О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2017-2018 учебный год
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 июля 2017 года № 359. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2017 года № 15411.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 386 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов) на 2017 – 2018 учебный год" и на основании протокола Конкурсной комиссии по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием на 2017-2018 учебный год от 22 июля 2017 года № 29, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный образовательный заказ в высших учебных заведениях Республики Казахстан:
1) на подготовку магистров на 2017-2018 учебный год согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) на подготовку докторов PhD на 2017-2018 учебный год согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) на подготовку педагогических кадров в магистратуре на английском языке обучения по специальностям: 6М011000 "Физика", 6М011100 "Информатика", 6М011200 "Химия", 6М011300 "Биология" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) на подготовку магистров в профильной магистратуре для приоритетных отраслей Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы по общему конкурсу согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Департаменту финансов (Утешова А.) осуществить финансирование высших учебных заведений Республики Казахстан в соответствии с контингентом обучающихся, зачисленных по государственному образовательному заказу.
3. Департаменту высшего и послевузовского образования Министерства образования и науки Республики Казахстан (Г. Кобенова) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2017-2018 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2017 жылғы 28 шілдедегі № 359 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 1 тамызда № 15411 болып тіркелді.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ, арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2017-2018 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 386 қаулысына сәйкес, сондай-ақ 2017-2018 оқу жылына жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру жөніндегі конкурстық комиссияның 2017 жылғы 22 шілдедегі № 29-хаттамасының негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында мемлекеттік білім беру тапсырысы:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2017-2018 оқу жылына магистрлерді даярлауға;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2017-2018 оқу жылына PhD докторларын даярлауға;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес педагогикалық кадрларды магистратурада ағылшын тілінде оқытуға мынадай мамандықтар: 6М011000 "Физика", 6М011100 "Информатика", 6М011200 "Химия", 6М011300 "Биология" бойынша даярлауға;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жалпы конкурс бойынша 2015-2019 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының Индустриалық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы басым салалары үшін бейіндік магистратурада магистрларды даярлауға орналастырылсын.
2. Қаржы департаменті (А. Өтешова) мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қабылданған білім алушылар контингентіне сәйкес Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарын қаржыландыруды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Г. Көбенова) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Асылову Б.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие после дня его официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра образования и науки
Республики Казахстан
Б. Асылова
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
образования и науки
Республики Казахстан

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялау үшін жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Б. Асыловаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
міндетін атқарушы
Б. Асылова
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының

от 28 июля 2017 года
№ 359
Государственный образовательный заказ в высших учебных заведениях Республики Казахстан на подготовку магистров на 2017-2018 учебный год
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 20.12.2017 № 630 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименования высших учебных заведений
Специальность
Всего
Из них общая научно-педагогическая
В том числе по межправ соглашению
В том числе Университеты Шанхайской организации сотрудничества
В том числе Содружество Независимых Государств
В том числе целевые
Наименования организаций
В том числе в рамках интеграции
Высшие учебные заведения, Научно-исследовательские институты
GMAT
Из них профильная магистратура по Государственной программе индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М010300-Педагогика и психология
19
19
1
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М010800-Физическая культура и спорт
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М010900-Математика
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011100-Информатика
18
15
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011200-Химия
14
10
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011300-Биология
22
22
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011700-Казахский язык и литература
25
25
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011800-Русский язык и литература
25
25
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
6М011900-Иностранный язык: два иностранных языка
16
16
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Северо-Казахстанский государственный университет имени Манаша Козыбаева"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"

