Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2017 года № 15661.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании", а также подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
1. Утвердить:
1) перечень, сроки представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму "Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму "Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму "Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму "Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг" согласно приложению 7 к настоящему приказу;

Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте № 15661 болып тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 7) тармақшасына, сондай-ақ "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдерінің тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп" нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде активтер мен пассивтер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының есебі" нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп" нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп" нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмектің өңірлері мен түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" нысаны;

8) форму "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму "Отчет об использовании целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму "Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму "Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму "Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование" согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму "Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг" согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму "Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 15 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Определить, что представление фондом социального медицинского страхования регулярной финансовой отчетности осуществляется в порядке и сроках, установленных законодательством Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности.
3. Исключен приказом Министра здравоохранения РК от 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Комитету оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп" нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес "Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп" нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар түсімдері бойынша есеп" нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес "Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп" нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес "Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп" нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша бухгалтерлік баланс" нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп" нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп" нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп" нысаны.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тұрақты қаржылық есептілікті ұсынуы бухгалтерлiк есеп пен қаржылық есептілік туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және мерзімдерде жүзеге асырылады деп айқындалсын.
3. Алып тасталды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан Е. Биртанов
"СОГЛАСОВАН"
И.о. Председателя Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
____________________ Г. Керимханова
17 августа 2017 года
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Перечень, сроки представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование отчетности
Периодичность
Сроки представления отчетности в течение финансового года
Сроки представления отчетности после окончания финансового года
1
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
2
Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
3
Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
4
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
годовая
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
5
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
6
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
7
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
8
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
9
Отчет об использовании целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
10
Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 февраля, следующего за предшествующим финансовым годом
11
Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 февраля, следующего за предшествующим финансовым годом
12
Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
15 января, следующего за предшествующим финансовым годом
13
Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
14
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
полугодовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 1-ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом, 15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование финансовых инструментов
Утвержденный объем инвестирования активов, в %
Дата сделки
Дата погашения финансовых инструментов
Объем инвестирования активов
Отклонение в %
тысяч тенге
в % к итогу
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Итого
Председатель Правления ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования"

