға өтініммен қоса берілген құжаттарды осы Қағидалары қойылған талаптарының сәйкестігіне келтіруге бағытталған кандай да әрекеттер жасауға рұқсат етілмейді.

19. Заседание комиссии по выбору поставщика является правомочным, если на нем присутствует простое большинство от общего числа членов комиссии.
20. На заседании комиссии по выбору поставщика секретарь комиссии перечисляет членам комиссии и другим присутствующим представленные заявки на участие и документы, приложенные к ним.
21. При необходимости уточнения соответствия потенциального поставщика непричастности к процедуре банкротства и (или) ликвидации комиссия по выбору поставщика рассматривает информацию, размещенную на интернет-ресурсе уполномоченного органа, осуществляющего контроль за проведением процедур банкротства и (или) ликвидации.
22. Решение комиссии по выбору поставщика принимается открытым голосованием и считается принятым, если за него подано большинство голосов от общего количества присутствующих на заседании членов комиссии. В случае равенства голосов, принятым считается решение членов комиссии, за которое проголосовал председатель комиссии, в случае его отсутствия, заместитель председателя комиссии.
При несогласии с решением комиссии член комиссии представляет председателю мотивированные возражения в письменном виде.
23. Решение комиссии по выбору поставщика оформляется в виде протокола по форме согласно приложению 9 настоящих Правил.
В день принятия решения комиссии председатель оглашает перечень поставщиков, допущенных и не допущенных к процедуре размещения ГОБМП:
соответствующих критериям, предъявляемым пунктом 7 настоящих Правил, потенциальному поставщику для участия в оказании ГОБМП на соответствующий год, и допущенных к процедуре размещения ГОБМП;
не соответствующих критериям, предъявляемым пунктом 7 настоящих Правил, потенциальному поставщику для участия в оказании ГОБМП на соответствующий год, и не допущенных к процедуре размещения ГОБМП.
24. Комиссия по выбору поставщика признает потенциальных поставщиков ГОБМП не допущенными для участия в оказании ГОБМП, в случаях:
1) представления недостоверных документов и информации в документах, предусмотренных пунктом 10 настоящих Правил;
2) несоответствия заявленной медицинской помощи сведениям, указанным в представленных документах;
3) расположения производственной базы потенциального поставщика или его представительства (при подаче заявки на участие представительством), указанной в представленных документах, вне административно- территориальной единицы, определенной заказчиком в извещении об осуществлении процедуры выбора поставщика;
4) к заявке на участие прилагается неполный пакет документов по перечню, предусмотренному пунктом 10 настоящих Правил.

19. Комиссияның отырысы оған комиссия мүшелерінің жалпы санының басым көпшілігі қатысса, заңды болып табылады.
20. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның отырысында қатысуға берілген өтінімді қарау барысында комиссияның хатшысы комиссияның мүшелеріне және басқа қатысып отырған адамдарға ұсынылған қатысуға берілген өтінімдерді және оларға қоса берілген құжаттарды атайды.
21. Әлеуетті қызметтер берушінің банкрот және (немесе) жою рәсімдеріне жатпау сәйкестігін нақтылау қажеттілігі кезінде қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия банкрот және (немесе) жою рәсімдерін өткізуге бақылауды жүзеге асыратын уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылған ақпаратты қарайды.
22. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның шешімі ашық дауыс беру арқылы қабылданады және егер оған отырысқа қатысып отырған комиссия мүшелерінің жалпы санының басым көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыстар тең болған жағдайда, комиссияның төрағасы, ол болмаған жағдайда, комиссия отырысының төрағасы дауыс берген комиссия мүшелерінің шешімі қабылданды деп саналады.
Комиссияның шешімімен келіспеген жағдайда комиссияның мүшесі дәлелді пікірін жазбаша түрде білдіреді.
23. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссияның шешімі осы Қағидалардың 9-қосымшасына сәйкес нысаны бойынша хаттама түрінде рәсімделеді.
Комиссия шешім қабылдайтын күні комиссияның төрағасы ТМККК-ны орналастыруға жіберілген және жіберілмеген әлеуетті қызметтер берушілердің тізбесін атап өтеді:
тиісті жылға ТМККК көрсетуге қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушіге осы Қағидалардың 7-тармағымен қойылатын талаптарға сәйкес келетін және ТМККК орналастыру рәсіміне жіберілген;
тиісті жылға ТМККК көрсетуге қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушіге осы Қағидалардың 7-тармағымен қойылатын талаптарға сәйкес келмейтін және ТМККК орналастыру рәсіміне жіберілмеген әлеуетті қызметтер берушілердің тізбесін жариялайды.
24. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия ТМККК әлеуетті қызметтер берушілерді мынадай жағдайларда:
1) дұрыс емес құжаттарды және осы Қағидалардың 10-тармағында көзделген құжаттарда дұрыс емес ақпаратты ұсынса;
2) мәлімделген медициналық көмектің ұсынылған құжаттарда көрсетілген мәліметтерге сәйкес келмесе;
3) әлеуетті қызметтер берушінің немесе оның өкілдігінің (өкілдік қатысуға өтінімді берген кезде) өндірістік базасының қызметтер берушілерін таңдау рәсімдерін жүзеге асыру туралы хабарламада тапсырыс беруші айқындаған ұсынылған құжаттарда көрсетілген аумақтан тыс орналасуы;
4) осы Қағидалардың 10-тармағында көзделген, тізбе бойынша құжаттардың толық пакеті ұсынылмаған жағдайларында ТМККК көрсетуге қатысу үшін жіберілмейді деп таниды.

25. По запросу поставщика или его представителя выдается выписка из протокола заседания комиссии по выбору поставщика относительно принятого решения по форме согласно приложению 10 настоящих Правил.
За несвоевременную отправку выписки из протокола заседания (бумажном или электронном виде) по запросу потенциального поставщика, ответственность возлагается на председателя комиссии.
26. Комиссия по выбору поставщика принимает решение о признании процедуры выбора поставщика несостоявшейся и о повторном ее проведении, которое оформляется протоколом по форме согласно приложению 11 к настоящим Правилам, в случаях:
1) отсутствия заявок на участие;
2) представленные документы ни одного из потенциальных поставщиков ПМСП не соответствуют критериям, предусмотренным пунктом 7 настоящих Правил.
27. Комиссия по выбору поставщика принимает решение о размещении (не размещении) ГОБМП с учетом потребности в ГОБМП в пределах выделенных бюджетных средств, и в течение трех рабочих дней после оглашения перечня потенциальных поставщиков, которое оформляется протоколом об итогах размещения (не размещения) ГОБМП по форме согласно приложению 12 к настоящим Правилам.
28. Комиссия по выбору поставщика принимает решение о размещении ГОБМП потенциальным поставщикам ПМСП в части численности прикрепленного населения к ним, зарегистрированного в портале "РПН":
по итогам кампании по прикреплению;
на основании представленного УЗ решения об изменении зоны территориального обслуживания организации здравоохранения, оказывающей ПМСП, в случае вновь вводимого объекта здравоохранения.
29. Комиссия по выбору поставщика размещает амбулаторно-поликлинические услуги ГОБМП потенциальным поставщикам ПМСП с учетом консультативно-диагностической помощи по перечню услуг, в соответствии с Правилами возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 627 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11976) (далее – приказ № 627).
30. При размещении (не размещении) ГОБМП потенциальному поставщику комиссией по выбору поставщика учитываются следующие критерии:
опыт работы потенциального поставщика по видам и формам представления медицинской помощи, указанным в заявке на участие;
наличие профильных отделений и их коечная мощность (для поставщиков, оказывающих стационарную и стационарозамещающую медицинскую помощь);
количество посещений населением в смену (для поставщиков, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь);
количество прикрепленного населения (для поставщиков, оказывающих первичную медико-санитарную помощь);
показатель смертности (летальности) за последние три года;
количество жалоб, зарегистрированных территориальными департаментами Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности, за последние три года;
исполнение (неисполнение) обязательств потенциального поставщика по ранее заключенным договорам на оказание ГОБМП за последние три года (при их наличии).

25. Қызмет берушінің немесе соның өкілін сұрауы бойынша қызмет берушіні тандау комиссиясы отырысының осы Қағидалардың 10-қосымшасына сәйкес нысаны бойынша қабылданған шешімі жайында хаттамадан үзіндісі беріледі.
Әлеуетті қызметтер берушінің сұрау салу бойынша отырыс хаттамасынан үзіндіні (қағаз немесе электрондық түрде) уақтылы жолдамаған ретінде жауапкершілік комиссияның төрағасына жүктеледі.
26. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия:
1) қатысуға өтінімдер болмаған;
2) МСАК әлеуетті қызметтер берушілердің бірде біреуінің ұсынған құжаттары осы Қағидалардың 7-тармағында көзделгендерге сәйкес келмеген жағдайларда осы Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша хаттамамен ресімделетін қызметтер берушілерді таңдау рәсімін өтпеді деп тану және оны қайта өткізу туралы шешім қабылдайды.
27. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссиясы бөлінген бюджет қаражатының шегінде ТМККК қажеттілігін есепке ала отырып ТМККК орналастыру (орналастырмау) және әлеуетті қызметтер берушілердің тізбесін жариялағаннан кейін үш жұмыс күнінің ішінде осы Қағидалардың 12-қосымшасына сәйкес нысаны бойынша хаттамамен әзірленентін ТМККК орналастыру (орналастырмау) туралы шешім қабылдайды.
28. Қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия:
бекіту бойынша кампанияның қорытындысы;
МСАК көрсететін денсаулық сақтау ұйымының аумақтық қызмет көрсету аймағын жаңадан енгізілетін денсаулық сақтау объектісі жағдайында, аумақтық бірлік шегінде өзгерту туралы ДСБ ұсынған шешімнің негізінде МСАК әлеуетті қызметтер берушілерінің ТМККК-ны орналастыру туралы "БХТ" порталында тіркелген, оларға бекітілген халық саны бөлігінде шешім қабылдайды.
29. Комиссия МСАК-тың әлеуетті қызметтер берушілеріне ТМККК амбулаториялық-емханалық қызметтерді Денсаулық сақтау ұйымдарына шығындарды бюджет қаражатының есебінен өтеу қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 627 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11976 болып тіркелген) (бұдан әрі - № 627 бұйрық) денсаулық сақтау ұйымдарына шығындарды бюджет қаражатының есебінен өтеу қағидаларына сәйкес айқындалған қызметтердің тізбесі бойынша консультациялық-диагностикалық көмекті ескере отырып орналастырады.
30. Әлеуетті қызметтер берушіге ТМККК-ны орналастыру (орналастырмау) кезінде қызмет берушіні тандау жөніндегі комиссия мынадай өлшемшарттарды :
қатысуға арналған өтінімде көрсетілген медициналық көмектің түрлері мен нысандары бойынша әлеуетті қызметтер берушінің жұмыс өтілінің болуын;
бейінді бөлімшелердің болуы және олардың төсек қуаттылығын (стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер үшін);
бір ауысымда халықты қабылдау санын (амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін қызметтер берушілер үшін);
бекітілген халық санын (медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушілер үшін);
соңғы үш жылғы өлім (қайтыс болу) көрсетілімдерін;
Медициналық және фармацевтикалық қызметі бақылау комитетінің аймақтық департаменттері тіркеген соңғы үш жылдағы шағымдардың санын;
соңғы үш жылдағы бұрын ТМККК қызметтерін көрсетуге арналған шарттар бойынша қызметтер берушінің міндеттемелерді орындауын (орындамауын) ескереді (бар болса).

