Об утверждении стандартов государственных услуг "Регистрация топологий интегральных микросхем" и "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 июля 2017 года № 857. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2017 года № 15587. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 октября 2018 года № 1481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.10.2018 № 1481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) стандарт государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) стандарт государственной услуги "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Т. Сулейменов
"____" __________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 3 июля 2017 года № 857
Стандарт государственной услуги "Регистрация топологий интегральных микросхем"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация топологий интегральных микросхем" (далее – Государственная услуга).

"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" және "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 857 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 29 тамызда № 15587 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 1481 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.10.2018 № 1481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
____________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы " ___ " __________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 3 шілдедегі
№ 857 бұйрығына
1-қосымша
"Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – Мемлекеттік көрсетілетін қызмет).

2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством юстиции Республики Казахстан (далее – Стандарт).
3. Государственная услуга оказывается Министерством юстиции Республики Казахстан (далее – Услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов – в течение 2 (двух) месяцев.
Если в процессе рассмотрения заявки установлено, что заявка оформлена с нарушением требований, предусмотренных законодательством, заявителю направляется запрос с указанием обнаруженных недостатков и представлением отсутствующих или исправленных документов в течение 3 (трех) месяцев с даты направления запроса.
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 10 (десять) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания – 10 (десять) минут.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – свидетельство о государственной регистрации топологий интегральных микросхем, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги в случае и по основаниям предусмотренным пунктом 10 настоящего Cтандарта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно юридическим и физическим лицам (далее – Услугополучатель).
8. График работы услугодателя: с понедельника по пятницу включительно с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) заявление на регистрацию топологии представляется по форме КТ согласно приложению 1 к настоящему Стандарту на государственном или русском языке.
Если авторов топологии несколько, сведения о них представляются в виде дополнения (ий) к заявлению согласно приложению 2 к настоящему Стандарту.
При этом в заявлении указываются автор и лица, на имя которых испрашивается регистрация, а также их места жительства или места нахождения, даты первого использования топологии, если оно имело место;

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын (бұдан әрі – Стандарт) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі әзірлеген.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап – 2 (екі) ай ішінде;
Егер өтiнiмдi қарау процесiнде өтiнiш, заңнамада көзделген талаптардың бұзылуымен ресiмделгенi анықталса, өтiнiш берушiге анықталған кемшiлiктер көрсетiле отырып сұрау жiберiлген күннен 3 (үш) ай iшiнде жоқ немесе түзетiлген құжаттарды ұсыну туралы сұрау салынады;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін рұқсат берілетін ең ұзақ күту уақыты – 10 (он) минут;
3) рұқсат берілетін ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 10 (он) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз жүзінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу туралы куәлік не осы мемлекеттік қызмет көрсету стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға тегін көрсетіледі (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті алушы).
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі асқа үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетелетін қызмет нәтижесін беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі асқа үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетелетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетіледі.
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) Топологияны тiркеуге өтiнiш осы Стандарттың 1-қосымшасында келтiрiлген КТ нысаны бойынша мемлекеттік және орыс тілдерінде ұсынылады.
Егер топологияның бiрнеше авторлары болса, олар туралы мәлiметтер осы Стандарттың 2-қосымшасында келтiрiлген нысан бойынша өтiнiшке толықтыру(лар) ретiнде ұсынылады.
Оған қоса, өтініште тiркеудi сұраған автор мен тұлғалардың аты, сондай-ақ олардың тұрғылықты жерi немесе орналасқан жерi, егер топология бұрын пайдаланылса, ол алғаш пайдаланылған күні көрсетiледі;

2) заявление на регистрацию топологии представляется в трех экземплярах, материалы, идентифицирующие топологию, включая реферат и перевод их на государственный или русский язык, представляются в двух экземплярах. Остальные документы заявки представляются в одном экземпляре.