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күннен кейін он жұмыс күннің ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті төрағасының
міндетін атқарушысы
________________ Г. Керімханова
17 тамыз 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
1-қосымша
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдері тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ р/с
Есептіліктің атауы
Не үшін арналған
Кезеңділігі
Қаржы жылы ішінде есептілікті ұсыну мерзімдері
Қаржы жылы аяқталғаннан кейін есептілікті ұсыну мерзімдері
Ескерту
1
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
3
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
5
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмектің өңірлері мен түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
6
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
7
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
8
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін қордың және нысаналы жарнасын пайдалануы туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
9
Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
10
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
11
Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
12
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
13
Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
14
Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
1-жарты жылдық, жылдық
Есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың 30-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
15
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша
бухгалтерлік баланс
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
16
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
17
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
18
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
2-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Нысан индексі: 2-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Бекітілген тізбе бойынша қаржы құралдарының атауы, қаржы құралдарының түрлері
Активтерді инвестициялау лимиті, % - бен (сенімгерлік басқару шартына инвестициялық стратегияға сәйкес)
Мәміле күні
Қаржы құралдарын өтеу күні
Активтерді инвестициялаудың нақты көлемі
% ауытқу
мың теңге
жиынына % - бен
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Түрлері бойынша жиыны
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Бас бухгалтер __________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования финансовых инструментов.
3. В столбце 3 указывается в процентах объем (лимит) инвестирования активов фонда социального медицинского страхования в соответствии с инвестиционной стратегией.
4. В столбце 4 указывается число, месяц, год совершения сделки с финансовыми инструментами, заключенной на организованном рынке ценных бумаг.
5. В столбце 5 указывается число, месяц, год погашения долговых ценных бумаг, эмиссионных ценных бумаг, иных финансовых инструментов.
6. В столбце 6 и 7 указывается сумма размещенных активов в тысячах тенге и процент к итогу.
7. В столбце 8 указывается отклонение фактического объема инвестирования активов от утвержденного объема инвестирования активов в процентах с указанием причин отклонения.
Приложение 3 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинско помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей
На начало отчетного периода, тысяч тенге
На конец отчетного периода, тысяч тенге
1
2
3
4
Активы
Краткосрочные активы
1
Деньги на текущем счете в Национальном Банке Республики Казахстан
2
Активы, переданные в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан, в том числе:
2.1
Деньги на инвестиционном счете в Национальном Банке Республики Казахстан
2.2
Финансовые инвестиции, оцениваемые по справедливой стоимости
2.3
Финансовые активы, оцениваемые по амортизированной стоимости
2.4
Краткосрочные депозиты в Национальном Банке Республики Казахстан
2.5
Требования по операциям "обратное РЕПО"
3
Краткосрочная дебиторская задолженность
4
Прочие краткосрочные активы, в том числе:
4.1
Краткосрочные авансы, выданные субъектам здравоохранения
5
Итого краткосрочные активы
Долгосрочные активы
6
Активы, переданные в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан, в том числе:
6.1
Финансовые инвестиции, оцениваемые по справедливой стоимости
6.2
Финансовые активы, оцениваемые по амортизированной стоимости
6.3
Прочие долгосрочные финансовые активы
7
Долгосрочная дебиторская задолженность
8
Прочие долгосрочные активы
9
Итого долгосрочные активы
10
Итого Активов
Пассивы
Краткосрочные обязательства
11
Требования субъектов здравоохранения
12
Кредиторская задолженность по комиссионному вознаграждению от активов фонда социального медицинского страхования
13
Прочие обязательства
14
Резервы
15
Итого краткосрочных обязательств
Долгосрочные обязательства
16
Прочие обязательства
17
Резервы
18
Итого долгосрочных обязательств
19
Итого пассивов
Председатель Правления ___________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда қаржы құралдарының атауы (бағалы қағаздардың, облигациялардың, кері РЕПО операцияларының түрлері және т.б.) көрсетіледі. Айдың соңында бекітілген тізбеге сәйкес қаржы құралдарының түрлері көрсетіледі.
3. 3-бағанда бекітілген тізбе бойынша қаржы құралдарының түрлері бөлінісінде инвестициялық стратегияға сәйкес әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерін инвестициялау көлемі (лимиті) пайызбен көрсетіледі.
4. 4-бағанда қаржы құралдарының атаулары бөлінісінде ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығында жасалған қаржы құралдарымен мәміле жасалған күн, ай, жыл көрсетіледі.
5. 5-бағанда борыштық бағалы қағаздардың, эмиссиялық бағалы қағаздардың, өзге де қаржы құралдарының атаулары бөлінісінде олардың өтелген күні, айы, жылы көрсетіледі.
6. 6-бағанда қаржы құралдарының түрлері бойынша қорытындыларды шығара отырып, қаржы құралдарының атаулары бойынша орналастырылған активтердің сомасы мың теңгемен және қорытындыға пайызбен көрсетіледі. Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес.
7. 7-бағанда қаржы құралдарының түрлері бойынша орналастырылған активтердің көлемі жалпы қорытындыға % - бен көрсетіледі.
8. 8-бағанда ауытқу себептерін көрсете отырып, активтерді инвестициялаудың нақты көлемінің активтерді инвестициялаудың бекітілген көлемінен (лимитінен) пайызбен ауытқуы көрсетіледі (3-баған-7-баған).
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
3-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Нысан индексі: 3-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың тақырыбы
Есепті кезеңнің басыдағы жағдай бойынша, мың теңге
Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша, мың теңге
1
2
3
4
Активтер
Қысқа мерзімді активтер
1
Ақша қаражаттары
1.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ағымдағы шоттағы ақша
1.1.1
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі шоттағы ақша
1.1.2
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі шоттағы ақша
2
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген активтер, оның ішінде:
2.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі инвестициялық шоттағы ақша
2.2
Әділ құны бойынша өлшеніп салынған қаржы инвестициялары
2.3
Амортизацияланған құны бойынша өлшенетін қаржы активтері
2.4
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі қысқа мерзімді салымдар
2.5
"Кері РЕПО" операция бойынша талаптары
3
Қысқа мерзімді дебиторлық берешек
4
Басқа да қысқа мерзімді активтер, оның ішінде:
4.1
Денсаулық сақтау субъектілеріне берілген қысқа мерзімді аванстар
4.1.1
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiнде денсаулық сақтау субъектiлерiне берiлген қысқа мерзiмдi аванстар
4.1.2
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде денсаулық сақтау субъектілеріне берілген қысқа мерзімді аванстар
5
Қысқа мерзімді активтер жиынтығы
Ұзақ мерзімді активтер
6
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген активтер, оның ішінде:
6.1
Әділ құны бойынша өлшеніп салынған қаржы инвестициялары
6.2
Амортизацияланған құны бойынша өлшенетін қаржы активтері
6.3
Өзге де ұзақ мерзімді қаржы активтері
7
Ұзақ мерзімді дебиторлық берешек
8
Өзге де ағымдағы емес активтер
9
Ұзақ мерзімді активтер жиынтығы
10
Активтердің жиынтығы
Пассивтер
Қысқа мерзімді міндеттемелер
11
Денсаулық сақтау субъектілерінің талаптары
11.1
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiндегi денсаулық сақтау субъектiлерiне кредиторлық берешек
11.2
Тегiн медициналық көмектiң кепiлдi көлемi шегiнде денсаулық сақтау субъектiлерiне кредиторлық берешек
12
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерінен комиссиялық алымдар бойынша кредиторлық берешек
13
Өзге де міндеттемелер
14
Резервтер
15
Қысқа мерзімді міндеттемелер жиынтығы
Ұзақ мерзімді міндеттемелер
16
Өзге де міндеттемелер
17
Резервтер
18
Ұзақ мерзiмдi мiндеттемелердiң жиынтығы
19
Пассивтер жиынтығы
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті құрастыруға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер
2. В столбце 2 указывается наименование статей
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на начало и на конец отчетного периода в тысячах тенге
4. В строке 5 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, указанных в строках 1, 2, 3, 4.
5. В строке 2 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, переданных в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан указанных в строках 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5.
6. В строке 6 указывается итоговая сумма по всем статьям долгосрочных активов, переданных в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан указанных в строках 6.1, 6.2, 6.3.
7. В строке 9 указывается итоговая сумма строк 6, 7, 8.
8. В строке 10 "Итого Активов" указывается итоговая сумма строк 5, 9.
9. В строке 15 указывается итоговая сумма строк 11, 12, 13, 14.
10. В строке 18 указывается итоговая сумма строк 16, 17.
11. В строке 19 указывается итоговая сумма строк 15 и 18.
Приложение 4 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей
На начало отчетного периода, тысяч тенге
На конец отчетного периода, тысяч тенге
1
2
3
4
1
Активы на отчетный период ____
2
Поступление
Из них:
2.1
Отчисления работодателей
2.2
Целевой взнос
2.3
Взносы в обязательное социальное медицинское страхование за исключением целевого взноса
2.4
Пени, полученные за просрочку уплаты отчислений и (или) взносов
2.5
Начисленный инвестиционный доход (расход), в том числе:
2.5.1
Доходы (расходы), связанные с получением вознаграждения по финансовым инструментам
2.5.2
Доходы (расходы) от изменения стоимости ценных бумаг, оцениваемых по справедливой стоимости
2.5.3
Доходы (расходы) от изменения стоимости прочих активов
2.5.4
Доходы (расходы) от переоценки иностранной валюты, в том числе:
2.5.4.1
Доходы (расходы) от переоценки денег на инвестиционном счете и прочих активов
2.5.4.2
Доходы (расходы) от переоценки финансовых инвестиций
2.5.4.3
Доходы (расходы), связанные с восстановлением (формированием) резервов (провизий) на покрытие возможных потерь от обесценения ценных бумаг
2.5.4.4
Прочие доходы (расходы) от инвестиционной деятельности
2.6
Иные поступления
3
Выбытия
Из них:
3.1
Оплата услуг по оказанию медицинской помощи
3.2
Оплата из резерва фонда социального медицинского страхования, в том числе:
3.2.1
Оплата из резерва на непредвиденные расходы
3.2.2
Оплата из прочих резервов
3.3
Возврат ошибочно уплаченных плательщиком отчислений и (или) взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов
3.4
Комиссионное вознаграждение от активов фонда социального медицинского страхования выплаченное
3.5
Расходы по начислению резерва на обеспечение ежемесячного не инвестируемого остатка
3.6
Расходы по начислению резерва на покрытие непредвиденных расходов
3.7
Расходы по начислению прочих резервов
3.8
Иные выбытия
4