31. Список поставщиков услуг ГОБМП на соответствующий год по форме согласно приложению 13 к настоящим Правилам, публикуется заказчиком в течение десяти календарных дней со дня подведения итогов размещения ГОБМП в периодическом печатном издании, распространяемом на территории столицы, города республиканского значения, соответствующей области, и интернет-ресурсе администратора.
32. Заказчик в течение трех рабочих дней со дня подведения итогов размещения ГОБМП направляет потенциальному поставщику услуг ГОБМП на соответствующий финансовый год проект типового договора на оказание ГОБМП по форме согласно приложению 14 к настоящим Правилам (далее – договор).
33. Потенциальный поставщик в течение трех рабочих дней со дня получения проекта договора подписывает договор и представляет его заказчику. В случае непредставления потенциальным поставщиком в установленные сроки подписанного договора, он признается уклонившимся от заключения договора, а предусмотренный по данному договору объем ГОБМП относится к денежным средствам, не размещенным в полном объеме.
34. Заказчик заключает договор с поставщиком услуг ГОБМП на соответствующий финансовый год.
Договор вступает в силу после подписания его сторонами и подлежит обязательной регистрации в территориальном подразделении центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета в соответствии с пунктом 5 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
35. Поставщики в течение месяца со дня заключения договора публикуют информацию о размещенном у них ГОБМП с указанием видов и форм предоставления медицинской помощи в периодическом печатном издании, распространяемом на территории административно-территориальной единицы и на своем интернет – ресурсе (при его наличии), а также в местах, доступных для всеобщего обозрения (по месту расположения поставщика) и информируют Заказчика.
36. Допускается привлечение поставщиком субподрядчиков (соисполнителей) для исполнения договора оказания ГОБМП.
Глава 3. Порядок возмещения затрат поставщика услуг ГОБМП
37. Возмещение затрат поставщикам осуществляется заказчиком на основании актов выполненных работ (услуг) в соответствии с приказом № 627.
38. Возмещение затрат за оказание услуг ГОБМП иностранцам и лицам без гражданства, находящимся на территории Республики Казахстан, осуществляется при острых заболеваниях, представляющих опасность для окружающих, в соответствии с Перечнем острых заболеваний, представляющих опасность для окружающих, при которых иностранцы и лица без гражданства, находящиеся на территории Республики Казахстан, имеют право на получение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 1 апреля 2015 года № 194 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11317).

31. Осы Қағидаларға 13-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тиісті жылға ТМККК қызметтерін берушілердің тізімін тапсырыс беруші астананың, республикалық маңызы бар қаланың, тиісті облыстың аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымында және әкімшінің интернет-ресурсында ТМККК орналастыру қорытындыларын жүргізген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде жариялайды.
32. Тапсырыс беруші ТМККК орналастырудың қорытындыларын шығарған күннен бастап үш жұмыс күн ішінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі жөніндегі ТМККК әлеуетті қызметтер берушіге тиісті қаржы жылына осы Қағидаларға 14-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ТМККК көлемін көрсетуге арналған шарттың жобасын (бұдан әрі – Шарт) жібереді.
33. Әлеуетті қызметтер беруші шарттың жобасын алған күннен бастап үш жұмыс күнінің ішінде шартқа қол қояды және тапсырыс берушіге береді. Әлеуетті қызметтер беруші белгіленген мерзімде қол қойылған шартты ұсынбаған жағдайда, осындай әлеуетті қызметтер беруші шарт жасасудан жалтарды деп танылады, ал бұл шарт бойынша көзделген ТМККК-ның көлемі толық көлемде орналастырылмаған ақшалай қаражатқа жатқызылады.
34. Тапсырыс беруші ТМККК қызметтер берушімен тиісті қаржы жылына шартты жасасады.
Шарт оған тараптар қол қойған күннен бастап күшіне енеді және 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 96-бабының 5-тармағына сәйкес бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінде міндетті түрде тіркелуге жатады.
35. Қызметтер берушілер шартты жасасу күнінен бастап бір айдың ішінде әкімшілік-аумақтық бірліктердің аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымында және/немесе интернет-ресурста (бар болса), сондай-ақ жалпыға ортақ шолу үшін қолжетімді жерлерде (қызметтер берушінің орналасқан жері бойынша) көрсетілетін қызметтер мен технологиялардың түрлерін, нысандарын көрсету арқылы оларда орналастырылған ТМККК туралы ақпаратты жариялайды және Тапсырыс берушіге хабарлайды.
36. ТМККК шеңберіндегі шартты орындау үшін әлеуетті қызметтер беруші қосалқы мердігерді (бірлесіп орындаушыны) тартуға рұқсат етіледі.
3. ТМККК қызметтері берушінің шығындарын өтеу тәртібі
37. Тапсырыс беруші қызмет берушілердің шығындарын өтеуді № 627 бұйрығына сәйкес орындалған жұмыс (қызмет) актілері негізінде іске асырады.
38. Қазақстан Республикасының аумағында жүрген шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдарға ТМККК қызметтерін көрсеткені үшін шығындарды өтеу айналасындағыларға қауіп төндіретін жіті аурулар кезінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы сәуірдегі № 194 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағында жүрген шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін алуға құқылы болатын айналадағылар үшін қауіп төндіретін жіті аурулардың тізбесіне сәйкес нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11317 болып тіркелген жүзеге асырылады.

39. Возмещение лизинговых платежей за медицинскую технику, приобретенную на условиях финансового лизинга в рамках ГОБМП, осуществляется в соответствии с Правилами возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств, утвержденными приказом № 627.
40. Оплата за оказание услуг ГОБМП субподрядчикам осуществляется в порядке, определенном приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 801 "Об утверждении Методики формирования тарифов и планирования затрат на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946).
41. Размещенный объем ГОБМП корректируется путем заключения дополнительного соглашения к договору на оказание ГОБМП с поставщиком.
42. Поставщики ГОБМП при реорганизации путем слияния, присоединения, разделения, преобразования или выделения в течение одного рабочего дня со дня получения ими документа о предстоящей реорганизации направляют заказчику письменное уведомление с приложением соответствующих документов.
Приложение 1
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Объявление о проведении процедуры выбора поставщика услуг
по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
__________________________________________________________________
(полное наименование, почтовый и электронный адреса заказчика)
объявляет о проведении процедуры выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного
объема бесплатной медицинской помощи (далее – услуги по оказанию ГОБМП) на _____ год
(далее – процедура):по виду (-ам) медицинской помощи: ______________________________;
по форме (-ам) медицинской помощи: ______________________________________________.
Услуги по оказанию ГОБМП оказываются
________________________________________________________________________________
(наименование области, города республиканского значения или столицы)
Форма заявки на участие в процедуре и перечень прилагаемых к ней документов
размещены на интернет - ресурсе___________________________, представляются (интернет -
ресурс) потенциальными поставщиками в ___________________________________________
(наименование заказчика)
по адресу: ________________________________, кабинет № ______ или Департамент "Центр
обслуживания населения" - филиала НАО "Государственная корпорация "Правительство для
граждан" по ________области (далее - Государственная корпорация).
Окончательный срок представления заявок на участие в процедуре и прилагаемых к
ним документов Заказчику до _______ часов "___" ____________ или через Государственную
корпорацию до _______ часов "___" ____________. Заявки на участие в процедуре будут
рассмотрены в ____ часов "___" _______20___ года по следующему адресу: ____________,
кабинет № ______
Дополнительную информацию и справку можно получить по телефону (ам):
_____________________________________________.
(код города и номер (а) телефона (ов)
Приложение 2
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Заказчику _________________________________________________________________
(полное наименование заказчика)
от _____________________________________________________________________________
(полное наименование потенциального поставщика)
Заявка на участие в процедуре выбора поставщика услуг
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

39. ТМККК шеңберінде қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техника үшін лизинг төлемдерін өтеу № 627 бұйрығымен бекітілген денсаулық сақтау ұйымдарына шығындарды бюджет қаражатының есебінен өтеу қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.
40. ТМККК қызметін көрсететін қосалқы мердігерлерге төлем ақысы "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді жасау және шығындарды жоспарлау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 801 бұйрығымен айқындалған тәртіппен жүзеге асырылады (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 болып тіркелген).
41. ТМККК-ның орналастырылған көлемі қызметтер берушімен ТМККК көрсетуге арналған шартқа қосымша келісім жасасу арқылы түзетіледі.
42. Қызметтер берушілер бірігу, қосылу, бөліну, қайта құрылу немесе бөлініп шығу жолымен қайта ұйымдастыру кезінде олардың алдағы қайта ұйымдастыру туралы құжатты алған күннен бастап бір жұмыс күнінің ішінде тапсырыс берушіге тиісті құжаттарды қоса бере отырып, жазбаша хабарламаны жібереді.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі қызметтерін берушіні таңдау рәсімін өткізу туралы хабарлама
_______________________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы, пошталық және электрондық мекенжайы)
_______ жылға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі
қызметтер берушіні (бұдан әрі – ТМККК көрсету бойынша қызметтер) таңдау рәсімін (бұдан
әрі – рәсім) өткізу туралы хабарлайды:
медициналық көмектің түрі(-лері) бойынша: __________________________________;
медициналық көмектің нысаны(-дары) бойынша: _______________________________.
ТМККК көрсету жөніндегі қызметтер _______________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және
астананың атауы) аумағында көрсетілуі тиіс.
Рәсімге қатысуға өтінімдердің нысандары және қоса берілген құжаттардың тізбесін
_________________________ интернет-ресурсында орналасқан әлеуетті қызметтер берушілер
(интернет-ресурс)
________________________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
мекенжайы бойынша, № ______ кабинетке немесе "Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ-ның (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) ________
облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Департаментіне ұсынады.
Рәсімге қатысуға өтінімдерді және оларға қоса берілетін құжаттарды Тапсырыс
берушіге тапсырудың соңғы мерзімі "___" ___________ сағат ___________ дейін немесе
Мемлекеттік корпорация арқылы "___" ___________ сағат ___________ дейін.
Рәсімге қатысуға арналған өтінімдер 20__ жылғы "___" _________, сағат ___________
мына мекенжай бойынша: ___________, № _____________ кабинетте қаралатын болады.
Қосымша ақпаратты және анықтаманы мынадай телефон(дар) арқылы алуға болады:
___________________________________________________________________.
(қаланың коды мен телефон(-дардың) нөмірі(-лері)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Тапсырыс берушіге _________________________________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы)
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызмет берушінің толық атауы)
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі қызметтерін берушіні таңдау рәсіміне қатысуға арналған өтінім

1. Сведения о юридическом (физическом) лице, претендующем на участие в
процедуре выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи (далее – потенциальный поставщик):
юридический, почтовый адрес и контактные телефоны потенциального поставщика;
банковские реквизиты потенциального поставщика (ИИН, БИН, ИИК), а также полное
наименование и адрес банка или его филиала, в котором потенциальный поставщик обслуживается;
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя потенциального поставщика
2. Заявляет на следующий (-ие) вид (-ы) медицинской помощи: ___________________,
по форме (-ам) медицинской помощи: _________________, в том числе по следующим
высокотехнологичным медицинским услугам (ВТМУ) ________________________________.
3. ________________________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
настоящей заявкой выражает желание принять участие в процедуре выбора
поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в
качестве потенциального поставщика в соответствии с требованиями и условиями,
предусмотренными настоящими Правилами выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат.
4. Настоящей заявкой подтверждает отсутствие нарушений требований,
предъявляемых к потенциальному поставщику и достоверность представленных сведений.
Приложение: _____________________________________________________________.
(наименование документа с указанием количества страниц)
________________________________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии),руководителя потенциального
поставщика, подпись).
Место печати (при наличии)
Дата заполнения ______________
Приложение 3
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Сведения о квалификации медицинских работников
с медицинским образованием*
_______________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
№ п/п
ИИН
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Занимаемая должность
Образование (№ диплома, наименование учебного заведения и год окончания)
Общий медицинский стаж
Стаж по специльности
Сертификат специалиста с (без) присвоением(-я) квалификационной категории (№ и дата выдачи)
Документ о повышении квалификации за последние 5 лет (при его наличии)
Документ о наличии ученой степени, звания (при его наличии)
Приказ о приеме на работу (№, дата)
Занимаемая ставка в соответствии со штатным расписанием
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Примечание:
*при наличии свидетельства об аккредитации данные сведения не
представляются. _________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
потенциального поставщика, подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 4
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Сведения о видах и формах медицинской помощи
_______________________________________________________________
(полное наименование потенциального поставщика)

1. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні (бұдан әрі - әлеуетті қызметтер беруші) таңдау рәсіміне қатысуға ниет білдірген
заңды (жеке) тұлға туралы мәліметтер:
әлеуетті қызметтер берушінің заңды, пошталық мекенжайы және байланыс телефондары;
әлеуетті қызметтер берушінің банк деректемелері (ЖСН, БСН, ЖСК), сондай-ақ
әлеуетті қызметтер берушіге қызмет көрсететін банктің немесе оның филиалының толық
атауы және мекенжайы;
әлеуетті қызметтер беруші басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса).
2. Мынадай медициналық көмектің нысаны(-дары) бойынша:
_______________________________________, оның ішінде мынадай жоғары технологиялық
медициналық қызметтер (ЖТМҚ) бойынша: _______________ мынадай медициналық
көмектің түріне(-леріне) өтінім береді: ______________________________________________.
3. ________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің атауы)
осы өтініммен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму
министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 638 бұйрығымен (Қазақстан
Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11960
болып тіркелген) бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету
жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларында көзделген
талаптар мен шарттарға сәйкес әлеуетті қызметтер беруші ретінде тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушілерді таңдау рәсіміне
қатысуға ниет білдіреді.
4. Осы өтініммен әлеуетті қызметтер берушіге қойылатын талаптардың бұзылмағанын
және ұсынылған мәліметтердің дұрыстығын растайды.
Қосымша: _________________________________________________________________
(парақтардың санын көрсете отырып, құжаттың атауы)
______________________________________________________/___________________
(әлеуетті қызметтер беруші басшысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса),
қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Толтырылған күні _________________________
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Медициналық білімі бар медицина қызметкерлерінің біліктілігі туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің атауы)
р/с
ЖСН
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Атқаратын лауазымы
Білімі (дипломның №, оқу орнының атауы және бітірген жылы)
Жалпы медициналық өтілі
Мамандығы бойынша еңбек өтілі
Біліктілік санаты берілген (берілмеген) маман сертификаты (№ және берілген күні)
Соңғы 5 жылда біліктілігін арттырғаны туралы құжат (бар болса)
Ғылыми дәрежесінің, атағының болуы туралы құжат (бар болса)
Жұмысқа қабылдау туралы бұйрық (№, күні)
Штат кестесіне сәйкес алатын мөлшерлемесі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Ескертпе:
*аккредиттеу туралы куәлік болған жағдайда бұл мәліметтер ұсынылмайды.
________________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер беруші басшысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және
оның қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Медициналық көмектің түрлері мен нысандары туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің толық атауы)

1. Сведения о количестве прикрепленного населения к организации ПМСП за последние 3 года*:
Объемы медицинской помощи
20___ год
20___ год
20___ год
Количество
Сумма (в тенге)
Количество
Сумма (в тенге)
Количество
Сумма (в тенге)
Примечание:
*указывается потенциальным поставщиком при наличии прикрепленного населения.
Если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи составляет
менее трех лет, сведения представляются за иной период.
2. Сведения о количестве оказанных КДУ услуг за последние 3 года* и заявленные на
период __________ в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество оказанных услуг
Заявка на 20___год
20___ год
20___ год
20___ год
Примечание:
* указывается потенциальным поставщиком.
Если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи составляет
менее трех лет, сведения представляются за иной период. 3. Сведения о перечне
высокотехнологичных медицинских услуг* (далее–ВТМУ), оказанных за последние 3 года**
и заявленные на период ___________в рамках гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи ***
№ п/п
Код по МКБ 9
Наименование технологии ВТМУ
Объем услуг по технологиям ВТМУ
№ и дата заключения на соответствие его требованиям к оказанию медицинской помощи по перечню технологий на заявленный период
20___ год
20___ год
20___ год
Заявкана 20___ год
Примечание:
* заполняется в случае заявки потенциальным поставщиком на оказание технологий
ВТМУ;
** если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи в рамках
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи составляет менее трех лет,
сведения представляются за фактический период оказания услуг ВТМУ.
*** в случае изменения перечня технологий ВТМУ в пределах суммы договора в
период действия договора поставщик предоставляет заказчику заключение, выданное в
порядке, определяемом уполномоченным органом.
4. Сведения об объеме услуг амбулаторного программного гемодиализа запоследние 3
года* и заявленные на период ___________в рамках гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи
Объемы медицинской помощи
20___ год
20___ год
20___ год
Заявкана 20___год
Количество больных
Количчество сеансов
Сумма (в тенге)
Количество больных
Количество сеансов
Сумма (в тенге)
Количество больных
Количество сеансов
Сумма (в тенге)
Количество больных
Количество сеансов
Сумма (в тенге)
Примечание:
* если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи
составляет менее трех лет, сведения представляются за иной период.
5. Сведения о специализированной медицинской помощи за последние 3 года* и
заявленные на период ___________в рамках гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи
Виды медицинской помощи
Формы медицинской помощи
Объемы медицинской помощи
20___ год
20___ год
20___ год
Заявкана 20_ год
Количество коек
Количество пролеченных случаев
Сумма (в тенге)
Количество коек
Количество пролеченных случаев
Сумма (в тенге)
Количество коек
Количество пролеченных случаев
Сумма (в тенге)
Количество коек
Количество пролеченныхслучаев
Сумма (в тенге)
Примечание:
* если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи
составляет менее трех лет, сведения представляются за иной период.
________________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя потенциального
поставщика, подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 5
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Сведения о коечном фонде
_______________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
№ п/п
Наименование профиля койки
Число коек
20___ год
20___ год
20___ год
Планируемое на 20__ год
1
2
3
4
5
6
Для взрослого населения:
Для детского населения:
ИТОГО (общее количество коек для оказания гарантированного объема бесплатной медицинской помощи)
Примечание:
* если период оказания потенциальным поставщиком медицинской помощи в рамках
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи составляет менее трех лет,
сведения представляются за иной период.
________________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) первого руководителя
потенциального поставщика, подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 6
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Сведения о наличии медицинской техники
___________________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
№ п/п
Наименование медицинской техники
В том числе приобретенная на условиях финансового лизинга (да/нет)
Год выпуска
Количество
Текущее состояние медицинской техники (в рабочем/в нерабочем)
1
2
3
4
5
6
________________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя потенциального
поставщика, подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 7
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Расписка о приеме документов
___________________             №_________                  "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
Секретарь комиссии ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) секретаря комиссии,
наименование и адрес заказчика или УЗ)
________________________________________________________________________________
получил(-а) заявку на участие с прилагаемыми документами на _____ страницах в
прошитом, пронумерованном виде
от _____________________________________________________________________________,
(указать полное наименование потенциального поставщика услуг гарантированного
объема бесплатной медицинской)
Настоящая расписка составлена в двух экземплярах, по одному для каждой стороны.
Секретарь комиссии ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Расписку получил:
Представитель потенциального поставщика:
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Примечание:
*в соответствии с Правилами выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат.
Приложение 8
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Расписка об отказе в приеме документов
___________________             №____                   "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
Секретарь комиссии ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
(секретаря комиссии, полное наименование и адрес заказчика или УЗ)
отказывает в приеме заявки на участие в процедуре выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и прилагаемых документов, в
ввиду:

1. МСАК ұйымдарына соңғы 3 жылда бекітілген халық туралы мәліметтер*:
Медициналық көмектің көлемдері
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
Ағымдағы жыл
саны
сомасы (теңге)
саны
сомасы (теңге)
саны
сомасы (теңге)
саны
сомасы (теңге)
Ескертпе:
* әлеуетті қызметтер беруші бекітілген халқы болған кезде көрсетеді.
Егер әлеуетті қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем
болса, мәліметтер өзге кезең үшін ұсынылады.
2. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде соңғы 3 жылда*
көрсетілген және _____ кезеңіне мәлімделген КДҚ қызметтерінің саны туралы мәліметтер:
р/с
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Көрсетілген қызметтердің саны
20___ жылға өтінім
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
Ескертпе:
* әлеуетті қызметтер беруші көрсетеді.
Егер әлеуетті қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем
болса, мәліметтер өзге кезең үшін ұсынылады.
3. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде соңғы 3 жылда**
көрсетілген және ___________ кезеңіне мәлімделген жоғары технологиялық медициналық
қызметтердің (бұдан әрі – ЖТМҚ) тізбесі туралы мәліметтер***
Р/с
АХЖ-9 бойынша коды
ЖТМҚ технологияларының атауы
ЖТМҚ технологиялары бойынша қызметтердің көлемі
Оның технологиялардың тізбесі бойынша мәлімделген кезеңге медициналық көмек көрсетуге талаптарға сәйкестігіне арналған қорытындының № мен күні
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
20___ жылға өтінім
Ескертпе:
*ЖТМҚ технологияларын көрсетуге арналған өтінімдер болған жағдайда
толтырылады;
** егер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуетті
қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем болса, мәліметтер
ЖТМҚ қызметтерін көрсетудің нақты кезеңі үшін ұсынылады.
*** шарттың қолданылу кезеңінде шарт сомасы шеңберінде ЖТМҚ технологиялар
тізбесі өзгерген жағдайда қызметтер беруші тапсырыс берушіге уәкілетті орган айқындаған
тәртіппен қорытынды ұсынады.
4. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде соңғы 3 жылдағы*
және ___________ кезеңіне мәлімделген амбулаториялық бағдарламалық гемодиализ
қызметтерінің көлімі туралы мәліметтер:
Медициналық көмектің көлемдері
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
20___ жылға өтінім
Науқастардың саны
Сеанстардың саны
сомасы
(теңге)
Науқастардың саны
Сеанстардың саны
сомасы
(теңге)
Науқастардың саны
Сеанстардың саны
сомасы
(теңге)
Науқастардың саны
Сеанстардың саны
сомасы
(теңге)
Ескертпе:
* егер әлеуетті қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем
болса, мәліметтер өзге кезең үшін ұсынылады.
5. Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде соңғы 3 жылдағы*
және ___________ кезеңіне мәлімделген мамандандырылған медициналық көмек туралы
мәліметтер:
Медициналық көмектің түрлері
Медициналық көмектің нысандары
Медициналық көмектің көлемдері
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
20___ жылға өтінім
Төсек-орын саны
Емделіп шыққан жағдайлардың саны
Сомасы
(теңге)
Төсек-орын саны
Емделіп шыққан жағдайлардың саны
Сомасы
(теңге)
Төсек-орын саны
Емделіп шыққан жағдайлардың саны
Сомасы
(теңге)
Төсек-орын саны
Емделіп шыққан жағдайлардың саны
Сомасы
(теңге)
Ескертпе:
* егер әлеуетті қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем
болса, мәліметтер өзге кезең үшін ұсынылады.
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер беруші басшысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса),
қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Төсек қоры туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің атауы)
р/с
Төсек-орын бейінінің
атауы
Төсек-орын саны
20___ жыл
20___ жыл
20___ жыл
20__ жылға жоспарланатын
1
2
3
4
5
6
Ересек халық үшін:
Балалар үшін:
ЖИЫНЫ (тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету үшін төсек-орындардың жалпы саны)
Ескертпе:
* егер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуетті
қызметтер берушінің медициналық көмек көрсету кезеңі үш жылдан кем болса, мәліметтер
өзге кезең үшін ұсынылады.
________________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер беруші басшысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Медициналық техниканың болуы туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің толық атауы)
р/с
Медициналық техниканың атауы
Оның ішінде қаржы лизингі шарттарында сатып алынған (иә/жоқ)
Шыққан жылы
Саны
Медициналық техниканың ағымдағы жағдайы (жұмыс істейді/жұмыс істемейді)
1
2
3
4
5
6
_______________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер беруші басшысының лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
7-қосымша
Нысан
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат
___________________       20__ жылғы "__" _________             №_________
(мекенжайы)
Комиссияның хатшысы ________________________________ (комиссия хатшысының,
тапсырыс берушінің немесе ДСБ-ның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) атауы мен мекенжайы
көрсетілсін) қатысуға арналған өтінімді
________________________________________________________________________ тігілген,
нөмірленген түрде _____ парақта қоса беріліп отырған құжаттармен тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген көлемі жөніндегі қызметтер берушіні таңдау рәсіміне қатысуға
арналған өтінімдерді алды.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалды.
Комиссияның хатшысы _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Қолхатты алды:
Әлеуетті қызметтер берушінің өкілі
__________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Ескертпе:
* Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларына сәйкес.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
8-қосымша
Нысан
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
___________________ 20__ жылғы "__" _________ № ___
(орналасқан жері)
Комиссияның хатшысы _____________________________________________________
(комиссия хатшысының, тапсырыс берушінің немесе ДСБ-ның тегі, аты, әкесінің аты
(бар болса) атауы мен мекенжайы)
________________________________________________________________________________
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі жөніндегі қызметтер берушілерді таңдау
рәсіміне арналған өтінімдерді және оларға қоса берілген құжаттарды қабылдаудан:

1) представления Вами неполного пакета документов согласно
перечню,,предусмотренному настоящими Правилами выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат (далее
– Правила); .
2) ненадлежащего Вами оформления прилагаемого пакета документов согласно
перечню, предусмотренному Правилами.
Наименование отсутствующих документов: ___________________________________.
(перечислить перечень документов)
Настоящая расписка составлена в двух экземплярах, по одному для каждой стороны.
Секретарь комиссии _______________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Расписку получил Представитель потенциального поставщика:
_______________________________________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подписи председателя, его заместителя,
членов и секретаря комиссии).
Приложение 9
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Протокол о соответствии (несоответствии) требованиям, предъявляемым
потенциальному поставщику для участия в оказании гарантированного
объема бесплатной медицинской помощи
___________________ "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
1.Комиссия в составе: _______________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность председателя, его заместителя,
других членов комиссии) рассмотрела заявку на участие в процедуре выбора поставщика
услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее –
заявка на участие)следующего потенциального поставщика:
БИН/ИИН
Наименование потенциального поставщика (Ф.И.О.-для физического лица)
Юридический адрес
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) представителя, № документа, удостоверяющего личность, кем выдан, дата выдачи
1
2
3
4
При рассмотрении заявки на участие представитель потенциального поставщика:
________________________________________________.
(присутствовал/отсутствовал)
2. Заявка на участие рассмотрена и содержит следующие документы:
№ п/п
Наименование документа
Количество страниц
Соответствует или не соответствует утвержденной форме
Наличие соответствующих подписей и печатей
Соответствие сведений, содержащихся в документе заявке на участие
1
2
3
4
5
6
3. Не соответствует по следующим основаниям: ________________________________
(указать основание и причину не допуска).

1) Сіз Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі
қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларында (бұдан әрі –
Қағидалар) көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық пакетін толық ұсынбауыңызға;
2) Сіз Қағидаларда көзделген тізбеге сәйкес қоса беріліп отырған құжаттар пакетін
тиісінше ресімдемеуіңізге байланысты бас тартады.
Ұсынылмаған құжаттардың атаулары:_______________________________________________.
(құжаттардың тізбесі)
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден екі данада жасалды.
Комиссияның хатшысы ___________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Қолхатты алды:
Әлеуетті қызметтер берушінің өкілі _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
________________________________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің және хатшысының тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса), қолдары)
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушіге қойылатын талаптарға сәйкестігі (сәйкессіздігі) туралы хаттама
_______________________________________ 20__ жылғы "___" __________________
(орналасқан жері)
1. Мынадай құрамдағы комиссия:
__________________________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты
(бар болса) лауазымы)
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау рәсіміне қатысуға мынадай әлеуетті қызметтер берушінің өтінімін (бұдан әрі
– қатысуға арналған өтінім) қарады:
БСН/ ЖСН
Әлеуетті қызметтер берушінің атауы
Заңды мекенжайы
Өкілдің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), жеке куәлігінің №, кім берді, берілген күні
1
2
3
4
Қатысуға арналған өтінімді қарау кезінде әлеуетті қызметтер берушінің өкілі:
________________________________________________________________________.
(қатысты/қатысқан жоқ)
2. Қатысуға арналған өтінім қаралды және мынадай құжаттарды қамтиды:
рр/с
Құжаттың атауы
Парақтардың саны
Бекітілген нысанға сәйкес келеді немесе сәйкес келмейді
Тиісті қолдар мен мөрлердің болуы
Қатысуға өтінімде жән оған қоса берілген құжаттарда қамтылған мәліметтердің сәйкес келуі
1
2
3
4
5
6
3. Мынадай негіздемелер бойынша сәйкес келмейді:
____________________________________________________________________________

4. Комиссия по результатам рассмотрения заявки на участие путем открытого
голосования
РЕШИЛА: ________________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)
соответствует (не соответствует) требованиям, предъявляемыми настоящими Правилами
выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат, и допущен (не допущен) к участию в процедуре
размещения гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
За данное решение проголосовали:
ЗА _________ голосов;
ПРОТИВ _________ голосов.
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подписи председателя, его заместителя, других
членов и секретаря комиссии)
Примечание:
* заполняется отдельно на каждого потенциального поставщика.
Приложение 10
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Выписка из протокола о соответствии (несоответствии) требованиям,
предъявляемым потенциальному поставщику для участия
в оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
_______________________ "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
Комиссия, созданная приказом _______________________________________________
(полное наименование заказчика)
от "___" ______________________20____года №___ ___________________(название приказа)
по результатам рассмотрения заявки на участие в процедуре выбора поставщика услуг по
оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи путем открытого
голосования РЕШИЛА:________________________________________________________
(наименование потенциального поставщика)соответствует (не соответствует) требованиям,
предъявляемыми настоящими Правилами выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат, и
допущен (не допущен) к участию в процедуре размещения гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи на____________год по следующим основаниям:
_______________________________________________________________________________.
(указать основание)
Руководитель заказчика _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Место печати
Приложение 11
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Протокол о признании процедуры выбора поставщика услуг
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи несостоявшейся
и повторном ее проведении
___________________ "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
Комиссия в составе: ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность
председателя, его заместителя, членов комиссии)
в связи _________________________________________________________________________
(указать соответствующую причину: отсутствие заявок на участие в процедуре выбора
поставщика услуг ГОБМП (далее – заявка на участие); несоответствие ни одного из
потенциальных поставщиков, подавших заявки на участие, требованиям, предъявляемыми
настоящими Правилами выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат (далее – Правила),
представленные документы ни одного из потенциальных поставщиков ПМСП не
соответствуют требованиям, предъявляемыми Правилами) путем открытого голосования
РЕШИЛА:

4. Қатысуға өтінімді қарау нәтижелері бойынша комиссия ашық дауыс беру арқылы
мынадай ШЕШІМ ШЫҒАРДЫ:
______________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің атауы) Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген
көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу
қағидаларымен қойылатын талаптарға сәйкес келеді (сәйкес келмейді) және Қазақстан
Республикасының азаматтары мен оралмандарды медициналық-санитариялық алғашқы көмек
көрсететін денсаулық сақтау субъектілеріне еркін бекітунауқанына қатысуға жіберілді
(жіберілген жоқ).
Бұл шешім үшін дауыс берді:
ИӘ ______________дауыс;
ЖОҚ ______________дауыс.
_______________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің
және хатшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолдары)
Ескертпе:
*әрбір әлеуетті қызметтер берушіге жеке толтырылады.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге қатысу үшін әлеуетті қызметтер берушіге қойылатын талаптарға сәйкестігі (сәйкессіздігі) туралы хаттамадан үзінді
__________________ 20__ жылғы "___" _____________
(орналасқан жері)
Бұйрықпен құрылған комиссия ___________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы)
20___жылғы_______________________ №_______________________________
(бұйрықтың атауы)
әлеуетті қызметтер берушінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау рәсіміне қатысуға өтінімін қарау нәтижелері
бойынша ашық дауыс беру арқылы мынадай ШЕШІМ ШЫҒАРДЫ:
________________________________________________________________________________
(әлеуетті қызметтер берушінің атауы)
мынадай негіздемелер бойынша:
________________________________________________________________________________
(негіздемесі көрсетілсін)
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларырымен қойылатын талаптарға
(сәйкес келмейді) және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін
____________жылға орналастыру рәсіміне қатысуға жіберілді (жіберілген жоқ).
Тапсырыс берушінің басшысы ______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қолы)
Мөрдің орны
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі қызметтерін берушіні таңдау рәсімін болмады деп тану және оны қайта өткізу туралы хаттама
_____________________________             20__ жылғы "___" ______________
(орналасқан жері)
Мынадай құрамдағы комиссия: ______________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының,
мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
______________________________________________________________ (тиісті себебі:
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушілерді таңдау рәсіміне қатысуға арнаған өтінімнің (бұдан әрі – қатысуға өтінім)
болмауы; қатысуға өтінім берген әлеуетті қосалқы мердігерлердің ешқайсысының Тегін
медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні
таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларымен қойылатын талаптарға сәйкес келмеуі;
МСАК әлеуетті қызметтер берушілерінің ешқайсының ұсынған құжаттары Қағидаларымен
қойылатын талаптарға сәйкес келмейді) байланысты ашық дауыс беру арқылы мынадай
ШЕШІМ ШЫҒАРДЫ:

1) процедуру выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи от "__ "________20__года на выделенную
сумму ______________________________________ (__________________) тенге
(сумма цифрами и прописью)
признать несостоявшейся и провести ее повторно в срок до "__ " 20__ года;
2) заказчику _____________________________________________________________
(наименование заказчика )
в срок до "__ "__________ 20___ года направить текст объявления о признании процедуры
выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской
помощи от "__ "_________ 20__ года не состоявшейся и повторном ее проведении для
опубликования
За данное решение проголосовали:
ЗА ____________ голосов;
ПРОТИВ _______ голосов.
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подписи председателя, его заместителя, других
членов и секретаря комиссии).
Приложение 12
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Протокол об итогах размещения (не размещения) гарантированного
объема бесплатной медицинской помощи*
___________________                                     "__" _________ 20__ года
(местонахождение)
1. Комиссия в составе: ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность
председателя, его заместителя, других членов комиссии)
рассмотрела заявленные объемы гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
по видам и формам медицинской помощи.
2.Выделенная сумма по индивидуальному плану финансирования по обязательствам
по бюджетной программе: _________________________________________________________
1. (наименование бюджетной программы) по бюджетной подпрограмме
_____________ (наименование бюджетной подпрограммы) ___________ (__________) тенге.
(сумма цифрами и прописью).
2. Комиссия по результатам определения соответствия критериям потенциальных
поставщиков и оценки потребности в гарантированном объеме бесплатной медицинской
помощи путем открытого голосования
РЕШИЛА:
1) разместить гарантированный объем бесплатной медицинской помощи у следующих
потенциальных поставщиков по следующему (-им) виду (-ам) медицинской помощи:
__________________, по форме (-ам) медицинской помощи: __________________, в том
числе по следующим высокотехнологичным технологиям медицинских услуг (ВТМУ):
___________________. по бюджетной программе: _____________________________________
(наименование бюджетной программы)
по бюджетной подпрограмме ______________________________________________________
(наименование бюджетной подпрограммы)
При этом, по оказанию:
-амбулаторно-поликлинической помощи, на прикрепленное
население:_________человек;
- стационарной помощи, по профилям: ________________________________________;
(наименование профиля)
-стационарозамещающей помощи, по профилям: _______________________________;
(наименование профиля)
-консультативно-диагностической помощи: ____________________________________.
(наименование профиля услуг)
№ п/п
БИН/ИИН
Наименование потенциального поставщика
Место оказания ГОБМП (указать область, город, район)
Сумма финансирования (тыс. тенге)
1
2
3
4
5