Если прочие документы заявки представлены на другом языке, к заявке прилагается их нотариально засвидетельствованный перевод на государственный или русский язык. Перевод должен быть представлен одновременно с заявкой или не позднее двух месяцев с даты поступления заявки, содержащей документы на другом языке, в уполномоченный орган.
Заявка на регистрацию топологии, использованной в коммерческих целях до даты ее поступления в уполномоченный орган, должна дополнительно содержать документ, подтверждающий дату первого использования этой топологии в коммерческих целях.
10. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан, являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленными Правилами по составлению и оформлению заявки на регистрацию, регистрации и выдаче свидетельства на топологии интегральной микросхемы, утвержденным приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 136. (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6234).
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственной услуги
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресам, указанным в пункте 13 настоящего Стандарта.
Жалоба подаются в письменной форме по почте, либо нарочно через канцелярию услугодателя.
В необходимых случаях услугополучателем к жалобе прилагаются документы, подтверждающие некачественное оказание государственной услуги услугодателем.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю посредством почтовой связи либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
Информацию о порядке обжалования действия (бездействия) услугополучателя можно получить по телефону единого контакт-центра 1414.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

2) Топологияны тiркеуге өтiнiш үш данада, рефератты және олардың мемлекеттiк немесе орыс тiлiне аудармасын қоса алғанда, топологияны сәйкестендiретiн материалдар екi данада ұсынылады. Өтiнiмнiң басқа құжаттары бiр данада ұсынылады.
Егер өтiнiмнiң басқа құжаттары басқа тiлде ұсынылса, өтiнiмге олардың мемлекеттiк немесе орыс тiлiндегi аудармасы қоса тiркеледi. Аударма өтiнiммен бiр мезгiлде немесе басқа тiлдегi құжаттарды қамтитын өтiнiмнiң уәкiлеттi органға келiп түскен күнiнен бастап екi айдан кешiктiрiлмей ұсынылуы тиiс.
Уәкiлеттi органға келiп түскен күнге дейiн коммерциялық мақсаттарда пайдаланылған топологияны тiркеуге берiлген өтiнiмде, осы топологияның коммерциялық мақсаттарда бiрiншi пайдаланған күнiн растайтын құжат қосымша қамтылуы тиiс.
10. Қазақстан Републикасының заңдарында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасы Әділет министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 сәуілдегі № 136 бұйрығымен бекітілген Интегралдық микросхема топологиясын тiркеуге өтiнiм жасау, рәсімдеу, тіркеу және куәлік беру ережесінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі (Нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде № 6234 тіркелген).
3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер сұрақтары бойынша қызмет берушінің және (немесе) оның лауазымды тұлғаларының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану: шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша қызмет берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым почта арқылы жазбаша нысанда не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол қабылданады.
Қажетті жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы шағымға көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметті сапасыз көрсеткенін растайтын құжаттарды қоса береді.
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде шағымды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны көрсетіле отырып, шағымды тіркеу (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) оның қабылданғанын растау болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қараудың нәтижелері туралы дәлелді жауап почта байланысы арқылы көрсетілетін қызметті алушыға жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілетін қызметті берушінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс-орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе услугодателя – www. adilet.gov.kz, раздел "Государственные услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе услугодателя.