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда Баптардың атауы көрсетіледі
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басындағы және соңындағы жолдар бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 5-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 1, 2, 3, 4-жолдарда көрсетілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жалпы сома көрсетіледі.
5. 2-жолда 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5-жолдарда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес көрсетілген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
6. 6-жолда 6.1, 6.2, 6.3-жолдарда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес көрсетілген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген ұзақ мерзімді активтердің барлық баптарының жалпы сомасы көрсетіледі.
7. 9-жолда 6, 7, 8-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
8. "Активтердің барлығы" жиынтығы деген 10-жолда 5, 9-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
9. 15-жолда 11, 12, 13, 14-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
10. 18-жолда 16, 17-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
11. 19-жолда 15 және 18-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
4-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті жасауға арналған нысан
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Нысан индексі: 4-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың тақырыбы
Есепті кезеңнің басындағы жағдай бойынша, мың теңге
Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша, мың теңге
1
2
3
4
1
Есепті кезеңдегі активтер _____
2
Түсімдер
Оның ішінде:
2.1
Жұмыс берушілердің жарналары
2.2
Нысаналы салым
Оның ішінде:
2.2.1
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қызметтерге ақы төлеуге арналған қаражат
2.2.2
Мемлекет жарналары
2.2.3
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат
2.3
Нысаналы жарнаны қоспағанда, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға арналған жарналар
2.4
Аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы төлемегені үшін алынған өсімпұлдар
2.5
Есептелген инвестициялық кіріс (шығыс), оның ішінде:
2.5.1
Қаржы құралдары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (шығыстар)
2.5.2
Әдiл құны бойынша өлшенетiн бағалы қағаздар құнының өзгеруiнен болатын кiрiстер (шығыстар)
2.5.3
Басқа активтер құнының өзгеруінен болатын кірістер (шығыстар)
2.5.4
Шетел валютасын қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар), оның ішінде:
2. 5. 4. 1
Инвестициялық шоттағы ақшаны және басқа да активтерді қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 2
Қаржы инвестицияларын қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 3
Бағалы қағаздардың құнсыздануынан болуы мүмкін шығындарды жабуға арналған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруге (қалыптастыруға) байланысты кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 4
Инвестициялық қызметтен түсетін өзге де кірістер (шығыстар)
2.6
Өзге де кірістер
3
Шығулар
Оның ішінде:
3.1
Медициналық көмек көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу
3.1.1.
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiнде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
3.1.2.
Тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берілген көлемi шеңберінде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
3.2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының резервінен төлем, оның ішінде:
3.2.1
Күптеген шығындарға арналған резервтен төлем
3.2.2
Басқа резервтерден төлем
3.3
Аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін төлеуші қате төлеген аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) өсімпұлдарды қайтару
3.4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының төленген активтерін бойынша комиссиялық сыйақы
3.5
Ай сайынғы инвестициялауға жатпайтын қалдықпен қамтамасыз етуге резервті есептеу бойынша шығыстар
3.6
Күптеген шығындарды жабуға резервті есептеу бойынша шығыстар
3.7
Басқа да резервтерді есептеу бойынша шығыстар
3.8
Басқа да шығыстар
4

Активы на конец периода (строка 1+строка2 – строка3)
Председатель Правления ______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование статей.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения строк на начало и конец отчетного периода соответственно в тысячах тенге.
4. В строке 1 указывается Активы на отчетный период
5. В строке 2 указывается итоговая сумма строк 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6.
6. В строке 2.5 указывается итоговая сумма строк 2.5.1, 2.5.2, 2.5.3, 2.5.4.
7. В строке 2.5.4 указывается итоговая сумма строк 2.5.4.1, 2.5.4.2, 2.5.4.3, 2.5.4.4.
8. В строке 3 указывается итоговая сумма строк 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8.
9. В строке 3.2. указывается итоговая сумма строк 3.2.1, 3.2.2.
10. В строке 4 указывается итоговая сумма строк 1 и 2, минус значение строки 3.
Приложение 5 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
Сноска. Приложение 5 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 4-ф
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода
2
Сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период
3
Сумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов в течение отчетного периода
4
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода
Председатель Правления __________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _______________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов"