1) 20__ жылғы "___" _____________ бөлінген ____________________
(__________________________) теңге сомаға 20__ жылғы "___" ____
(сомасы санмен және жазбаша)
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау рәсімі өткізілмеді деп танылсын және ол 20__ жылғы "___" ____________
мерзімге дейін қайта өткізілсін;
2) тапсырыс берушіге _______________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
20_ жылғы "___" ______ дейінгі мерзімде 20__ жылғы "___" _______ тегін
медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушілерді
таңдау рәсімі өткізілмеді деп тану және оны қайта өткізу туралы жариялау үшін
хабарландырудың мәтіні жіберілсін.
Бұл шешім үшін дауыс берді:
ИӘ ________________________ дауыс;
ЖОҚ ________________________ дауыс.
__________________________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің және хатшысының тегі,
аты, әкесінің аты (бар болса), қолдары).
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
12-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін орналастыру (орналастырмау) қорытындылары туралы хаттама*
______________________                               20__ жылғы "___" _________
(орналасқан жері)
1. Мынадай құрамдағы комиссия:
__________________________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты
(бар болса), лауазымы)
медициналық көмектің түрлері мен нысандары бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемінің мәлімделген көлемін қарады.
1. ________________________________________ бюджеттік бағдарламасы бойынша
(бюджеттік бағдарламаның атауы)
_________________ бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша (бюджеттік кіші бағдарламаның
атауы) міндеттемелер жөніндегі жеке қаржыландыру жоспары бойынша бөлінген сомасы
___________________________________________ (_____________) теңге.
(сомасы санмен және жазбаша)
2. Комиссия әлеуметтік қызметтер берушілердің талаптарға сәйкестігін айқындау және
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлеміне қажеттілікті бағалау нәтижелері
бойынша ашық дауыс беру арқылы мынадай ШЕШІМ ШЫҒАРДЫ:
1) мынадай әлеуетті қызметтер берушілерде
____________________________________________ бюджеттік бағдарламасы бойынша
(бюджеттік бағдарламаның атауы)
_______________________________________ бюджеттік кіші бағдарламасы бойынша
(бюджеттік кіші бағдарламаның атауы)
______________________________________________________ медициналық көмектің
(медициналық көмектің нысаны) нысаны бойынша,
_____________________________, оның ішінде жоғары технологиялық медициналық
қызметтер бойынша (ЖТМҚ): _____________________________________________________.
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі орналастырылсын.
Бұл ретте:
- амбулаториялық-амбулаториялық көмек, бекітілген халыққа:_________ адам;
- стационарлық көмектің, мынадай бейіндер бойынша: _________________________;
(бейіннің атауы)
- стационарды алмастыратын көмек, мынадай бейіндер бойынша: _________________;
(бейіннің атауы)
- консультациялық-диагностикалық көмек: ____________________________________
(қызметтер бейінінің атауы)
көрсету бойынша.
Р/с
БСН/ЖСН
Әлеуетті қызметтер берушінің атауы
ТМККК көрсету орны (облыс, қала, аудан көрсетілсін)
Қаржыландыру сомасы
(мың теңге)
1
2
3
4
5

2) заказчику _______________________________________________________________
(наименование и местонахождение заказчика)
в срок до "___" _______ ______ года заключить договор на оказание гарантированного
объема бесплатной медицинской помощи свыше указанными потенциальными
поставщиками;
3)заказчику _______________________________________________________________
(полное наименование заказчика)в срок до "___" _________ ____ года опубликовать итоги
размещения гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в периодическом
печатном издании, распространяемом на территории соответствующей области, города
республиканского значения и столицы интернет - ресурсе администратора
_____________________________.
(веб-сайт администратора)
4) Не допустить к размещению гарантированный объем бесплатной медицинской
помощи в соответствии с настоящими Правилами выбора поставщика услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат, (указать соответствующий пункт) следующих поставщиков:
№ п/п
БИН/ИИН
Наименование потенциального поставщика (Ф.И.О.-для физического лица)
Вид и форма медицинской помощи
Причина (основание)
1
2
3
4
5
За данное решение проголосовали:
ЗА _____ голосов;
ПРОТИВ _____ голосов.
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подписи председателя, его заместителя, других
членов и секретаря комиссии)
Примечание:
* заполняется отдельно по каждой форме медицинской помощи.
Приложение 13
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Список поставщиков услуг
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на 20_____ год по
__________________________________________________________________
(наименование региона)
__________________________________________________________________
(полное наименование заказчика)
объявляет о заключении договоров на оказание гарантированного объема
бесплатноймедицинской помощи со следующими поставщиками:
№ п/п
БИН/ИИН
Наименование поставщика
Вид медицинской помощи
Форма медицинской помощи
1
2
3
4
5
Приложение 14
к Правилам выбора поставщика
услуг по оказанию
гарантированного объема бесплатной медицинской
помощи и возмещения его затрат
Форма
Типовой договор на оказание гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи
___________________                                     "__" ______________ 20__ года
(местонахождение)
_______________________________________ именуемый (-ое, -ая) в дальнейшем "заказчик",
(полное наименование заказчика)
в лице __________________________________________________ действующий на основании
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) уполномоченного лица)
___________________________ с одной стороны, ___________________________ именуемый
(полное наименование поставщика) (-ое, -ая) в дальнейшем "поставщик"
________________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии), уполномоченного лица)
действующего на основании __________________________________________ с другой
стороны, а в дальнейшем (устава, положения и т.п.)
совместно именуемые "стороны", на основании Кодекса Республики Казахстан от 18
сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс о
здоровье) и итогов процедуры выбора поставщика услуг гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи (далее – ГОБМП), прошедших "______"___________ года,
заключили настоящий Договор на оказание медицинских услуг в рамках ГОБМП (далее –
Договор) и пришли к соглашению о нижеследующем:

2) тапсырыс беруші ________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы және орналасқан жері)
___________ жылғы "___" _______ дейінгі мерзімде жоғарыда көрсетілген әлеуетті қызметтер
берушілермен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге арналған шарт жасасын;
3) тапсырыс беруші ________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
_____ жылғы "___" ___ дейінгі мерзімде тиісті облыстың, республикалық маңызы бар
қаланың және астананың аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымында және
____________________________________ әкімшінің интернет-ресурсында тегін медициналық
(әкімшінің веб-сайты)
көмектің кепілдік берілгенкөлемін орналастырудың қорытындыларын жарияласын.
4) Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларына сәйкес тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген көлемін орналастыруға мынадай қызметтер берушілер
жіберілмесін (тиісті тармақ көрсетілсін):
Р/с
БСН/ЖСН
Әлеуетті қызметтер берушінің атауы
Медициналық көмектің түрі мен нысаны
Себебі
(негіздемесі)
1
2
3
4
5
Бұл шешім үшін дауыс берді: ИӘ ____________ дауыс;
ЖОҚ ___________ дауыс.
________________________________________________________________________________
(комиссия төрағасының, оның орынбасарының, мүшелерінің және хатшысының тегі,
аты, әкесінің аты (бар болса), қолдары)
Ескертпе:
*медициналық көмектің әрбір нысаны бойынша жеке толтырылады.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
13-қосымша
Нысан
20_____ жылға арналған тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің қызметтер берушілерінің тізімі
__________________________________________________________________________
(өңірдің атауы)
__________________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы)
мынадай қызметтер берушілермен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген
көлемін көрсету жөніндегі шарттар жасасу туралы хабарлайды:
Р/с
БСН/ЖСН
Қызметтер берушінің атауы
Медициналық көмектің түрі
Медициналық көмектің нысаны
1
2
3
4
5
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсету жөніндегі қызметтер
берушіні таңдау және оның
шығындарын өтеу қағидаларына
14-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге арналған үлгілік шарт
_________________                               20__ жылғы "___" ________________
(орналасқан жері)
Бұдан әрі "тапсырыс беруші" деп аталатын _____________________________________
(жарғы, ереже және т.б.)
негізінде әрекет ететін ____________________________________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы)
________________________________________________________________________________
(уәкілетті адамның лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты)
атынан бір тараптан, бұдан әрі "қызметтер беруші" деп аталатын _________________________
(жарғы, ереже және т.б.)
негізінде әрекет ететін ______________________________________________________ атынан
(қызметтер берушінің толық атауы)
________________________________________________________________________________
(уәкілетті адамның лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты)
екінші тараптан, бұдан әрі бірлесіп "тараптар" деп аталатындар "Халық денсаулығы
және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18
қыркүйектегі Кодексіне (бұдан әрі - Денсаулық сақтау туралы кодексі) және "___" __________
жылы өткен тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі жөніндегі қызметтер
берушілерді таңдау қорытындыларына сәйкес төмендегілер туралы осы Тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтер көрсетуге арналған
шартты (бұдан әрі – Шарт) жасасты:

1. Предмет Договора
1. Поставщик принимает на себя обязательство по оказанию ГОБМП в соответствии с
перечнем закупаемых услуг по форме согласно приложению 1 к настоящему Договору (далее
– услуга) по бюджетной программе_________________________________________________
(указать код и наименование бюджетной программы)
по специфике ___________________________________________________ на общую сумму
(указать код и наименование специфики)
_____________________________ (_______) тенге, из которой: по бюджетной подпрограмме
(сумма цифрами и прописью) __________________________________________на сумму
(указать код и наименование бюджетной подпрограммы) (сумма цифрами и прописью)
(_______) тенге на оказание медицинской помощи: ____________________________________
(указать вид и форму медицинской помощи)
в соответствии с приложением 2 к настоящему Договору; по бюджетной подпрограмме
____________________________________________________ на сумму ___________________
(указать код и наименование бюджетной подпрограммы)       (сумма цифрами и прописью)
__________(_______) тенге
на возмещение лизинговых платежей за медицинскую технику приобретенную на условиях
финансового лизинга согласно помесячного плана оказания медицинских услуг в рамках
ГОБМП по форме согласно приложению 2 к настоящему Договору (далее – приложение 2)
(при наличии у поставщика договора финансового лизинга, по которому возмещение
осуществляется в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра
здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 627
"Об утверждении Правил возмещения затрат организациям здравоохранения за счет
бюджетных средств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных
правовых актов Республики Казахстан за № 11976) (далее – Правила возмещения).
2. Авансирование Поставщика осуществляется по его заявке на авансирование в
размере не более 30 процентов от суммы Договора с последующим удержанием из сумм,
подлежащих к оплате по актам выполненных услуг согласно заявке на авансирование по
договору на оказание ГОБМП согласно приложению 3 к настоящему Договору.
2. Порядок расчета
3. Заказчик осуществляет оплату поставщику в порядке, определенном приказом
Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 801 "Об
утверждении Методики формирования тарифов и планирования затрат на медицинские
услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за
№ 5946).

1. Шарттың мәні
1. Қызметтер беруші осы шартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынатын
қызметтердің тізбесіне сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету
(бұдан әрі – қызмет) бойынша
__________________________________________________ бюджеттік бағдарламасы бойынша
(бюджеттік бағдарламаның коды мен атауы көрсетілсін)
________________________________________________ бюджеттік кіші бағдарлама бойынша
(бюджеттік кіші бағдарламаның коды мен атауы көрсетілсін)
______________________________________________________________ ерекшелігі бойынша
(ерекшеліктің коды мен атауы көрсетілсін)
жалпы _______________________________________(_______) теңге сомасына, оның ішінде:
(сомасы санмен және жазбаша)
________________________________________________ бюджеттік кіші бағдарлама бойынша
(бюджеттік кіші бағдарламаның коды мен атауы көрсетілсін)
__________________________________________________________ (_______) теңге сомасына
(сомасы санмен және жазбаша)
медициналық көмек көрсетуге: ____________________________________________________
(медициналық көмектің түрі мен нысаны көрсетілсін)
осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес;
________________________________________________ бюджеттік кіші бағдарлама бойынша
(бюджеттік кіші бағдарламаның коды мен атауы көрсетілсін)
_________________________________________________________(_______) теңге сомасына
(сомасы санмен және жазбаша)
осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтер көрсетудің ай сайынғы жоспарына (бұдан әрі – 2-қосымша) сәйкес қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техника үшін лизинг төлемдерін өтеуге өзіне міндеттеме қабылдайды (қызметтер берушіде шығындары № 627 бұйрығына сәйкес өтелетін қаржы лизингі шарты болған жағдайда).
2. Қызметтер берушіге аванс беру осы Шартқа 3-қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көретуге арналған шарт бойынша аванс беруге арналған өтінімге сәйкес орындалған жұмыстар (қызметтер) актілері бойынша ақы төлеуге жататын сомаларды кейіннен ұстай отырып, оның Шарт сомасының 30 пайызынан аспайтын мөлшерде аванс беруге арналған өтінімі бойынша жүзеге асырылады.
3. Қызметтер көрсету орны (өндірістік база):
_______________________________________________________________________________.
(қызмет көрсетілетін объектінің(-лердің) мекенжайы көрсетілсін)
2. Есеп айырысу тәртібі