Единый контакт-центр – 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация топологий
интегральных микросхем"
Форма КТ
Входящий №_________                                                № регистрации
от _________________                                                 от __________
Министерство юстиции Республики Казахстан
Заявление
на регистрацию топологии интегральной микросхемы
Код страны по стандарту ВОИС ST.3 (если он установлен)
1. Заявитель (и)_____________________________________________________
(полное фамилия, имя и отчество (при его наличии) или наименование заявителя (ей) и его
(их) местожительство или местонахождение. Данные о местожительстве авторов-заявителей
приводятся в графе 9)
2. Основания возникновения прав на данную топологию
(заполняется, если заявитель не является автором) (отметить Х)
заявитель является
передача прав автором
работодателем автора             или его правопреемником иному лицу
передача прав работодателем
право наследования другому лицу
3. Сведения о ближайшем аналоге данной топологии
_______________________________________________________________________________
4. Название топологии полное:
______________________________________________________________________________
сокращенное:
______________________________________________________________________________
5. Альтернативное название
______________________________________________________________________________
6. Дата и место первого использования топологии ____ число
________ месяц ________ год __________ страна
_____________________________________________________________
7. Данные о правообладателе на дату первого использования топологии
имя/наименование
______________________________________________________________________________
Гражданство
______________________________________________________________________________
Адрес, телефон
______________________________________________________________________________

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары көрсетілетін қызметті берушінің www. adilet.gov.kz интернет-ресурсында "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс-орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет сұрақтары бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары қызмет берушінің интернет-ресурсында көрсетілген.
Бірыңғай байланыс орталығы: 1414 және 8 800 080 7777.
"Интегралдық микросхемалар
топологияларын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
КТ нысаны
Кiрiс № ________________________________                        тiркеу № __________
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ИНТЕГРАЛДЫҚ МИКРОСХЕМА ТОПОЛОГИЯСЫН ТIРКЕУГЕ ӨТIНIШ
ДСМҰ ST.3 стандарты бойынша елдiң коды
(егер ол белгiленсе)
1. ӨТIНIШ БЕРУШI(ЛЕР)
__________________________________________________________________________
(өтiнiш берушiнiң(лердiң) және оның(олардың) жүрген жерiнiң немесе тұрғылықты
жерiнiң толық аты немесе атауы. Өтiнiш берушi авторлардың тұрғылықты жерi туралы дерек
9-бағанда келтiрiлдi)
2. ОСЫ ТОПОЛОГИЯҒА ҚҰҚЫҚ ТУЫНДАУДЫҢ НЕГIЗДЕРI (егер автор өтініш
берушi болып табылмаса, толтырылады) (Х-пен белгiлеу)
өтiнiш берушi автордың
автордың немесе оның жұмыс берушiсi болып құқықтық
мұрагерiнiң табылады өзге тұлғаға беруi
жұмыс берушiнiң құқықтарды
мұрагерлiк құқығы басқа тұлғаға беруi
3. ОСЫ ТОПОЛОГИЯҒА ЕҢ ЖАҚЫН ҰҚСАСТЫҚ ТУРАЛЫ МӘЛIМЕТ
__________________________________________________________________________
4. ТОПОЛОГИЯНЫҢ АТАУЫ
толық: ____________________________________________________________________
қысқартылған: ________________________________________________________________________________
5. БАЛАМАЛЫ АТАУ ______________________________________________________
6. ТОПОЛОГИЯНЫң БIРIНШI ҚОЛДАНЫЛҒАН КҮНI ЖӘНЕ ЖЕРI
_______ күнi _________ айы _________ жылы _______________ елi
7. ТОПОЛОГИЯНЫҢ БIРIНШI ҚОЛДАНЫЛҒАН КҮНIНIҢ ҚҰҚЫҚТЫҚ
ИЕЛЕНУШIСI ТУРАЛЫ ДЕРЕК
Аты/атауы ________________________________________________________________
Азаматтығы _______________________________________________________________
Мекен-жайы, телефоны _____________________________________________________

8. Сведения об охраняемых топологиях(использованных при создании данной топологии)
______________________________________________________________________________
9. Фамилия, имя, отчество автора (сведения о других авторах представляются в виде
дополнения (й) к заявлению (форма КТ/ДОП))
______________________________________________________________________________
Гражданство
______________________________________________________________________________
Адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
10. Сведения о содержащихся в заявке документах (отметить Х) материалы, идентифицирующие данную топологию:
образцы интегральной микросхемы, включающие данную топологию
в том виде, в котором она была использована в 2 экз.,
полный комплект одного из следующих видов визуально
воспринимаемых материалов, отображающих каждый слой данной топологии,
включая спецификацию в 2 экз.,
сборный топологический чертеж или послойные топологические чертежи на ______ л
фотографии каждого слоя топологии, зафиксированной в интегральной микросхеме ____шт
реферат на 1 л. в 2 экз.