Кезең соңындағы активтер (1 жол +2 жол + 3 жол)
Басқарма Төрағасы _____________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті құрастыруға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда баптардың атауы көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басындағы және соңындағы жолдардың мәндері тиісінше мың теңгемен көрсетіледі.
4. 1 жолда есепті кезеңге арналған активтер көрсетіледі
5. 2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7.жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі
6. 2.5-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.5.1, 2.5.2, 2.5.3, 2.5.4 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
7. 2.5.4 жолында әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.5.4.1, 2.5.4.2, 2.5.4.3, 2.5.4.4 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
8. 3 жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8. жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі
9. 3.2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 3.2.1, 3.2.2 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
10. 4-жолда 3-жолдың мәнін алып тастағанда 1 және 2-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
5-қосымша
Арнайы мақсаттағы
қаржылық есептілікті жасауға
арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 5-Ф
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Орындау мерзімі: есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Есепті кезеңнің басындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв
2
Есепті кезеңдегі күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдер сомасы
3
Есепті кезең ішінде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен алынған сома
4
Есепті кезеңнің соңындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв
Басқарма Төрағасы ________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Бас бухгалтер _____________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті жасауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В строке 1 указывается сумма резерва на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода.
2. В строке 2 указывается сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период.
3. В строке 3 указывается cумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов в течение отчетного периода.
4. В строке 4 указывается резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода.
Приложение 6 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи
Сноска. Приложение 6 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежемесячно, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование строки
по Плану закупа на___
Неразмещенные средства по Плану закупа
по договору на___
План согласно приложению №2
Вид медицинской помощи
Кол-во услуг
Сумма
Кол-во услуг
Сумма
Кол-во услуг
Сумма
Область, городов республиканского значения и столицы
Кол-во услуг
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Начислено по принятым актам
Предъявлено
Предъявлено количество
в том числе
Предъявлено к оплате сумма
в том числе
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы
Начислено по принятым актам
% исполнения
Принято
Принято количество
в том числе
Принято к оплате сумма
в том числе
Графа 14/10
графа 20/10
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
17
18
19
20
21
22
23
24
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
*ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи"

1. 1-жолда есепті кезеңнің басына күтпеген шығыстар бойынша резерв сомасы көрсетіледі.
2. 2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес есепті кезеңде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдер санасы көрсетіледі.
3. 3-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес есепті кезең ішінде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен алынған сома көрсетіледі.
4. 4-жолда есепті кезеңнің соңындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмектің түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ұсынылды
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмектің түрлері бөлінісінде МӘМС жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 6-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есеп беру кезеңі: 20__жылғы "____"__________жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Жол атауы
_____ cатып алу жоспарына сәйкес
Сатып алу жоспары бойынша анықталмаған сома
____ үшін келісім-шарт бойынша
№ 2 қосымшаға сәйкес жоспар
Медициналық көмектің түрі
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Қабылданған актілерге сәйкес есептелген
Ұсынылды
Ұсынылған саны
оның ішінде:
Төлемге ұсынылды (сомасы), мың теңге
оның ішінде:
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
11
12
13
14
15
16
Кестенің жалғасы
Қабылданған актілерге сәйкес есептелген
орындау %
Ұсынылды
Ұсынылған саны
оның ішінде:
Төлемге ұсынылды (сомасы), мың теңге
оның ішінде:
14/10 бағаны
20/10 бағаны
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
17
18
19
20
21
22
23
24
* ТМККК-тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
* МӘМС - міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтерін және нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются вид медицинской помощи и наименования областей, городов республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3-4 указывается количество услуг и сумма на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в тысячах тенге по плану закупа, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 5-6 указывается неразмещенные средства по плану закупа (сумма и количество).
5. В столбце 7-8 указывается количество услуг и сумма по договору на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. В столбце 9-10 указывается план согласно приложению №2 к договору с поставщиками медицинских услуг.
7. В столбце 11-22 указывается начислено по принятым актам.
8. В столбце 23-24 указывается % исполнения по предъявленным и принятым суммам.
Приложение 7 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг
Сноска. Приказ дополнен приложением 7 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежемесячно, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем,
15 марта, следующего за отчетным годом
п/п
Наименование строки
на ___ ____________ _____ года
Общее количество поставщиков и сумма заключенных договоров по ГОБМП и ОСМС
Общее количество поставщиков
Форма собственности
Сумма по договорам, тыс.тенге
Государственная
Доля (%) государственных в общем количестве поставщиков
Частная
Доля (%) частных поставщиков в общем количестве поставщиков
Общая сумма
Сумма по государственным МО
Доля (%) договоров государственных поставщиков в общей сумме заключенных договоров
Сумма по частным МО
Доля (%) договоров частных поставщиков в общей сумме заключенных договоров
Вид медицинской помощи
наименования областей, города республиканского значения и столицы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
*ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Председатель Правления _____________________________________                   __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)             подпись
Руководитель структурного подразделения ______________________             __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)             подпись
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг"