4. Оплата осуществляется ежемесячно в соответствии с актом выполненных услуг с
учетом результатов контроля качества и объема оказанной медицинской помощи (при их
наличии) в пределах средств, предусмотренных настоящим Договором согласно
приложению 2 к настоящему Договору, и в порядке, определяемом Правилами возмещения.
5. Поставщик представляет заказчику счет-реестры оказанных услуг по форме, в
сроки и порядке, определенных Правилами возмещения.
6. Заказчик направляет Поставщику акт выполненных услуг по форме, в сроки и
порядке, определенные Правилами возмещения.
7. Поставщик не позднее трех рабочих дней со дня получения акта выполненных
услуг подписывает его либо отказывается подписывать с указанием аргументированных
обоснований, представленных в письменном виде.
В случае, если Поставщик отказывается подписывать акт выполненных услуг, не
представив при этом в установленные сроки аргументированные обоснования, то Заказчик
начисляет Поставщику сумму неустойки за каждый день просрочки в размере 0,1% от суммы
договора, предусмотренной в отчетном периоде согласно приложению 2 к настоящему
Договору.
8. Допускается подписание Поставщиком счет-реестра оказанных услуг и акта
выполненных услуг с использованием электронной цифровой подписи. Допускается
подписание Заказчиком акта выполненных услуг с использованием электронной цифровой
подписи.
9. Стоимость оказанных услуг подлежит корректировке (уменьшение/увеличение) в
случаях:
изменения тарифа в период действия настоящего Договора;
снятия сумм по результатам контроля качества и объема медицинских услуг в
порядке, определенном Правилами возмещения;
10. В случае превышения Поставщиком, оказывающим специализированную
медицинскую помощь в формах стационарной и (или) стационарозамещающей медицинской
помощи за счет средств республиканского бюджета, .помесячной суммы, предусмотренной
приложением 2 к настоящему Договору, оплата за оказанные медицинские услуги
осуществляется на основании решения комиссии по оплате услуг с применением линейной
шкалы оценки исполнения договора в порядке, определенном Правилами возмещения.
В случае превышения Поставщиком помесячной суммы, предусмотренной

4. Тапсырыс беруші қызметтер берушіге "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 725 бұйрығымен бекітілген тарифтер бойынша ақы төлеуді жүзеге асырады, бұл ретте осы Шарттың қолданылу кезеңінде тарифтің мөлшері, оның қолданылуы мен таралуы қайта қаралуы мүмкін.
5. Ақы төлеу осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес осы Шартта көзделген қаражат шегінде және № 627 бұйрыққа сәйкес айқындалған тәртіппен көрсетілген медициналық көмектің сапасы мен көлемін бақылау нәтижелерін (бар болса) ескере отырып, орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісіне сәйкес ай сайын жүзеге асырылады.
6. Қызметтер беруші тапсырыс берушіге № 627 бұйрықпен айқындалған нысанда, мерзімде және тәртіппен көрсетілген қызметтердің есеп-тізілімдерін ұсынады.
7. Тапсырыс беруші қызметтер берушіге № 627 бұйрықпен айқындалған нысанда, мерзімде және тәртіппен орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісін ұсынады.
Қызметтер беруші орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісін алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде оған қол қояды немесе жазбаша түрде ұсынылған дәлелді негіздемелерін көрсете отырып, қол қоюдан бас тартады.
Қызметтер беруші белгіленген мерзімдерде дәлелді негіздемелерді ұсынбай, орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісіне қол қоюдан бас тартқан жағдайда, Тапсырыс беруші Қызметтер берушіге әрбір өткен күн үшін осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес есепті кезеңде көзделген шарт сомасының 0,1% мөлшерінде тұрақсыздық сомасын есептейді.
8. Қызметтер берушінің көрсетілген қызметтердің есеп-тізіліміне және орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) актісіне электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалана отырып, қол қоюына рұқсат етіледі.
Тапсырыс берушінің орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) актісіне электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалана отырып, қол қоюына рұқсат етіледі.
9. Көрсетілген қызметтердің құны мынадай:
осы Шарттың қолданысы кезеңінде тарифті өзгерту;
№ 627 бұйрыққа сәйкес айқындалған тәртіппен медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін бақылау нәтижелері бойынша сомаларды алу жағдайларында түзетуге (азайтуға/ұлғайтуға) жатады.
10. Қызметтер беруші осы Шартқа 2-қосымшада көзделген ай сайынғы соманы арттырған жағдайда ақы төлеу № 627 бұйрыққа сәйкес айқындалған тәртіппен шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолдана отырып, қызметтерге ақы төлеу жөніндегі комиссияның шешімі бойынша жүзеге асырылады.*
Ескертпе:
*республикалық бюджет қаражатының есебінен стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын медициналық көмек нысандарында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілерге қолданылады.

5. Изменение и расторжение Договора
22. Сумма настоящего Договора подлежит корректировке (уменьшению/увеличению)
в случае:
1) снятия сумм по результатам контроля качества и объема медицинских услуг в
порядке, определенном Правилами возмещения;
2) определения заказчиком изменения объема услуг;
3) выделения денежных средств поставщику на возмещение лизинговых платежей за
медицинскую технику, приобретенную на условиях финансового лизинга;
4) в случае ненадлежащего исполнения поставщиком обязательств по настоящему
Договору, в том числе вследствие взыскания с поставщика неустойки;
5) отказа поставщика от исполнения части обязательств по настоящему Договору.
Поставщик за 2 (два) рабочих дня до отказа уведомляет заказчика в письменном виде
с указанием суммы, причины, даты начала отказа от исполнения части обязательств.
23. Изменение и расторжение договора возможны по соглашению сторон. Стороны
обязаны уведомить друг друга не менее чем за десять рабочих дней до предполагаемой даты
изменения или расторжения Договора, за исключением случаев, предусмотренных пунктом
25 настоящего Договора
24. Изменения в Договор вносятся в случаях:
1) предусмотренных подпунктом 9) пункта 14 Договора;
2) предусмотренных пунктом 22 Договора;
3) изменения размеров тарифов услуг в рамках ГОБМП;
4) изменения численности и (или) половозрастной структуры прикрепленного
населения к поставщику, оказывающему ПМСП;
5) изменения суммы на стимулирование работников поставщика, оказывающего
ПМСП, по результатам достигнутых индикаторов конечного результата;
6) изменения численности онкологических больных, зарегистрированных в ИС
"ЭРОБ";
7) изменения количества и (или) перечня медицинских услуг, в том числе технологий
ВТМУ, по Перечням медицинских услуг № 1 - 4 согласно приложению 2 к настоящему
Договору в пределах суммы настоящего Договора, не более двух раз в год;
8) изменения помесячного плана оказания медицинских услуг в рамках
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи согласно приложению 2 к
настоящему Договору в пределах суммы настоящего Договора не более одного раза в
квартал;
9) изменения графика удержания и размера аванса согласно приложению 3 к
настоящему Договору.
25. Заказчик расторгает Договор в одностороннем порядке, направив поставщику,
письменное уведомление за пять рабочих дня до расторжения Договора в случаях:
1) отказа поставщика от заключения дополнительного соглашения к Договору по
основаниям, предусмотренным подпунктами 1), 2), 4) и 5) пункта 22 настоящего Договора;

5. Шартты өзгерту және бұзу
22. Осы Шарттың сомасы:
1) № 627 бұйрықпен айқындалған тәртіппен медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін бақылау нәтижелері бойынша сомаларды алып тастау;
2) қызметтердің көлемі өзгерістерін тапсырыс беруші айқындаған;
3) қаржы лизингі шарттарында медициналық техника үшін қызметтер берушіге лизингтік төлемдерін өтеуге ақша қаражатын бөлген;
4) қызмет берушінің Шарт бойынша міндеттемелерді дұрыс орындамаған;
5) қызмет берушінің Шарт бойынша міндеттемелердің бөлігін орындаудан бас тартқан жағдайда түзетуге (азайтуға/ұлғайтуға) жатады.
Қызмет беруші бас тартуға дейін 2 (екі) күн бұрын соманы, себепті, міндеттемелердің бөлігін орындаудан бас тартудың басталған күнін көрсете отырып, тапсырыс берушіні жазбаша түрде хабарлайды.
23. Шартты өзгерту және бұзу тараптардың келісімі бойынша мүмкін болады. Осы Шарттың 25-тармағымен көзделген жағдайларды есепке алмағанда, тараптар Шартты өзгерту немесе бұзудың болжамды күніне дейін кемінде он күн бұрын бір-біріне хабарлауға міндеттенеді.
24. Шартқа өзгерістер:
1) Шарттың 14-тармағының 23) тармақшасында көзделген;
2) Шарттың 21-тармағында көзделген;
3) ТМККК қызметі тарифінің мөлшері өзгерген;
4) МСАК көрсететін қызметтер берушіге бекітілген халықтың саны және (немесе) жыныс-жас құрылымы өзгерген*;
Ескертпе:
* Бұл тармақ медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушілерге қолданылады.
5) түпкілікті нәтиженің қол жеткізілген индикаторларының нәтижелері бойынша МСАК көрсететін қызметтер берушінің жұмыскерлерін ынталандыру сомасы өзгерген*;
Ескертпе:
* Бұл тармақ медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушілерге қолданылады.
6) "ОНЭТ" АЖ-да тіркелген онкологиялық науқастардың саны өзгерген;*
Ескертпе:
* Бұл тармақ онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілерге қолданылады;
7) осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес №1-4 Медициналық қызметер тізбелері бойынша ЖТМҚ саны және (немесе) тізбесі өзгерген жағдайда осы осы Шарттың сомасы шегінде, бірақ жылына екі реттен артық емес;
8) осы Шартқа 2-қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде медициналық қызметтер көрсетудің ай сайынғы жоспары осы Шарт сомасының шегінде тоқсанына бір реттен артық емес өзгерген;
9) осы Шартқа 3-қосымшаға сәйкес ұстап қалу графигі және аванс мөлшері өзгерген жағдайларда енгізіледі.
25. Тапсырыс беруші:
1) тапсырыс беруші осы Шарттың 22-тармағының 1), 2), 4) және 5) тармақшаларында көзделген негіздемелер бойынша Шартқа қосымша келісімді жасасудан бас тартқан;

2) нарушения поставщиком условий договора, определенных существенными:
предмет договора;
срок оказания услуг;
качество и полнота оказания услуг.
6. Обстоятельства непреодолимой силы
26. К обстоятельствам непреодолимой силы относятся события, не подвластные
контролю со стороны поставщика, не связанные с его просчетом или небрежностью и
имеющие непредвиденный характер. Такие события включают, но не ограничиваться
явлениями, такими как: чрезвычайные ситуации природного и/или техногенного характера,
или действиями по предупреждению чрезвычайных ситуаций.
27. К обстоятельствам непреодолимой силы не относятся:
1) события, вызванные умышленными и неосторожными действиями поставщика;
2) события, которые поставщик, добросовестно выполняющий свои обязательства по
настоящему Договору, мог предвидеть и преодолеть;
3) отсутствие денежных средств у поставщика или неосуществление оплаты
заказчиком, в связи с неисполнением и/или ненадлежащим исполнением обязательств
настоящего Договора.
28. При возникновении обстоятельств непреодолимой силы поставщик в течение
одного рабочего дня направляет заказчику письменное уведомление о таких обстоятельствах
и их причинах.
Доказательством обстоятельств непреодолимой силы будут служить официальные
документы уполномоченного органа Республики Казахстан, подтверждающие
возникновение обстоятельств непреодолимой силы.
29. Несвоевременное уведомление лишает поставщика права ссылаться на
обстоятельства, предусмотренные пунктом 26 настоящего Договора, как на основание,
освобождающее от ответственности по исполнению обязательства.
30. В течение трех рабочих дней после прекращения обстоятельств непреодолимой
силы, поставщик письменно уведомляет заказчика о прекращении обстоятельств
непреодолимой силы и возобновляет осуществление своих обязательств по настоящему Договору.
31. Заказчик в рамках договорных обязательств вправе в любое время проверять ход и
качество оказываемых услуг, в том числе путем проведения у поставщика в форме
анкетирования оценки удовлетворенности пациента услугами, не вмешиваясь в деятельность
поставщика, в том числе с выездом на место оказания услуг и другими, не противоречащими
законодательству Республики Казахстан способами, не более одного раза в месяц
32. Настоящий Договор составлен в двух экземплярах, имеющих одинаковую
юридическую силу, один экземпляр находится у заказчика, другой – у поставщика.
Настоящий Договор составлен на государственном и русском языках. Вся
относящаяся к настоящему
Договору переписка и иная документация, которой обмениваются стороны, должны
соответствовать данным условиям.