копия документа, подтверждающего дату и место первого использования топологии на
______ л в 2 экз.
______________________________________________________________________________
документ об оплате государственной пошлины:
документ об оплате
освобождение от оплаты на _____ л. на _____ л.
уменьшения размера оплаты на ________ л.
____________________________________________________________________________
дополнение к заявлению (форма КТ/ДОП на _______ л.)
доверенность (и) на 1 л.
______________________________________________________________________________
11. Адрес для переписки: (полный почтовый адрес, включая полный почтовый индекс, имя
или наименование адресата)
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Номер телефона, включая междугородный код Тел Факс
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(подпись (и) заявителя (ей) или его (их) представителя; дата подписи (ей))
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация топологий
интегральных микросхем"
Форма КТ/ДОП
Входящий № ______                                           № регистрации
от ________________                                           от ___________
Министерства юстиции Республики Казахстан
Дополнение к заявлению
на регистрацию топологии интегральной микросхемы
Код страны по стандарту ВОИС ST.3 (если он установлен)
1. Заявитель (и)
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или наименование)
______________________________________________________________________________
Название топологии (сокращенное)
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту 9 заявления Ф.И.О. (при его наличии) автора
______________________________________________________________________________
Гражданство, адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту 9 заявления Ф.И.О. (при его наличии) автора
______________________________________________________________________________
Гражданство, адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту 9 заявления Ф.И.О. (при его наличии) автора
______________________________________________________________________________
Гражданство, адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту 9 заявления Ф.И.О. (при его наличии) автора
______________________________________________________________________________
Гражданство, адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту 9 заявления Ф.И.О. (при его наличии) автора
______________________________________________________________________________
Гражданство, адрес местожительства, телефон
______________________________________________________________________________
Краткое описание творческого вклада автора при создании данной топологии
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту ________________ Заявления
______________________________________________________________________________
Дополнение к пункту ________________ Заявления
______________________________________________________________________________
(подпись(и) заявителя(ей) или его (их) представителя; дата подписи(ей))
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 3 июля 2017 года № 857
Стандарт государственной услуги
"Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров"

8. ҚОРҒАЛАТЫН ТОПОЛОГИЯЛАР ТУРАЛЫ МӘЛIМЕТ
(осы топологияны жасаған кезде қолданылған)
__________________________________________________________________________
9. АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса) (басқа авторлар туралы
мәлiмет өтiнiшке (КТ/ҚОС нысаны) қосымша(лар) түрiнде ұсынылады)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы _______________________________________________________________
Тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiндегi автордың шығармашылық үлесiнiң қысқаша
сипаттамасы _____________________________________________________________________
10. ӨТIНIМДЕ МАЗМҰНДАЛҒАН ҚҰЖАТТАР ТУРАЛЫ МӘЛIМЕТ (Х-пен
белгiлеу) осы топологияны сәйкестендiретiн материалдар:
осы топологияны ол 2 данада пайдаланылған түрiнде қамтитын интегралдық
микросхемалардың үлгiлерi,
2 данадағы ерекшелендiрiлгендерiн қоса алғанда, осы топологияның әрбiр қабатын
бейнелейтiн визуальды қабылданатын материалдардың келесi түрлерiнiң бiрiнiң толық
жиынтығы,
_______ парақты құрама топологиялық сызба немесе қабатты топологиялық сызба,
интегралдық микросхемада ____ данада тiркелген топологияның әрбiр қабатының
фотосуретi,
2 данада 1 парақ реферат,
топологияның бiрiншi қолданылған күнi мен орнын растайтын, 2 данадағы ______
1 парақ құжаттың көшiрмесi.