2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 359 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында 2017-2018 оқу жылына
магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Білім және ғылым министрінің 20.12.2017 № 630 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жоғары оқу орындарының атауы
Мамандығы
Барлығы
Оның ішінде жалпы ғылыми-педагогикалық
Оның ішінде халықаралық келісім бойынша
Оның ішінде Шанхай ынтымақтастық ұйымының университеттері
Оның ішінде Тәуелсіз мемлекеттер достастығы
Оның ішінде мақсатты
Ұйымның атауы
Оның ішінде интеграция шеңберінде
Жоғары оқу орындары, Ғылыми-зерттеу институттары
GMAT
Оның ішінде Индустриалдық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы бойынша бейінді магистратура
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010300-Педагогика және психология
19
19
1
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010800- Дене шынықтыру және спорт
4
4
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010900-Математика
10
10
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011100-Информатика
18
15
1
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
3
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011200-Химия
14
10
4
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011300-Биология
22
22
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
25
25
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011800- Орыс тілі мен әдебиеті
25
25
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011900- Шетел тілі: екі шетел тілі
16
16
1
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М020100-Философия
13
13
5
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020200-Международные отношения
21
21
7
2
1
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020300–История
22
22
12
Республиканское государственное учреждение "Институт истории Государства"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020400-Культурология
7
7
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020500-Филология
6
6
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020600-Религиоведение
8
8
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020700-Переводческое дело
29
29
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020800-Археология и этнология
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М020900-Востоковедение
13
13
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт востоковедения имени Р.Б. Сулейменова"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М021000-Иностранная филология
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М021200-Тюркология
8
8
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М021300-Лингвистика
20
20
20
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт языкознания имени А. Байтурсынова"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М021400-Литературоведение
15
15
5
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт литературы и искусства имени М.О. Ауэзова"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"

6М020100-Философия
13
13
5
"Философия, саясаттану және дінтану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020200-Халықаралық қатынастар
21
21
7
2
1
"Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті" мекемесі
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020300–Тарих
22
22
12
"Мемлекет тарихы институты" мемлекеттік мекемесі
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020400- Мәдениеттану
7
7
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
6
6
2
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020600-Дінтану
8
8
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020700- Аударма ісі
29
29
3
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020800-Археология және этнология
10
10
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020900- Шығыстану
13
13
4
"Р.Б. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М021000- Шетел филологиясы
5
5
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М021200- Түркітану
8
8
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М021300-Лингвистика
20
20
20
"А. Байтұрсынов атындағы Тiл бiлiмi институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011500-Әдебиеттану
15
15
5
"М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М060500-Ядерная физика
20
20
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060600-Химия
21
21
1
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060700-Биология
16
16
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060700-Биология
1
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт зоологии"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060700-Биология
1
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт общей генетики и цитологии"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060700-Биология
12
12
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт молекулярной биологии и биохимии им. М.А. Айтхожина"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060800-Экология
15
15
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М060900-География
24
24
1
1
Товарищества с ограниченной ответственностью "Институт географии Республика Казахстан"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М061000–Гидрология
17
17
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М061100-Физика и астрономия
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М061200–Метеорология
15
15
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М061300–Геоботаника
15
15
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангишлакский экспериментальный ботанический сад"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"

6М060500- Ядролық физика
20
20
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060600-Химия
21
21
1
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
16
16
1
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
1
1
1
"Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
1
1
1
"Жалпы генетика және цитология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
12
12
1
"М.А. Айтхожин атындағы Молекулярлық биология және биохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060800-Экология
15
15
2
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060900-География
24
24
1
1
"Қазақстан Республикасы География институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М061000–Гидрология
17
17
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М061100-Физика және астрономия
10
10
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М061200–Метеорология
15
15
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М061300–Геоботаника
15
15
1
"Маңғыстау эксперименталдық ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М091100-Геоэкология и управление природопользованием
15
15
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
6М100200-Системы информационной безопасности
6
6
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
Всего
1302
1001
37
6
12
14
301
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М042000-Архитектура
11
11
0
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М051800-Управление проектами
3
3
0
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070100-Биотехнология
8
0
8
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070200-Автоматизация и управление
14
2
12
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070300-Информационные системы
11
11
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070400-Вычислительная техника и программное обеспечение
1
1
0
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070500-Математическое и компьютерное моделирование
1
1
0
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070600-Геология и разведка месторождений полезных ископаемых
11
5
6
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070700-Горное дело
10
10
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070800-Нефтегазовое дело
3
3
2
0
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М070900-Металлургия
5
5
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"
6М071000-Материаловедение и технология новых материалов
4
1
3
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева"