1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмектің түрі және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-4-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті медициналық сақтандыру жүйесінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне сатып алу жоспары бойынша мың теңгемен көрсетілетін қызметтердің саны және көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу сомасы көрсетіледі.
4. 5-6-бағанда сатып алу жоспары бойынша орналастырылмаған қаражат (сомасы мен саны) көрсетіледі.
5. 7-8-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес қызметтердің саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне шарт бойынша сома көрсетіледі.
6. 9-10-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес медициналық қызмет көрсетушілермен жасалған шартқа №2 қосымшаға сәйкес жоспар көрсетіледі.
7. 11-22-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес қабылданған актілер бойынша есептелгені көрсетіледі.
8. 23-24-бағанда ұсынылған және қабылданған сомалар бойынша орындалу % көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 7-қосымшамен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде МӘМС жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 7-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Жол атауы
_ ____________ _____ жылға арналған
Өнім берушілердің жалпы саны және ТМККК* және МӘМС** бойынша жасалған шарттардың сомасы
Өнім берушілердің жалпы саны
Меншік нысандары бойынша өнім берушілердің саны
Шарттар бойынша сома, мың теңге
Мемлекеттік
Өнім берушілердің жалпы санындағы мемлекеттік өнім берушілердің үлесі (%)
Жеке меншік
Өнім берушілердің жалпы санындағы жеке меншік өнім берушілердің үлесі (%)
Жалпы сома
Мемлекеттік МҰ*** бойынша сома
Жасалған шарттардың жалпы санасындағы мемлекеттік өнім берушілер шарттарының үлесі (%)
Жеке меншік МҰ*** бойынша сома
Жасалған шарттардың жалпы сомасындағы жеке меншік өнім берушілер шарттарының үлесі (%)
Медициналық көмектің түрі
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
*ТМККК– тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
**МӘМС – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
***МҰ – Медициналық ұйымдар
Басқарма Төрағасы __________________________________             _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)       қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_________________________       ______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме

* согласно перечня лекарственных средств и медицинских изделий для бесплатного и (или) льготного амбулаторного обеспечения отдельных категорий граждан Республики Казахстан с определенными заболеваниями (состояниями), утвержденного на основании подпункта 47) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
Председатель Правления _____________________________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)       подпись
Руководитель структурного подразделения ______________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)       подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбцах 3 и 4 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбцах 5 и 6 указывается количество обеспеченных больных по факту и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 7 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
6. В столбцах 8 и 9 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбцах 10 и 11 указывается количество обеспеченных больных и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 12 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
Приложение 9 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Сноска. Правый верхний угол приложения 18 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи
Сноска. Приложение 18 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование видов медицинской помощи
План закупа за отчетный финансовый год, тысяч тенге
Сумма заключенных договоров, тысяч тенге
Неразмещенная сумма (графа 3 - графа 4)
План согласно приложению № 2
Принятые на оплату акты оказанных услуг, тысяч тенге (графа 8 + графа 9)
в том числе
Неисполненные суммы по договорам (графа 4 - графа 6)

* "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 47) тармақшасының негізінде бекітілген белгілі бір аурулары (жай-күйі) бар Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарын тегін және (немесе) жеңілдікпен амбулаториялық қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар мен медициналық бұйымдар тізбесіне сәйкес
**ТМККК– тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
***МӘМС – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Басқарма Төрағасы _____________________________________________       _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),             қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_______________________________       _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),             қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда "Бірынғай ақпараттық фармацевтикалық жүйе" ақпараттық жүйесінен алынған деректерге сәйкес жоспар бойынша науқастрадың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша жоспарға сәйкес фармацевтикалық қызметтерді көрсету үшін бөлінген сома көрсетіледі.
4. 5, 6, 7, 8, 9 және 10-бағандарда "Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесінен алынған деректер сәйкес есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша ТМККК мен МӘМС қоса алғанда, нақты қамтамасыз етілген науқастардың саны және көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің көлемі мың теңгемен көрсетіледі.
5. 11-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
6. 12 және 13-бағандарда жоспар бойынша науқастардың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жағдай бойынша жоспар бойынша фармацевтикалық қызметтер көрсетуге бөлінген сома көрсетіледі.
7. 14 және 15-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне қамтамасыз етілген науқастардың саны және факті бойынша көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің сомасы көрсетіледі.
8. 16-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
9-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 9-қосымшамен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмектің түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер үшін қордың активтерін және әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ұсынылды
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде медициналық көмек түрлері бөлінісінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қор активтерін және нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Нысан индексі: 9-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есеп беру кезеңі: "____"__________20__жылғы жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/ п
Медициналық көмек түрлерінің атауы
Есепті қаржы жылына арналған сатып алу жоспары, мың теңге
Жасалған шарттардың (сомасы) мың теңге
Орнастырылмаған сома (3-баған - 4-баған)
№ 2 қосымшаға сәйкес жоспар
Төлемге қабылданған көрсетілген қызметтердің актілері, мың теңге (8-баған + 9-баған)
оның ішінде:
Орындалмаған шарттар бойынша сомалар (4-баған - 6-баған)