ақы төленгенi туралы құжат мыналар үшiн негiздiң бар екендiгiн растайтын құжат:
ақы төленгенi туралы құжат
ақы төлеуден босату ______ парақта _______ парақта
ақы төлеудiң мөлшерiн азайту ________ парақта
өтiнiшке қосымша (КТ/ҚОС ____ парақта)
сенiмхат(тар) 1 парақта
________________________________________________________________________________
11. ХАТ ЖАЗЫСУ ҮШIН МЕКЕН-ЖАЙ: (толық почталық индекстi, мекен-жай иесiнiң атын
немесе атауын қоса алғанда, толық почталық мекен-жай)
________________________________________________________________________________
Телефон нөмiрi қалааралық кодты қоса алғанда Телекс Факс
________________________________________________________________________________
(өтiнiш берушiнiң(лердiң) немесе оның (олардың) өкiлiнiң
________________________________________________________________________________
қолы(дары); қол қойылған күн)
________________________________________________________________________________
"Интегралдық микросхемалар
топологияларын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
КТ нысаны
Кiрiс № ________________________________                        тiркеу № __________
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Интегралдық микросхема топологиясын тiркеу өтiнiшiне толықтыру
ДСМҰ ST.3 стандарты бойынша елдiң коды
(егер ол белгiленсе)
ӨТIНIШ БЕРУШI(ЛЕР) (толық аты немесе атауы)
________________________________________________________________________________
ТОПОЛОГИЯНЫҢ АТАУЫ (қысқартылған)
________________________________________________________________________________
өтiнiштiң 9-тармағына толықтыру
АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы, тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiнде автордың шығармашылық үлесiнiң
________________________________________________________________________________
қысқаша сипаттамасы
________________________________________________________________________________
өтiнiштiң 9-тармағына толықтыру
АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы, тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiнде автордың шығармашылық үлесiнiң
________________________________________________________________________________
қысқаша сипаттамасы
________________________________________________________________________________
өтiнiштiң 9-тармағына толықтыру
АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы, тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiнде автордың шығармашылық үлесiнiң
________________________________________________________________________________
қысқаша сипаттамасы
________________________________________________________________________________
өтiнiштiң 9-тармағына толықтыру
АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы, тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiнде автордың шығармашылық үлесiнiң
________________________________________________________________________________
қысқаша сипаттамасы
________________________________________________________________________________
өтiнiштiң 9-тармағына толықтыру
АВТОРДЫҢ ТЕГI, АТЫ, ӘКЕСIНIҢ АТЫ (бар болса)
________________________________________________________________________________
Азаматтығы, тұрғылықты жерiнiң мекен-жайы, телефоны
________________________________________________________________________________
Осы топологияны жасау кезiнде автордың шығармашылық үлесiнiң
________________________________________________________________________________
қысқаша сипаттамасы
________________________________________________________________________________
ӨТIНIШТIҢ __________ ТАРМАҒЫНА ТОЛЫҚТЫРУ
ӨТIНIШТIҢ __________ ТАРМАҒЫНА ТОЛЫҚТЫРУ
________________________________________________________________________________
өтiнiш берушiнiң (лердiң) немесе оның (олардың) өкiлiнiң
қолы(дары); қол қойылған күн)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 3 шілдедегі
№ 857 бұйрығына
2-қосымша
"Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров" (далее – Государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги (далее – Стандарт) разработан Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Государственная услуга оказывается Республиканским государственным предприятием "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан (далее – Услугодатель);
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента подачи документов – в течение 15 (пятнадцать) календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания – 30 (тридцать) минут.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, услугодатель отказывает в приеме заявления;
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – выдача выписки.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга оказывается на платной основе юридическим и физическим лицам (далее – Услугополучатель).
За выдачу выписки взимается оплата, в размере установленном в соответствии с приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 368 "Об утверждении цен на работы и услуги, реализуемые республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10045).