6М091100-Геоэкология және табиғатты пайдалануды басқару
15
15
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М100200- Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері.
6
6
1
"Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
1302
1001
37
6
12
14
109
0
301
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М042000- Сәулет
11
11
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М051800-Жобаны басқару
3
3
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070100-Биотехнология
8
0
8
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070200-Автоматтандыру және басқару
14
2
12
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070300- Ақпараттық жүйелер
11
11
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070400- Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
1
1
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070500- Математикалық және компьютерлік модельдеу
1
1
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070600-Геология және пайдалы қазбалар кен орнын барлау
11
5
6
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070700-Тау-кен ісі
10
10
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070800-Мұнай газ ісі
3
3
2
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М070900-Металлургия
5
5
0
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6М071000-Материал тану және жаңа материалдар технологиясы
4
1
3
"Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы

6М011100-Информатика
31
21
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический институт"
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011200-Химия
12
12
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011300-Биология
24
20
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный педагогический институт"
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011400–История
21
21
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011500-Основы права и экономики
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011600-География
28
28
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011700-Казахский язык и литература
15
15
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аркалыкский государственный педагогический институт имени И. Алтынсарина"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011800-Русский язык и литература
8
8
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М011900-Иностранный язык: два иностранных языка
12
12
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М012000-Профессиональное обучение
12
12
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М012100-Казахский язык и литература в школах с неказахским языком обучения
18
18
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
6М012200-Русский язык и литература в школах с нерусским языком обучения
19
19
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"

6М011100-Информатика
31
21
1
"Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
10
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011200-Химия
12
12
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011300-Биология
24
20
1
"Тараз мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
4
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011400–Тарих
21
21
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011500-Құқық және экономика негіздері
6
6
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011600-География
28
28
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
15
15
1
"Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011800- Орыс тілі мен әдебиеті
8
8
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011900- Шетел тілі: екі шетел тілі
12
12
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012000- Кәсіптік оқыту
12
12
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012100-Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті
18
18
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012200-Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті
19
19
0
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М011200-Химия
15
15
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М011300-Биология
18
18
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М011700-Казахский язык и литература
15
15
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М011900-Иностранный язык: два иностранных языка
14
14
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М012000-Профессиональное обучение
13
13
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М012100-Казахский язык и литература в школах с неказахским языком обучения
9
9
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М012200-Русский язык и литература в школах с нерусским языком обучения
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М012400-Педагогические измерения
15
15
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М020300–История
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М050300-Психология
1
1
1
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М020500-Филология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М050100-Социология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М060200-Информатика
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М060600-Химия
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"
6М060900-География
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский государственный женский педагогический университет"

6М011200-Химия
15
15
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011300-Биология
18
18
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
15
15
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011900- Шетел тілі: екі шетел тілі
14
14
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012000- Кәсіптік оқыту
13
13
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012100-Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті
9
9
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012200-Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті
10
10
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012400-Педагогикалық өлшеу
15
15
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020300–Тарих
3
3
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050300-Психология
1
1
1
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
3
3
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050100-Әлеуметтану
2
2
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060200-Информатика
5
5
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060600-Химия
6
6
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060900-География
3
3
0
"Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М010200-Педагогика и методика начального обучения
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М010300-Педагогика и психология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М010500-Дефектология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М010900-Математика
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М011000-Физика
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М011100-Информатика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М011200-Химия
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М011300-Биология
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М011700-Казахский язык и литература
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М012300-Социальная педагогика и самопознание
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М020300–История
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М020400-Культурология
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М020500-Филология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М030100-Юриспруденция
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"