% исполнения (графа 7/ графа 4)
ГОБМП
ОСМС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Оказание медицинской помощи на уровне первичной медико-санитарной помощи
1.1
Первичная медико-санитарная помощь по комплексному подушевому нормативу
1.2
Стимулирующий компонент подушевого норматива
1.3
Обслуживание вызовов 4 (четвертой) категории срочности
1.4
Обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
2
Специализированная медицинская помощь в амбулаторных условиях
2.1
Консультативно-диагностическая помощь
(комплекс консультативно-диагностической услуги на 1 прикрепленного жителя)
2.2
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.3
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
2.4
Услуги в травматологических пунктах
2.5
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
2.6
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
2.7
Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
3
Специализированная медицинская помощь в стационарозамещающих условиях
4
Программный диализ
4.1
Амбулаторный гемодиализ
4.2
Перитонеальный диализ
5
Специализированная медицинская помощь в стационарных условиях
5.1
Круглосуточный стационар, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села
5.2
Приемные отделения
6
Специализированная медицинская помощь в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению
7
Медицинская помощь онкогематологическим больным
8
Высокотехнологичная медицинская помощь
9
Медицинская помощь больным инфекционными заболеваниями
10
Паллиативная медицинская помощь
11
Скорая медицинская помощь и медицинская помощь, связанная с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
11.1
Скорая медицинская помощь и медицинская помощь, связанная с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом по подушевому нормативу
11.2
Тромболитическая терапия
12
Медицинская помощь больным онкологическими заболеваниями
12.1
Медицинская помощь онкологическим больным по комплексному тарифу
12.2
Медицинская помощь онкологическим больным (лучевая терапия)
12.3
Медицинская помощь онкологическим больным (химиотерапия)
12.4
Оказание услуги по замене источников, ионизирующих излучение
12.5
По клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор

Орындалу % (7-баған/ 4-баған)
ТМККК
МӘМС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек деңгейінде медициналық көмек көрсету
1.1
Жан басына шаққандағы кешенді нормативке сәйкес алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету
1.2
Жан басына шаққандағы стандарттың ынталандырушы компоненті
1.3
Шұғылдықтың 4 (төртінші) санаты бойынша шақыруларға қызмет көрсету
1.4
Емдік аз ақуызды және аз фенилаланинді тамақ өнімдерімен қамтамасыз етілуі
2
Амбулаториялық-емханалық негізде мамандандырылған медициналық көмек көрсету
2.1
Консультациялық-диагностикалық көмек көрсету
(тіркелген 1 тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызметтер кешені)
2.2
Арнайы машиналар базасында жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.3
Темiр жол көлiгi базасында жылжымалы медициналық кешендердiң қызмет көрсетуi
2.4
Травматологиялық орталықтарда қызмет көрсету
2.5
Көп бейінді стационарлар жанындағы дерматовенерологиялық диспансерлерде және (немесе) бөлімшелерде қызмет көрсету
2.6
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
2.7
Зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің отбасы мүшелеріне, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдарға қызмет көрсету
3
Стационарды алмастыру жағдайындағы мамандандырылған медициналық көмек
4
Бағдарлама диализі
4.1
Амбулаториялық гемодиализ
4.2
Перитонеальды диализ
5
Мамандандырылған стационарлық медициналық көмек
5.1
Ауыл субъектілері көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, тәулік бойы стационар
5.2
Қабылдау бөлiмдерi
6
Ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
7
Онкогематологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету
8
Жоғары технологиялық медициналық көмек көрсету
9
Жұқпалы аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету
10
Паллиативтік көмек
11
Білікті мамандарды және (немесе) пациентті жедел жәрдем көлігімен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек
11.1
Жан басына шаққандағы нормативке сәйкес білікті мамандарды және (немесе) пациентті жедел жәрдем көлігімен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек
11.2
Тромболитикалық терапия
12
Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету
12.1
Онкологиялық науқастарға кешенді қарқынмен медициналық көмек көрсету
12.2
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету (сәулелік терапия)
12.3
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету (химиотерапия)
12.4
Сәулеленуді иондайтын көздерді ауыстыру бойынша қызметтер көрсету
12.5
Онкологиялық науқастарға олардың еркін таңдау құқығын жүзеге асыру кезінде медициналық көмек көрсетуге арналған клиникалық-шығын топтары бойынша

12.6
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
12.7
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
12.8
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным
12.9
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с онкологическими заболеваниями по направлению специалиста (позитронно-эмиссионная томография)
13
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом
13.1
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию
13.2
Противотуберкулезные препараты
14
Медицинская помощь больным в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
15
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.1
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.2
Работа дружественных кабинетов (для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах)
15.3
Обследование населения на ВИЧ-инфекции
15.4
Антиретровирусные препараты
16
Патологоанатомическая диагностика
16.1
Патологоанатомическое вскрытие (аутопсия)
16.2
Патологоанатомическая диагностика, направленная на прижизненную диагностику заболеваний (цитологические и гистологические исследования)
17
Расходы на производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
17.1
Расходы по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
17.2
Расходы центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
18
Оплата мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения COVID-19 в РК
18.1
Стационар на дому при COVID-19
18.2
Мобильные бригады (выезды)

12.6
Телепатология жүйесі арқылы ісік биосамплаларының халықаралық телеконсультацияларын жүргізу
12.7
Молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика жүргізу
12.8
Онкологиялық науқастарға жылжымалы бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
12.9
Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға маманның жолдамасы бойынша диагностикалық тесттердің қымбат түрлері (позитронды эмиссиялық томография)
13
Туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
13.1
Туберкулезбен ауыратын адамдарға кешенді қарқынмен медициналық-әлеуметтік көмек, оның ішінде оңалту
13.2
Туберкулезге қарсы препараттар
14
Психикалық денсаулық саласындағы пациенттерге, психикалық, мінез-құлық бұзылулары (аурулары) бар адамдарға медициналық көмек көрсету
15
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.1
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.2
Достық кабинеттердің жұмысы (халықтың осал топтары үшін достық кабинеттерде)
15.3
АИТВ-инфекциясы бойынша халықты скринингтен өткізу
15.4
Ретровирусқа қарсы препараттар
16
Патоанатомиялық диагноз
16.1
Ашу (ашу)
16.2
Ауруларды ішілік диагностикалауға бағытталған патоанатомиялық диагностика (цитологиялық және гистологиялық зерттеулер)
17
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіруге арналған шығыстар
17.1
Қан мен оның компоненттерін сатып алуға, қайта өңдеуге, сақтауға және өткізуге, қан өнімдерін өндіруге арналған шығыстар
17.2
Қан орталықтарының ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық қолдауды қамтамасыз етуге арналған шығыстары
18
Қазақстан Республикасында COVID-19-ның таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларға ақы төлеу
18.1
COVID-19-ға арналған үй ауруханасы
18.2
Мобильді топтар (барулар)