Банковские реквизиты, необходимые для оплаты государственной пошлины и услуг экспертной организации указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
8. График работы услугодателя: с понедельника по пятницу включительно с 09-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – Мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын (бұдан әрі – Стандарт) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі әзірлеген.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап – 15 (он бес) күнтізбелік күн ішінде;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін рұқсат берілетін ең ұзақ күту уақыты – 30 (отыз) минут;
3) рұқсат берілетін ең ұзақ қызмет көрсету уақыты – 30 (отыз) минут.
Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз жүзінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – үзінді көшірмесін беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға ақылы негізде көрсетіледі (бұдан әрі – Көрсетілетін қызметті алушы).
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны іске асыратын жұмыстар және қызметтерге бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 368 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10045 болып тіркелген) сәйкес белгіленген мөлшерде үзіндіні беру үшін төлемдер алынады.
Мемлекеттік баж және сараптама ұйымының қызметіне төлеу үшін қажетті банк деректемелері осы стандартының 1-қосымшасында көрсетілген.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі асқа үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Мемлекеттік көрсетелетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетіледі.

9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении:
1) Ходатайство о предоставлении выписки из Государственного реестра товарных знаков (наименований мест происхождения товаров) Республики Казахстан по форме согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
2) документ, подтверждающий оплату услуг услугодателя.
10. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан, являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий
(бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресу, указанному в пункте 13 настоящего Стандарта государственной услуги.
Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя.
В необходимых случаях услугополучателем к жалобе прилагаются документы, подтверждающие некачественное оказание государственной услуги услугодателем.
Подтверждением принятия жалобы является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Информацию о порядке обжалования действия (бездействия) услугополучателя можно получить по телефону единого контакт-центра 1414.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения направляется услугополучателю посредством почтовой связи либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

9. Жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) Қазақстан Республикасы тауар белгілері, (тауар шығарылған жерлердің атаулары) мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну өтінішхат осы Стандарттың 2-қосымшасындағы нысанға сәйкес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің қызметіне төленгенін растайтын құжат.
10. Қазақстан Републикасының заңдарында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер сұрақтары бойынша қызмет берушінің және (немесе) оның лауазымды тұлғаларының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздіктеріне) шағымдану: шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша қызмет берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым почта арқылы жазбаша нысанда не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол қабылданады.
Қажетті жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы шағымға көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметті сапасыз көрсеткенін растайтын құжаттарды қоса береді.
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде шағымды қабылдап алған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны көрсетіле отырып, шағымды тіркеу (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) оның қабылданғанын растау болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс-орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушінің немесе Министрліктің атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қараудың нәтижелері туралы дәлелді жауап почта байланысы арқылы көрсетілетін қызметті алушыға жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралады.

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе – www.adilet.gov.kz, www.kazpatent.kz раздел "Государственные услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги: 8 (7172) 74 96 60. Единый контакт-центр – 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1 к стандарту
государственной услуги
"Предоставление выписки из
государственных
реестров товарных знаков, наименований
мест происхождения товаров"
Банковские реквизиты, необходимые для оплаты услуг экспертной организации
Получатель:
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности"
Министерства юстиции Республики Казахстан
Адрес
010000, Республика Казахстан, город Астана, район Есиль, проспект Мәңгілік ел, 8, подъезд № 1, № 2
БИН:
020940003199
КБЕ:
16
КНП:
859
Наименование банка
ИИК
БИК
АО "Нурбанк"
KZ8584905KZ006015415
NURSKZKX
АО "Казкоммерцбанк"
KZ489261501148407000
KZKOKZKX
АО "Народный Банк Казахстана"
KZ386010111000288323
HSBKKZKX
АО "Цеснабанк"
KZ98998ВТВ0000358095
TSESKZKA
АО "АТФБанк"
KZ87826Z0KZTD2008449
ALMNKZKA
ДБ АО "Сбербанк"
KZ14914012203KZ0047J
SABRKZKA
Филиал АО "ForteBank" в г.Астана
KZ1096503F0007611692
IRTYKZKA
Приложение 2 к стандарту
государственной услуги
"Предоставление выписки из
государственных реестров
товарных знаков, наименований
мест происхождения товаров"
РГП на ПХВ "Национальный институт
интеллектуальной собственности"
Министерства юстиции
Республики Казахстан
010000, Республика Казахстан,
город Астана, район Есиль, проспект
Мәңгілік ел, 8, подъезд № 1, № 2
Ходатайство о предоставлении выписки из Государственного реестра товарных знаков (наименований мест происхождения товаров) Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О товарных знаках, знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров" просим выдать выписку (и) из Государственного реестра товарных знаков Республики Казахстан (Государственного наименований мест происхождения товаров Республики Казахстан) по регистрации (ям) №______.