6М010200-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010300-Педагогика және психология
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010500-Дефектология
2
2
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010900-Математика
6
6
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011000-Физика
5
5
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011100-Информатика
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011200-Химия
6
6
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011300-Биология
6
6
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М012300- Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану
6
6
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020300–Тарих
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020400- Мәдениеттану
6
6
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М030100-Құқықтану
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М060100-Математика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060200-Информатика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060400-Физика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060600-Химия
8
8
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060700-Биология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060800-Экология
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М060900-География
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
6М071000-Материаловедение и технология новых материалов
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова"
Всего
91
91
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
6М042000-Архитектура
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
6М060100-Математика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
6М060400-Физика
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
6М070200-Автоматизация и управление
15
0
15
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"
6М070300-Информационные системы
27
0
27
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева"

6М060100-Математика
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060200-Информатика
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060400-Физика
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060600-Химия
8
8
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060800-Экология
5
5
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060900-География
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071000-Материал тану және жаңа материалдар технологиясы
3
3
0
"С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
91
91
0
0
0
0
0
0
0
0
0
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М042000- Сәулет
2
2
0
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060100-Математика
3
3
0
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060400-Физика
3
3
0
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070200-Автоматтандыру және басқару
15
0
15
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070300- Ақпараттық жүйелер
27
0
27
"Д. Серiкбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М050300-Психология
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М020500-Филология
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М050700-Менеджмент
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М050900-Финансы
2
2
1
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М050800-Учет и аудит
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М060100-Математика
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М060200-Информатика
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М060600-Химия
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М060700-Биология
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М060800-Экология
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М070200-Автоматизация и управление
8
3
5
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М070300-Информационные системы
9
2
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М071200-Машиностроение
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М071300-Транспорт, транспортная техника и технология
8
5
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М072800-Технология перерабатывающих производств (по отраслям)
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
6М074400-Гидротехническое строительство и сооружение
8
8
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"

6М050300-Психология
5
5
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
6
6
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050700-Менеджмент
3
3
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050900-Қаржы
2
2
1
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050800-Есеп және аудит
2
2
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060100-Математика
10
10
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060200-Информатика
5
5
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060600-Химия
4
4
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
5
5
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060800-Экология
6
6
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070200- Автоматтандыру және басқару
8
3
5
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070300- Ақпараттық жүйелер
9
2
7
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071200-Машина жасау
4
4
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071300- Көлік, көліктік техника және технологиялар
8
5
3
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М072800-Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы (сала бойынша)
5
5
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М074400-Гидротехникалық құрылыс және ғимарат
8
8
0
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

160
124
1
0
0
1
0
0
0
36
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М010200-Педагогика и методика начального обучения
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М010300-Педагогика и психология
9
9
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М010600-Музыкальное образование
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М010800-Физическая культура и спорт
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М010900-Математика
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011000-Физика
7
5
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011200-Химия
5
3
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011300-Биология
7
5
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011400–История
6
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011600-География
10
10
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011700-Казахский язык и литература
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М011800-Русский язык и литература
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"

160
124
1
0
0
1
0
0
0
36
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010200-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі
3
3
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010300-Педагогика және психология
9
9
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010600-Музыкалық білім
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010800- Дене шынықтыру және спорт
1
1
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010900-Математика
5
5
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011000-Физика
7
5
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011200-Химия
5
3
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011300-Биология
7
5
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011400–Тарих
6
6
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011600-География
10
10
2
"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
5
5
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011800- Орыс тілі мен әдебиеті
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М011900-Иностранный язык: два иностранных языка
9
9
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М020500-Филология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М042100-Дизайн
2
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М050600-Экономика
2
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М060100-Математика
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М060700-Биология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
6М060800-Экология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова"
Всего
83
77
0
0
0
2
0
0
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М060800-Экология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М071800-Электроэнергетика
4
2
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М070800-Нефтегазовое дело
11
0
11
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М072800-Технология перерабатывающих производств (по отраслям)
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М073000-Производство строительных материалов, изделий и конструкций
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"
6М080200-Технология производства продуктов животноводства
6
2
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана"