18.3
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на амбулаторном уровне
18.4
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на уровне стационарной помощи
18.5
Надбавка работникам субъектов здравоохранения или немедицинской организации, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
19
Амбулаторное лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан
20
Лечение за рубежом

18.3
Амбулаториялық деңгейде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдардан COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық тесттер
18.4
Стационарлық көмек деңгейінде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологилық материалдардан COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық тесттер
18.5
COVID-19 қарсы күресте эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысатын денсаулық сақтау субъектілерінің немесе медициналық емес ұйымдардың қызметкерлеріне үстемеақы
19
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
20
Шетелде емделу

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается плановая сумма на отчетный год.
4. В столбце 4 указывается фактичекая сумма за отчетный период по нарастанию.
5. В столбце 5 отражается отклонение между суммами плана и факта.
6. В столбце 6 указывается плановое количество обеспеченных рецептов за отчетный год.
7. В столбце 7 указывается плановая сумма обеспеченных рецептов за отчетный год.
8. В столбце 8 указывается фактическое количество обеспеченных рецептов за отчетный период.
9. В столбце 9 указывается фактическая сумма обеспеченных рецептов за отчетный период.
10. В столбце 5 отражается отклонение между суммами плана и факта по обеспеченным рецептам.
Приложение 11 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Сноска. Правый верхний угол приложения 20 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
Сноска. Приказ дополнен приложением 20 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование категорий лиц
План на 20__года
на 01 "___" 20__года
факт по данным Госкорпорации
фактически поступившие взносы (по данным уполномоченного органа в сфере здравоохранения)
Отклонение план-факт
Отклонение факта потребности от данных Госкорпорации
% исполнения плана
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего лиц, в том числе:
1
Дети
2
Лица, зарегистрированные в качестве безработных
3
Неработающие беременные женщины
4
Неработающие лица (один из законных представителей ребенка), воспитывающие ребенка (детей) до достижения им (ими) возраста трех лет, за исключением лиц, предусмотренных подпунктом 5) настоящего пункта
5
Лица, находящиеся в отпусках в связи с беременностью и родами, усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей), по уходу за ребенком (детьми) до достижения им (ими) возраста трех лет
6
Неработающие лица, осуществляющие уход за ребенком-инвалидом
7
Получатели пенсионных выплат, в том числе участники и инвалиды Великой Отечественной войны
8
Лица, отбывающие наказание по приговору суда в учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы (за исключением учреждений минимальной безопасности)
9
Лица, содержащиеся в изоляторах временного содержания и следственных изоляторах
10
Неработающие кандасы
11
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени
12
Инвалиды
13
Лица, обучающиеся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, а также послевузовского образования
14
Незанятое лицо, осуществляющее уход за инвалидом первой группы с детства
15
Неработающие получатели государственной адресной социальной помощи
Председатель Правления ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда 10, 15, 20, 25-бағандарда мәндер сомасының жоспарлы көрсеткіштері көрсетіледі.
4. 4-бағанда 11, 16, 21, 26-бағандар бойынша жоспарлы мәндер сомасы мың теңгемен көрсетiледi.
5. 5-бағанда 12, 17, 22, 27-бағандарда мәндер сомасының нақты көрсеткіштері көрсетіледі.
6. 6-бағанда 13, 18, 23, 28-бағандарда нақты шығындар бойынша мәндердің сомасы көрсетiледi мың теңгемен көрсетiледi.
7. 7-бағанда денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның төлем сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 8-бағанда жоспардан (7-4-бағандар) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның төлем сомасының арасындағы ауытқу көрсетіледі.
9. 9-бағанда денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметтерге ақы төлеу сомасы мен Қордың нақты шығындарының сомасы арасындағы ауытқу көрсетіледі.
10. 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25 және 27-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша медициналық көмектің түрлері бойынша көрсетілетін қызметтердің (бірлік/емделген жағдайлар/емделген науқастар, адамдар/берілген рецептілер) саны көрсетіледі.
"Saqtandyry" АЖ және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның ақпараттық жүйелерінің деректеріне сәйкес медициналық көмек түрлері бойынша қызметтердің нақты саны (бірлік/ емделген жағдайлар/ емделген науқастар, адамдар/берілген рецептілер).
11. 11, 13, 16, 18, 21, 23, 26 және 28-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша медициналық көмектің түрлері бойынша медициналық көмек көрсетуге арналған жоспарлы және нақты шығындардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
"Saqtandyry" АЖ және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның ақпараттық жүйелерінің деректеріне сәйкес медициналық көмек түрлері бойынша нақты шығындар.
12. 14, 19, 24 және 29-бағандарда жоспардан нақты шығындар сомасының ауытқуы көрсетіледі (13-11, 18-16, 23-21, 28-26-бағандар).
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
11-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде паллиативтік көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 11-қосымшамен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 20-қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 11-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 10-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
тұлғалардың санаттарының атауы
20__ жылға арналған жоспар
20__ жылғы 01 "____"
Мемлекеттік корпорацияның деректері бойынша факт
Нақты түскен жарналар (денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның деректері бойынша)
Жоспар факті ауытқулар
Мемлекеттік корпорацияның деректерінен алынған фактінің ауытқуы
Жоспардың орындалуы %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы адам, оның ішінде:
1
Балалар
2
Жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар
3
Жұмыс істемейтін жүкті әйелдер
4
Осы тармақтың 5) тармақшасында көзделген адамдарды қоспағанда, баланы (балаларды) үш жасқа толғанға дейін тәрбиелеп отырған жұмыс істемейтін адамдар (баланың заңды өкілдерінің бірі)
5
Жүктілікке және босануға, жаңа туған баланы (балаларды) асырап алуға, баланы (балаларды) үш жасқа толғанға дейін күтуге байланысты демалыста жүрген адамдар
6
Мүгедектігі бар бала күтімін жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар
7