Оплата за выписку (и) произведена в соответствии с приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 368 "Об утверждении цен на работы и услуги, реализуемые республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Национальный институт интеллектуальной собственности" Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10045).
Приложение документ, подтверждающий оплату:
Платежный документ на ___ л.
От __________________________________________________________________
(наименование организации, ФИО (при его наличии), подпись)
Адрес _______________________________________________________________

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары www. adilet.gov.kz, www.kazpatent.kz интернет-ресурсында "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс-орталығы арқылы қашықтықтан қол жеткізу режимінде алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет сұрақтары бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары: 8 (7172) 74 96 60. Бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
"Тауар белгілері, тауар
шығарылған жерлердің
атаулары мемлекеттік
тізілімдерінен үзінді көшірмесін
ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Сараптама ұйымының көрсетілетін қызметін төлеуге қажетті банк деректемелері
Қабылдаушы:
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
Мекенжайы
010000, Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Есіл ауданы, Мәңгілік ел даңғылы 8, № 1, № 2 кіреберіс
БСН:
020940003199
КБЕ:
16
КНП:
859
Банктің атауы
ЖСК
БСК
"Нұрбанк" АҚ
KZ8584905KZ006015415
NURSKZKX
"Казкоммерцбанк" АҚ
KZ489261501148407000
KZKOKZKX
"Қазақстан Халық Банкі" АҚ
KZ386010111000288323
HSBKKZKX
"Цеснабанк" АҚ
KZ98998ВТВ0000358095
TSESKZKA
"АТФБанк" АҚ
KZ87826Z0KZTD2008449
ALMNKZKA
"Сбербанк" АҚ ЕБ
KZ14914012203KZ0047J
SABRKZKA
"ForteBank" АҚ Астана қаласындағы филиалы
KZ1096503F0007611692
IRTYKZKA
"Тауар белгілері, тауар
шығарылған жерлердің
атаулары мемлекеттік
тізілімдерінен үзінді көшірмесін
ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
"Ұлттық зияткерлік меншік
институты" ШЖҚ РМК
010000, Қазақстан
Республикасы, Астана қаласы,
Есиль ауданы, Мәңгілік ел
даңғылы 8, № 1, № 2 кіреберіс
Қазақстан Республикасы тауар белгілері, (тауар шығарылған жерлердің атаулары) мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну туралы өтінішхат
"Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы, 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы тауар белгілері, (Қазақстан Республикасы тауар шығарылған жерлердің мемлекеттік атаулары) мемлекеттік тізілімдерінен № ____ тіркелген үзінді көшірмесін беруді сұраймын.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны іске асыратын жұмыстар және қызметтерге бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 368 бұйрығына сәйкес белгіленген мөлшерде үзіндіні беру үшін төлемдер алынады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10045 болып тіркелген).
Төленгенін растайтын құжатқа қосымша:
Төлеу құжаты ___ парақ.
Кімнен _________________________________________________________________________
(Ұйымның атауы, (бар болса) ТАӘ, қолы)
Мекенжайы _____________________________________________________________________