6М011900- Шетел тілі: екі шетел тілі
9
9
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М042100-Дизайн
2
2
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050600-Экономика
2
2
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060100-Математика
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060800-Экология
2
2
0
"Махамбет Өтемiсов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
83
77
0
0
0
2
0
0
6
0
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060800-Экология
3
3
0
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071800-Электр энергетикасы
4
2
2
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070800-Мұнай газ ісі
11
0
11
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М072800-Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы (сала бойынша)
4
4
0
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М073000- Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру
2
2
0
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М080200- Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы
6
2
4
"Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М073900-Нефтехимия
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
6М090200-Туризм
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
6М090500-Социальная работа
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова"
Всего
233
229
0
0
0
10
1
1
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070200-Автоматизация и управление
93
8
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный индустриальный университет"
85
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070300-Информационные системы
77
0
77
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070400-Вычислительная техника и программное обеспечение
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070600-Геология и разведка месторождений полезных ископаемых
32
11
21
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070700-Горное дело
38
8
30
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М070900-Металлургия
94
0
94
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М071000-Материаловедение и технология новых материалов
37
7
30
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М071100-Геодезия
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М071200-Машиностроение
20
15
5
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6М071300-Транспорт, транспортная техника и технология
23
5
18
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"

6М073900-Мұнайхимия
5
5
0
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М090200-Туризм
2
2
0
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М090500- Әлеуметтік жұмыс
3
3
0
"Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
233
229
0
0
0
10
1
1
3
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070200-Автоматтандыру және басқару
93
8
1
"Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
85
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070300- Ақпараттық жүйелер
77
0
77
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070400- Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
5
5
0
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070600-Геология және пайдалы қазбалар кен орнын барлау
32
11
21
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070700-Тау-кен ісі
38
8
30
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070900-Металлургия
94
0
94
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071000-Материал тану және жаңа материалдар технологиясы
37
7
30
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071100-Геодезия
2
2
0
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071200-Машина жасау
20
15
5
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071300- Көлік, көліктік техника және технологиялар
23
5
18
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М010300-Педагогика и психология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М060200-Информатика
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М060600-Химия
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М060700-Биология
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М070400-Вычислительная техника и программное обеспечение
21
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Рудненский индустриальный институт"
20
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М072400-Технологические машины и оборудование (по отраслям)
71
1
70
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М080600-Аграрная техника и технология
15
0
15
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М080100-Агрономия
73
0
73
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М080200-Технология производства продуктов животноводства
45
0
45
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
6М120100-Ветеринарная медицина
20
20
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова"
Всего
270
47
0
0
0
1
0
0
0
223
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата"
6М010200-Педагогика и методика начального обучения
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата"
6М010300-Педагогика и психология
12
12
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата"
6М010900-Математика
4
4
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординский государственный университет имени Коркыт-Ата"

6М010300-Педагогика және психология
3
3
0
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060200-Информатика
2
2
0
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060600-Химия
4
4
0
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М060700-Биология
1
1
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070400- Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
21
1
1
"Рудный индустриялық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
20
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М072400-Техникалық машиналар және жабдықтар (сала бойынша)
71
1
70
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М080600-Аграрлық техника және технология
15
0
15
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М080100-Агрономия
73
0
73
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М080200- Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы
45
0
45
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М120100- Ветеринарлық медицина
20
20
0
"А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
270
47
0
0
0
1
0
0
0
223
"Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010200-Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі
4
4
0
"Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010300-Педагогика және психология
12
12
0
"Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010900-Математика
4
4
0
"Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6М070800-Нефтегазовое дело
2
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
6М071200-Машиностроение
10
10
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
6М070300-Информационные системы
2
0
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
6М072400-Технологические машины и оборудование (по отраслям)
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каспийский государственный университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
Всего
41
39
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М010300-Педагогика и психология
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М011100-Информатика
8
2
6
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М011700-Казахский язык и литература
5
5
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М020100-Философия
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М020300–История
3
3
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М020400-Культурология
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М020500-Филология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М020800-Археология и этнология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М030100-Юриспруденция
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6М050100-Социология
2
2
0
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"

