Об утверждении тарифов на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 412. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2017 года № 15624.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра обороны РК от 01.07.2020 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить тарифы на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра обороны РК от 01.07.2020 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Спортивному комитету – Центральному спортивному клубу армии Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в бумажном и электронном видах на казахском и русском языках в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
4) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков
Утверждены
Приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 3 августа 2017 года № 412
Тарифы на оказываемые услуги государственным учреждением Вооруженных Сил
Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, предоставляемые на платной основе

Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі ақылы негізде көрсететін қызметтерге тарифтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 412 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 15624 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 01.07.2020 № 305 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 24-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің мемлекеттік мекемесі ақылы негізде көрсететін қызметтерге тарифтер бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 01.07.2020 № 305 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Спорт комитеті – Армия орталық спорт клубы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және еңгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник
С. Жасұзақов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 3 тамыздағы
№ 412 бұйрығымен
бекітілді
Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері мемлекеттік мекемесінің ақылы негізде көрсетілетін қызметтеріне тарифтер

Сноска. Тарифы - в редакции приказа Министра обороны РК от 14.09.2021 № 628 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
в месяц 12 занятий по 1 часу
разовое посещение
взрослый
детский
взрослый
детский
Вид услуг 043 - Физкультурно-оздоровительные и спортивные услуги
1
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб
Физкультурно-оздоровительные услуги в тренажерном зале

Ескерту. Тарифтер жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 628 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с
Мекеменің (филиалдың) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
1 сағаттан айына 12 сабақ
бір рет болу
ересек адам
балалар
ересек адам
балалар
043-ші көрсетілетін қызметтер түрі – Дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық қызметтер
1
Спорт комитеті – Орталық спорт клубы
Тренажер залындағы дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері

8 000
Физкультурно-оздоровительные услуги в плавательном бассейне
11 000
8 000
1 200
700
Физкультурно-оздоровительные услуги в спортивном зале и беговой дорожке
6 000
2
Учебно-тренировочный центр (филиал, п. Панфилова, Алматинской области)
Физкультурно-оздоровительные услуги в спортивном и игровом зале
3 000
Физкультурно-оздоровительные услуги в плавательном бассейне
10 000
6 000
1 200
700
Вид услуг 044 - Услуги по организации и проведению спортивных мероприятий с физическими и юридическими лицами, не имеющими ведомственной принадлежности к Вооруженным Силам (организация и проведение соревнований, специальных комплексных спортивных мероприятий)
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
3
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов (проживание и тренировочный процесс на спортивных объектах) на одного спортсмена, за 1сутки
3 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов (проживание, питание, тренировочный процесс на спортивных объектах и трансфер) на одного спортсмена, за 1сутки
6 000
Организация и проведение спортивных мероприятий в спортивном зале, за 1 час
15 000
Организация и проведение спортивных мероприятий в малом спортивном зале и игровом зале, за 1 час
5 000
Организация и проведение спортивных мероприятий на футбольном поле и беговой дорожке, за 1 час
25 000
Организация и проведение спортивных мероприятий на мини футбольном поле, за 1 час
12 500
Организация и проведение спортивных мероприятий в плавательном бассейне, за 1 час
12 000
4
Учебно-тренировочный центр (филиал, п. Панфилова, Алматинской области)
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов (проживание с предоставлением спортивного инвентаря и спортивного сооружения) на одного спортсмена, за 1сутки
2 000
Организация и проведение спортивных мероприятий в спортивном зале, за 1 час
5 000
Организация и проведение спортивных мероприятий на футбольном поле, за 1 час
7 000
Организация и проведение спортивных мероприятий на мини футбольном поле, за 1 час
3 500
Организация и проведение спортивных мероприятий в плавательном бассейне, за 1 час
12 000
5
Учебно-тренировочный центр (филиал, г.Щучинск, Акмолинской области)
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов (проживание и тренировочный процесс на спортивных объектах) на одного спортсмена, за 1сутки
3 000
Организация и проведение учебно-тренировочных сборов (проживание, питание, тренировочный процесс на спортивных объектах) на одного спортсмена, за 1сутки
6 000
Вид услуг 045 - Услуги по предоставлению спортивного инвентаря и спортивных сооружений
№ п/п
Наименование учреждения (филиала)
Наименование услуг
Стоимость (тенге)
6
Спортивный комитет-Центральный спортивный клуб
Предоставление спортивного сооружения (спортивная платформа для художественной гимнастики, зал единоборства, зал для игровых видов спорта, теннисный корт, спортивный зал, тренажерный зал, платформа военно-прикладных и прикладных видов спорта), за 1 час

8 000
Жүзу бассейніндегі дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері
11 000
8 000
1 200
700
Спорт залындағы және жүгіру жолағындағы дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері
6 000
2
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Алматы облысы, Панфилов к.)
Спорт және ойын залындағы дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері
3 000
Жүзу бассейніндегі дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері
10 000
6 000
1 200
700
044-ші көрсетілетін қызметтер түрі – Қарулы Күштерге ведомстволық тиесілігі жоқ жеке және заңды тұлғалардың спорттық іс-шараларды ұйымдастыруы және өткізуі бойынша көрсетілетін қызметтер (жарыстарды, арнайы кешенді спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу)
Р/с
Мекеменің (филиалдың) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
3
Спорт комитеті – Орталық спорт клубы
Бір спортшыға оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу (тұру және спорттық объектілерде жаттығу процесі), 1 тәулік үшін
3 000
Бір спортшыға оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу (тұру, тамақтану, спорттық объектілерде жаттығу процесі және трансфер), 1 тәулік үшін
6 000
Спорт залында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
15 000
Кіші спорт залында және ойын залында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
5 000
Футбол алаңында және жүгіру жолағында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
25 000
Мини-футбол алаңында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
12 500
Жүзу бассейнінде спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
12 000
4
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Алматы облысы, Панфилов к.)
Бір спортшыға оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу (спорттық жабдық пен спорттық құрылысты ұсынумен тұру) 1 тәулік үшін
2 000
Спорт залында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
5 000
Футбол алаңында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
7 000
Мини-футбол алаңында спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
3 500
Жүзу бассейнінде спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, 1 сағат үшін
12 000
5
Оқу-жаттықтыру орталығы (филиал, Ақмола облысы, Щучинск қ.)
Бір спортшыға оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу(тұру және спорттық объектілерде жаттығу процесі), 1 тәулік үшін
3 000
Бір спортшыға оқу-жаттықтыру жиындарын ұйымдастыру және өткізу (тұру, тамақтану, спорттық объектілерде жаттығу процесі), 1 тәулік үшін
6 000
045-ші көрсетілетін қызметтер түрі – Спорттық құрал-жабдықты және спорттық құрылыстарды ұсыну бойынша көрсетілетін қызметтер
Р/с
Мекеменің (филиалдың) атауы
Көрсетілетін қызметтер атауы
Құны (теңге)
6
Спорт комитеті – Орталық спорт клубы
Спорттық құрылысты ұсыну (көркем гимнастикаға арналған спорттық платформа, жекпе-жек күрес залы, спорттың ойын түрлеріне арналған зал, теннис корты, спорт залы, тренажер залы, әскери-қолданбалы және қолданбалы спорт түрлері платформасы), 1 сағат үшін