2) қызмет берушілер заңнамамен елеулі деп айқындалған шарт жағдайларын:
шарттың мәнін;
қызметтерді көрсету орнын;
қызметтерді көрсету мерзімін;
қызметтер көрсетудің сапасы мен толықтығын бұзған жағдайларда осы Шартты бір жақты бұзады.
6. Жойылмайтын күш жағдайлары
26. Қызметтер берушінің тарапынан бақылауға бағынбайтын, оның қателігіне немесе ұқыпсыздығына байланысты емес және тосын сипатқа ие оқиғалар жойылмайтын күш жағдайларына жатады. Мұндай оқиғалар табиғи және/немесе техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды немесе төтенше жағдайлардың алдын алу жөніндегі іс-қимылдар секілді құбылыстарды қамтуы мүмкін, бірақ олармен шектелмейді.
27. Жойылмайтын күш жағдайларына:
1) қызметтер берушінің қасақана және абайсыз іс-қимылдарынан туындаған оқиғалар;
2) осы Шарт бойынша өз міндеттемелерін адал атқаратын қызметтер берушінің алдын ала болжауына және жоюына байланысты болатын оқиғалар;
3) қызметтер берушіде ақшалай қаражаттың болмауы немесе осы Шарттың міндеттемелерін орындамауына және/немесе тиісінше орындамауына байланысты тапсырыс берушінің төлемақыны жүзеге асырмауы жатпайды.
28. Жойылмайтын күш жағдайлары туындаған кезде қызметтер беруші бір жұмыс күнінің ішінде тапсырыс берушіге мұндай мән-жайлар және олардың себептері туралы дереу жазбаша хабарлама жіберуі тиіс.
Қазақстан Республикасының уәкілетті органының жойылмайтын күш жағдайлары туындағанын растайтын ресми құжаттары жойылмайтын күштің дәлелі болады.
29. Уақтылы хабарламау қызметтер берушіні міндеттемелерді орындау бойынша жауапкершіліктен босататын негіз ретінде осы Шарттың 26-тармағында көзделген мән-жайларға сілтеме жасау құқығынан айырады.
30. Жойылмайтын күш жағдайлары тоқтағаннан кейін үш жұмыс күнінің ішінде қызметтер беруші тапсырыс берушіге жойылмайтын күштің тоқтағаны туралы жазбаша хабарлайды және осы шарт бойынша өз міндеттемелерін жүзеге асыруды қайтадан бастайды.
31. Тапсырыс беруші шарт міндеттемелерінің шеңберінде қызметтер берушінің қызметіне араласпай, кез келген уақытта көрсетілетін қызметтердің барысы мен сапасын, оның ішінде сауалнама жүргізу нысанында қызметтер берушіде пациенттің қызметтерге қанағаттануын бағалауды жүргізу арқылы, оның ішінде айына бір реттен кем емес қызметтер көрсетілетін жерге барып және Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін басқа да тәсілдермен тексеру жүргізуге құқылы.
32. Осы Шарт бірдей заңды күші бар екі данада жасалды, бір данасы тапсырыс берушіде, екіншісі қызметтер берушіде болады.
Осы Шарт мемлекеттік және орыс тілдерінде жасалады. Тараптар алмасатын осы Шартқа қатысты барлық хат алмасу мен басқа да құжаттама осы талаптарға сәйкес болуы тиіс.

33. Уведомления, сторон направляемые другой стороне в соответствии с настоящим
Договором, высылаются посредством почтовой связи, факса и иными средствами
коммуникации с последующим представлением оригинала.
34. Настоящий Договор вступает в силу со дня регистрации его в территориальном
органе Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан по месту
нахождения заказчика и действует до "____" ________ 20__ года.
35. Условия настоящего Договора распространяются на отношения сторон, возникшие
с "____" ________ 20__ года.
7. Адреса и реквизиты сторон
Заказчик
________________________________
(наименование заказчика)
_____________________/__________
(Руководитель, фамилия, имя,
отчество (при его наличии) /
подпись)
Место печати
Поставщик
_________________________________
(наименование поставщика)
_______________________/__________
(Руководитель, фамилия, имя,
отчество (при его наличии) /
подпись)
Место печати (при наличии)
Дата регистрации в территориальном органе Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан: _____________________
Настоящий Договор на оказание медицинских услуг в рамках ГОБМП регулирует
правоотношения, возникающие между заказчиком и поставщиком в результате
осуществления заказчиком процедуры по выбору поставщика услуг по оказанию ГОБМП.
Изменения и дополнения, вносимые в настоящий Договор, должны соответствовать
законодательству Республики Казахстан, заявке на участие в процедуре выбора поставщика
услуг по оказанию ГОБМП и протоколу об итогах размещения ГОБМП.
Приложение 1
к Договору на оказание
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи от ___
Форма
Перечень закупаемых услуг
№ п/п
Наименование услуги
Наименование бюджетной программы, бюджетной подпрограммы
Вид медицинской помощи
Форм амедицинской помощи
Сумма договора, тенге
1.
Оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Заказчик
________________________________
(наименование заказчика)
________________________________
(Руководитель, фамилия, имя отчество (при его наличии) подпись)
Место печати
Поставщик
_________________________________
(наименование поставщика)
_______________________/__________
(Руководитель, фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 2
к Договору на оказание
гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи
от 29 декабря 2016 год № 1130
Форма
Помесячный план оказания медицинских услуг в рамках
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Бюджетная программа (подпрограмма): ___________________________________ на оказание
(номер и наименование бюджетной
программы (подпрограммы)
специализированной медицинской помощи по форме стационарной и
стационарозамещающей медицинской помощи* в пределах суммы ______________________
(сумма цифрами)
тенге согласно нижеследующего помесячного плана:
п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Сумма договора на оказание специализированной медицинской помощи (тенге), в том числе:
1.
стационарная медицинская помощь (тенге), в том числе:

33. Осы Шартқа сәйкес бір тарап екінші тарапқа жолдайтын кез келген хабарлама кейіннен түпнұсқасын ұсына отырып пошталық байланыс, факс және өзге де коммуникациялық құралдар арқылы жолданады.
34. Осы Шарт тапсырыс берушінің орналасқан жері бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық бөлімшесінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 20__ "___" дейін қолданылады.
Осы Шарттың талаптары тараптардың 20__ "___" _______________ бастап туындаған қатынастарына қолданылады.
7. Тараптардың мекенжайлары мен деректемелері
Тапсырыс беруші
______________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
_____________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны
Қызметтер беруші _________________________________
(қызметтер берушінің атауы) _______________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық бөлімшесінде тіркелген күні: _____________________
Осы ТМККК шеңберінде медициналық қызметтерді көрсетуге арналған шарт тапсырыс берушінің ТМККК көрсету бойынша қызметті берушіні таңдау жөніндегі рәсімдерді жүзеге асыруы кезінде тапсырыс беруші мен қызметтер берушінің арасында туындайтын құқықтық қатынастарды реттейді. Осы Шартқа енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар Қазақстан Республикасының заңнамасына, ТМККК көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау рәсімдеріне қатысуға өтінімге жәнеь ТМККК орналастыру қорытындылары туралы хаттамаға сәйкес болуға тиіс.
_____ жылғы "__ " _____ №____
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсетуге арналған шартқа
1-қосымша
Нысан
Сатып алынатын қызметтердің тізбесі
Р/с
Қызметтің атауы
Бюджеттік бағдарламаның, Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы
Медициналық көмектің түрі
Медициналық көмектің нысаны
Шарт сомасы, теңге
1.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету
Тапсырыс беруші
________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
_____________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны
Қызметтер беруші
_________________________________
(қызметтер берушінің атауы)
_______________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
_____ жылғы "__ " _____ №____
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсетуге арналған шартқа
2-қосымша
Нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық қызметтер көрсетудің ай сайынғы жоспары
Бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама):
__________________________________________________________________________
(бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) нөмірі мен атауы)
________________________ теңге сомасының шегінде стационарлық және стационарды
(сомасы санмен)
алмастыратын медициналық көмек
нысанында* мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге
төмендегі ай сайынғы жоспарға сәйкес:
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы (теңге), оның ішінде:
1
стационарлық медициналық көмек (теңге), оның ішінде:

1)
с применением линейной шкалы оценки исполнения договора**:
2)
без применения линейной шкалы оценки исполнения договора***:
2.1)
по Перечню медицинских услуг № 1:
2.2)
по Перечню медицинских услуг с применением ВТМУ № 3:
2.
стационарозамещающая медицинская помощь(тенге), в том числе:
1)
с применением линейной шкалы оценки исполнения договора**:
2)
без применения линейной шкалы оценки исполнения договора***:
2.1)
по Перечню медицинских услуг № 2:
2.2)
по Перечню медицинских услуг с применением ВТМУ № 4:
Перечень медицинских услуг № 1:
№ п/п
Код МКБ-9
Наименование услуг
Количество пролеченных случаев на ____год
Количество пролеченных случаев на I квартал
Количество пролеченных случаев на II квартал
Количество пролеченных случаев на III квартал
Количество пролеченных случаев на IV квартал
Перечень медицинских услуг № 2:
№ п/п
Код МКБ-9
Наименование услуг
Количество пролеченных случаев на ____год
Количество пролеченных случаев на I квартал
Количество пролеченных случаев на II квартал
Количество пролеченных случаев на III квартал
Количество пролеченных случаев на IV квартал
Перечень медицинских услуг с применением ВТМУ № 3:
№ п/п
Код МКБ-9
Наименование услуг
Количество пролеченных случаев на ____год
Количество пролеченных случаев на I квартал
Количество пролеченных случаев на II квартал
Количество пролеченных случаев на III квартал
Количество пролеченных случаев на IV квартал
Перечень медицинских услуг с применением ВТМУ № 4:
№ п/п
Код МКБ-9
Наименование услуг
Количество пролеченных случаев на ____год
Количество пролеченных случаев на I квартал
Количество пролеченных случаев на II квартал
Количество пролеченных случаев на III квартал
Количество пролеченных случаев на IV квартал
Примечание:
*распространяется на поставщиков, финансируемых за счет средств
республиканского бюджета, указывается стационарозамещающая помощь (в случае
оказания);
**включает объем средств на оказание медицинской помощи, на который
распространяется действие линейной шкалы оценки исполнения договора в порядке,
определенном Правилами возмещения;
***включает объем средств на оказание медицинской помощи, на который не
распространяется действие линейной шкалы оценки исполнения договора в порядке,
определенном Правилами возмещения.
Сумма договора на оказание специализированной медицинской помощи
по форме стационарозамещающей медицинской помощи*_______ тенге
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма договора на оказание специализированной медицинской помощи (тенге), в том числе:

1)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданумен **
2)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданбай ***
2.1)
№ 1 Медициналық қызметтер тізбесі бойынша стационарлық медициналық көмек, (теңге);
2.2)
ЖТМҚ қолдана отырып, № 3 Медициналық қызметтер тізбесі бойынша:
2.
стационарды алмастыратын медициналық көмек (теңге),оның ішінде:
1)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданумен **:
2)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданбай ***:
2.1)
№ 2 Медициналық қызметтер тізбесі бойынша:
2.2)
ЖТМҚ қолдана отырып, № 4 Медициналық қызметтер тізбесі бойынша:
№ 1 Медициналық қызметтер тізбесі
р/с №
АХЖ-9 коды
Қызметтердің атауы
____жылға емделіп шыққан жағдайлардың саны
I тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
II тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
III тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
IV тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
№ 2 Медициналық қызметтер тізбесі
р/с №
АХЖ-9 коды
Қызметтердің атауы
____жылға емделіп шыққан жағдайлардың саны
I тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
II тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
III тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
IV тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
ЖТМҚ қолдана отырып, № 3 Медициналық қызметтер тізбесі
р/с №
АХЖ-9 коды
Қызметтердің атауы
____жылға емделіп шыққан жағдайлардың саны
I тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
II тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
III тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
IV тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
ЖТМҚ қолдана отырып, № 4 Медициналық қызметтер тізбесі
р/с №
АХЖ-9 коды
Қызметтердің атауы
____жылға емделіп шыққан жағдайлардың саны
I тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
II тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
III тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
IV тоқсанға емделіп шыққан жағдайлардың саны
Ескертпе:
*республикалық бюджет қаражатының есебінен қаржыландырылатын қызметтер берушілерге қолданылады, стационарды алмастыратын көмек көрсетіледі (көрсетілген жағдайда);
** № 627 бұйрықпен айқындалған тәртіппен шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласы қолданылатын медициналық көмек көрсетуге арналған қаражаттың көлемін қамтиды;
*** № 627 бұйрықпен айқындалған тәртіппен шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласы қолданылмайтын медициналық көмек көрсетуге арналған қаражаттың көлемін қамтиды.
Стационарды алмастыратын медициналық көмек* нысаны бойынша мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы _______ теңге
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы (теңге), оның ішінде:

1)
стационарозамещающая медицинская помощь с применением линейной шкалы оценки исполнения договора**
2)
стационарозамещающая медицинская помощь без применения линейной шкалы оценки исполнения договора***
Примечание:
* распространяется на поставщиков, являющихся амбулаторно-поликлиническими
субъектами здравоохранения и субъектами здравоохранения, оказывающими услуги
гемодиализа, финансируемых за счет средств республиканского бюджета;
** включает объем средств на оказание медицинской помощи, на который
распространяется действие линейной шкалы оценки исполнения договора в порядке,
определенном Правилами возмещения ;
*** включает объем средств на оказание медицинской помощи, на который не
распространяется действие линейной шкалы оценки исполнения договора в порядке,
определенном Правилами возмещения.
Сумма договора на оказание медицинской помощи онкологическим больным
(общая сумма)_______________ тенге
Годовая среднесписочная численность онкологических больных: ________ человек
Комплексный тариф на 1 онкологического больного в месяц: ________ тенге
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма договора на оказание медицинской помощи онкологическим больным (тенге), в том числе:
1)
оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках ГОБМП, оплата которой осуществляется по комплексному тарифу на одного онкологического больного в месяц:
2)
применение таргетных препаратов онкологическим больным
3)
применение химиопрепаратов онкологическимбольным
4)
оказание лучевой терапии
5)
оказание медицинских услуг в рамках ГОБМП с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) при реализации их права на свободный выбор
Примечание:
* распространяется на поставщиков, финансируемых по комплексному тарифу на
онкологического больного.
Сумма договора на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
прикрепленному населению по формам: первичная медико-санитарная помощь и
консультативно-диагностическая помощь*__________________ тенге
Численность прикрепленного населения: _______ человек.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической
помощи в расчете на одного прикрепленного человека в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированная часть комплексного подушевогонорматива___________тенге;
стимулирующая часть комплексного подушевого норматива ____________ тенге.
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма договора на оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению (тенге), в томчисле:

1)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданумен стационарды алмастыратын медициналық көмек**
2)
шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласын қолданбай стационарды алмастыратын медициналық көмек***
Ескертпе:
*амбулаториялық-емханалық денсаулық сақтау субъектілері және гемодиализ қызметін көрсететін, республикалық бюджет қаражатының есебінен қаржыландырылатын денсаулық сақтау субъектілері болып табылатын қызметтер берушілерге қолданылады;
** № 627 бұйрықпен айқындалған тәртіппен шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласы қолданылатын медициналық көмек көрсетуге арналған қаражаттың көлемін қамтиды;
*** № 627 бұйрықпен айқындалған тәртіппен шартты орындауды бағалаудың сызықтық шкаласы қолданылмайтын медициналық көмек көрсетуге арналған қаражаттың көлемін қамтиды.
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы _______________________________________ теңге.
Онкологиялық науқастардың жыдық орташа тізімдік саны: ________ адам
Айына 1 онкологиялық науқасқа шаққандағы кешенді тариф: _______ теңге
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы (теңге)
1)
ақы төлеуі бір онкологиялық науқасқа кешенді тариф бойынша жүзеге асырылатын, ТМККК шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету:
2)
онкологиялық науқастарға таргетті препараттарды қолдану
3)
онкологиялық науқастарға химиопрепараттарды қолдану
4)
сәулелік терапии көрсету
5)
олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде онкологиялық науқастарға (диагнозды анықтауға жіберілген, обыр алды аурулары бар науқастарға) медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында ТМККК шеңберінде медициналық қызметтер көрсету
Ескертпе:
*онкологиялық науқасқа арналған кешенді тариф бойынша қаржыландырылатын қызметтер берушілерге қолданылады.
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және консультациялық-диагностикалық көмек* нысандары бойынша бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы __________________ теңге.
Тіркелген халық саны: _______ адам.
Айына тіркелген бір адамға шаққандағы амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив:
___________________________________ теңге, оның ішінде:
кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген бөлігі ________ теңге;
кешенді жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы бөлігі _______________ теңге.
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы, оның ішінде:

1)
на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
2)
на стимулирование работников организации, оказывающей ПМСП, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
Примечание:
* распространяется на поставщиков, финансируемых по комплексному подушевому нормативу на оказание амбулаторно-поликлинической помощи.
Сумма договора на оказание медицинской помощи сельскому населению по форме (-ам): ____________________________________ ______ тенге. Численность
(указать форму (-ы) медицинской помощи)
сельского населения: _______ человек.
Комплексный подушевой норматив на оказание медицинской помощи сельскому
населению в расчете на 1 одного человека в месяц:_______ тенге, в том числе:
гарантированная часть комплексного подушевого норматива ______________ тенге;
стимулирующая часть комплексного подушевого норматива _____________ тенге.
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма договора на оказание медицинской помощи сельскому населению (тенге), в томчисле:
1)
Наоказаниемедицинскойпомощи
2)
на стимулирование работников организации, оказывающей ПМСП, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
Примечание:
* распространяется на поставщиков, являющихся субъектами здравоохранения
районного значения и села, финансируемых по комплексному подушевому нормативу на
оказание медицинской помощи сельскому населению.
Сумма договора на оказание медицинской помощи по форме (-ам):
________________________________________ ___________ тенге
(указать форму (-ы) медицинской помощи)
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма договора на оказание медицинской помощи (тенге), в том числе:
1)
Указать форму медицинской помощи
Примечание:
* не распространяется на поставщиков, финансируемых за счет средств
республиканского бюджета.
Бюджетная подпрограмма: ___________________________ (номер и наименование
бюджетной подпрограммы). Сумма договора на оказание медицинских услуг на
медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга* _______ тенге
№ п/п
Наименование
___ год
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
1
Сумма на возмещение лизинговых платежей по медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга (тенге), в том числе:
2
Плановое количество медицинских услуг на медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга, в том числе:
Перечень договоров финансового лизинга:
№ п/п
№договора финансового лизинга
Дата договора финансового лизинга
Наименование медицинской техники
Код медицинской техники
Годовая сумма на возмещение лизинговых платежей по медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга (тенге)
Годовое плановое количество медицинских услуг на медицинской технике, приобретенной на условиях финансового лизинга
1
Всего
Примечание:
*Данный пункт распространяется на поставщиков, приобретших медицинскую
технику на условиях финансового лизинга.
Заказчик
________________________________
(наименование заказчика)
_____________________/__________
(Руководитель, фамилия, имя,
отчество (при его наличии) / подпись)
Место печати
Поставщик
_________________________________
(наименование поставщика) _______________________/__________
(Руководитель, фамилия, имя,
отчество (при его наличии) / подпись)
Место печати (при наличии)
Приложение 3
к Договору на оказание
гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи
от 29 декабря 2016 год № 1130
Форма
Заказчику _______________________________________________________________________
(наименование заказчика)
от _____________________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Заявка
на авансирование по договору на оказание гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи от "___" ___________ 20___ года № ____

1)
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған
2)
бағалау индикаторларының негізінде түпкілікті нәтижеге қол жеткізгені үшін МСАК көрсететін ұйымның қызметкерлерін ынталандыруға арналған
Ескертпе:
*амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қаржыландырылатын қызметтер берушілерге қолданылады.
_________ (медициналық көмектің нысанын(-дарын) көрсету)
нысаны (-дары) бойынша ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге
арналған шарттың сомасы __________ теңге.
Ауыл халқының саны: _______ адам.
Айына бір адамға шаққандағы ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге арналған кешенді
жан басына шаққандағы норматив: __________ теңге, оның ішінде:
кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген бөлігі ________ теңге;
кешенді жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы бөлігі _______________ теңге.
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы (теңге), оның ішінде:
1)
медициналық көмек көрсетуге арналған
2)
бағалау индикаторларының негізінде қызметтерінің соңғы нәтижесіне қол жеткізгені үшін МСАК көрсететін ұйымның қызметкерлерін ынталандыруға арналған
Ескертпе:
*ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша қаржыландырылатын аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері болып табылатын қызметтер берушілерге қолданылады.
_________ (медициналық көмектің нысанын(-дарын) көрсету)*
нысаны(-дары) бойынша медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың
сомасы __________ теңге
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Медициналық көмек көрсетуге арналған шарттың сомасы (теңге), оның ішінде:
1)
медициналық көмектің нысанын көрсету
Ескертпе:
*республикалық бюджет қаражатының есебінен қаржыландырылатын қызметтер берушілерге қолданылмайды.
Бюджеттік кіші бағдарлама: ___________________________
(бюджеттік кіші бағдарламаның нөмірі мен атауы)
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техникада медициналық қызметтер
көрсетуге арналған шарттың сомасы _________ теңге
р/с
Атауы
___ жыл
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
1
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техника бойынша лизинг төлемдерін өтеуге арналған сома (теңге), оның ішінде:
2
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техникадағы медициналық қызметтердің жоспарлы саны, оның ішінде:
Қаржы лизингі шарттарының тізбесі:
р/с
Қаржы лизингі шартының №
Қаржы лизингі шартының күні
Медициналық техниканың атауы
Медициналық техниканың коды
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техника бойынша лизинг төлемдерін өтеуге арналған жылдық сома (теңге)
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техникадағы медициналық қызметтердің жылдық жоспарлы саны
1
Барлығы
Ескертпе:
*бұл тармақша медициналық техниканы қаржы лизингі шарттарында сатып алған қызметтер берушілерге қолданылады.
Тапсырыс беруші
________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
_____________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны
Қызметтер беруші
_________________________________
(қызметтер берушінің атауы)
_______________________/__________
(Басшы, тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) / қолы)
Мөрдің орны (бар болса)
_____ жылғы "__ " _____ №____
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін
көрсетуге арналған шартқа
3-қосымша
Нысан
Тапсырыс берушіге ________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
__________________________________________________________________________
(қызмет берушінің атауы)
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге
арналған шарт бойынша аванс беруге 20__ жылғы "__" ___________
№ _________ өтінім

1. _____________________________________________________________________________,
(наименование поставщика) именуемый (-ое,-ая) в дальнейшем "поставщик"
настоящей заявкой просит оплатить аванс в ____________________ месяце в
размере__________________(_______) процентов от (наименование месяца)
(процент цифрой и прописью) общей суммы договора на оказание гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи от "___"________20 __ года №______ в
сумме ________(________________) тенге.
(сумма аванса цифрой и прописью)

1. Бұдан әрі "қызметтер беруші" деп аталатын ______________________________,
(қызметтер берушінің толық атауы)
осы өтініммен 20__ жылғы "___" _____________ № ____ тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемін көрсетуге арналған шарттың жалпы сомасының
_________________________________________ пайызы мөлшерінде
(пайыз сомасымен және жазбаша)
_____________ айында ________________________________ теңге аванс төлеуді сұрайды.
(айдың атауы)       (аванс сомасы санмен және жазбаша)

4. Настоящая заявка действует до истечения срока действия договора на оказание
гарантированного объема бесплатной медицинской помощи от "___" __________ 20__ года
№ ___.
________________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) первого руководителя поставщика
либо его заместителя и их подписи)
Место печати (при наличии) Дата заполнения _________

4. Осы өтінім 20__ жылғы "__" ___________________ № ____ тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге арналған шарттың қолданылу мерзімі өткенге
дейін қолданылады.
________________________________________________________________________________
(қызметтер берушінің бірінші басшысының не оның орынбасарының лауазымы, тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса) және олардың қолдары)
Мөрдің орны (бар болса) Толтырылған күні ___________________