6М070800-Мұнай газ ісі
2
2
"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М071200-Машина жасау
10
10
0
"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М070300- Ақпараттық жүйелер
2
0
2
"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М072400-Техникалық машиналар және жабдықтар (сала бойынша)
3
3
0
"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Барлығы
41
39
0
0
0
0
0
0
0
0
2
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М010300-Педагогика және психология
3
3
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011100-Информатика
8
2
6
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
5
5
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020100-Философия
2
2
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020300–Тарих
3
3
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020400- Мәдениеттану
1
1
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020500-Филология
2
2
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М020800-Археология және этнология
2
2
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М030100-Құқықтану
2
2
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6М050100-Әлеуметтану
2
2
0
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6D011700-Казахский язык и литература
3
2
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный государственный университет имени К. Жубанова"
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
6D070500-Математическое и компьютерное моделирование
1
1
Учреждение "Международный Казахско-Турецкий университет имени Ходжи Ахмеда Ясави"
Всего
9
6
3
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ"
6D030200-Международное право
4
4
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ"
6D030100-Юриспруденция
2
2
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ"
Всего
6
6
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи"
6D071700-Теплоэнергетика
8
5
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет"
6D071700-Теплоэнергетика
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова"
6D071800-Электроэнергетика
4
4
6D071900-Радиотехника, электроника и телекоммуникации
5
5
Некоммерческое акционерное общество "Алматинский университет энергетики и связи"
Всего
18
14
4
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D071300-Транспорт, транспортная техника и технологии
2
2
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D071300-Транспорт, транспортная техника и технологии
1
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актюбинский региональный государственный университет имени К. Жубанова"
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D071800-Электроэнергетика
1
1
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D071900-Радиотехника, электроника и телекоммуникации
2
2
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D090100-Организация перевозок, движения и эксплуатация транспорта
4
3
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таразский государственный университет имени М.Х. Дулати"
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
6D090900-Логистика (по отраслям)
2
2
Акционерное общество "Казахская академия транспорта и коммуникации имени М. Тынышпаева"
Всего
12
10
2
Акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"
6D010800-Физическая культура и спорт;
6
5
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей"
Акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"

6D011700- Қазақ тілі мен әдебиеті
3
2
1
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Х.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті" мекемесі
6D070500- Математикалық және компьютерлік модельдеу
1
1
"Х.А.Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті" мекемесі
Барлығы
9
6
3
"КАЗГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы
6D030200-Халықаралық құқық
4
4
"КАЗГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы
6D030100-Құқықтану
2
2
"КАЗГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы
Барлығы
6
6
"Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6D071700-Жылу энергетикасы
8
5
3
"Қарағанды мемлекеттік техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6D071700-Жылу энергетикасы
1
1
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6D071800-Электроэнергетика
4
4
6D071900- Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар
5
5
"Алматы энергетика және байланыс университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Барлығы
18
14
4
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D071300- Көлік, көліктік техника және технологиялар
2
2
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D071300- Көлік, көліктік техника және технологиялар
1
1
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D071800-Электроэнергетика
1
1
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D071900- Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар
2
2
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D090100- Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру
4
3
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
6D090900-Логистика (сала бойынша)
2
2
"М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы" акционерлік қоғамы
Барлығы
12
10
2
"Казақ спорт және туризм академиясы" акционерлік қоғамы
6D010800- Дене шынықтыру және спорт
6
5
1
"Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
"Казақ спорт және туризм академиясы" акционерлік қоғамы

от 28 июля 2017 года
№ 359
Государственный образовательный заказ в высших учебных заведениях Республики Казахстан на подготовку магистров в профильной магистратуре для приоритетных отраслей Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы по общему конкурсу
Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Министра образования и науки РК от 20.12.2017 № 630 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименования высших учебных заведений

2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 359 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында жалпы конкурс бойынша
2015-2019 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының Индустриалық-
инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы басым салалары үшін бейіндік
магистратурада магистрларды даярлауғамемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Білім және ғылым министрінің 20.12.2017 № 630 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жоғары оқу орындарының атауы