Зейнетақы төлемдерін алушылар, оның ішінде Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектігі бар адамдарға
8
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің мекемелерінде сот үкімі бойынша жазасын өтеп жүрген адамдар (ең төменгі қауіпсіздік мекемелерін қоспағанда)
9
Уақытша ұстау изоляторларында және тергеу изоляторынды ұсталатын адамдар
10
Жұмыс істемейтін кандастар
11
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен марапатталған көп балалы аналар
12
Мүгедектігі бар адамдар
13
Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім беру, сондай-ақ жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу бөлімінде оқитын адамдар
14
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамға күтім жасауды жүзеге асыратын жұмыспен қамтылмаған адам
15
Жұмыс істемейтін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар
Басқарма төрағасы ____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы _____________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы, в том числе в разрезе города и села.
3. В столбце 3 указывается численность населения на отчетную дату по данным Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам.
4. В столбце 4 указывается численность лиц, освобожденных от уплаты взносов на обязательное социальное медицинское страхование по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения;
5. В столбцах 4-10 указывается количество человек с нарастающим итогом с начала года, за которых были уплачены отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование не менее одного раза по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения. При этом, данные в этих столбцах не будут уникальными.
6. В столбце 11 указывается количество человек с нарастающим итогом, за которых были уплачены отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование не менее одного раза (по любой из категории, то есть в учет берутся отчисления и (или) взносы, перечисленные одним человеком) по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
7. В столбце 12 указывается доля участников системы обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения по состоянию на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 13 указывается количество человек, которые имеют право на получение медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
9. В столбце 14 указывается доля потребителей медицинских услуг в системе обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
10. В столбце 15 указывается количество лиц РК, незастрахованные в системе обязательного социального медицинского страхования по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
11. В столбце 16 указывается доля незастрахованных лиц РК от общей численности населения по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
Приложение 13 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612\
Сноска. Правый верхний угол приложения 32 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
Сноска. Приказ дополнен приложением 32 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование областей, города республиканского значения и столицы, в том числе город и село
Отчисления
Работодатели
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Количество, человек
Сумма, тыс.тенге
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Регион, в том числе
город
село
Всего, в том числе
город
село
продолжение таблицы
Взносы
Работников, в том числе государственных и гражданских служащих, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Количество, человек
Сумма, тыс.тенге
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
Взносы
Физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Индивидуальных предпринимателей
Количество, человек
Сумма, тыс.тенге
Количество, человек
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
продолжение таблицы
Взносы
Индивидуальных предпринимателей
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Самостоятельных плательщиков
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Сумма, тыс.тенге
Количество, человек
Сумма, тыс.тенге
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
продолжение таблицы
Поступление отчислений и взносов, тыс.тенге
Пеня по отчислениям, тыс.тенге
Пеня по взносам, тыс. тенге
Возвраты отчислений, тыс. тенге
Возвраты взносов, тыс. тенге
Всего
в том числе:
отчислений
взносов
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
* в случае отклонения фактических данных от плановых прилагается пояснительная записка с указанием причин отклонения
Председатель Правления ____________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)       подпись
Руководитель структурного подразделения_____________________________ ______
фамилия, имя, отчество (при его наличии)       подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігінің Ұлттық статистика бюросының деректері бойынша есепті күне жағдай бойынша халық саны көрсетіледі.
4. 4-бағанда "Saqtandyrý" АЖ деректері бойынша халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарна төлеуден босатылған тұлғалардың саны көрсетіледі;
5. 5-8-бағандарда жыл басынан бастап есептеу жиынтығы бар адамдардың саны көрсетіледі, олар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша аударымдар және (немесе) жарналар есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықты тіркеу өңірлері бөлінісінде кемінде бір рет төленеді. Алайда бұл бағандардағы деректер бірегей болмайды. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
6. 9-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша аударымдар және (немесе) жарналар кемінде бір рет (санаттардың кез келгені бойынша, яғни бір адам аударған аударымдар және (немесе) жарналар ескерілетін) есептелген жиынтық сомасы бар адамдар саны өсім бойынша көрсетіледі.
7. 10-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша халықтың жалпы санының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіне қатысушылардың үлесі көрсетіледі.
8. 11-бағанда халықты тіркеу өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек алуға құқығы бар адамдар саны көрсетіледі. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
9. 12-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың жалпы санындағы міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерді тұтынушылардың халықты тіркелген өңірлер бөлінісіндегі үлесі көрсетіледі.
10. 13-бағанда халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде сақтандырылмаған Қазақстан Республикасы тұлғаларының саны көрсетіледі. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
11. 14-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың жалпы санындағы Қазақстан Республикасының сақтандырылмаған тұлғаларының үлесі халықтың тіркелген өңірлері бойынша көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
13-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуметтік мәні бар аурулар кезінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 13-қосымшамен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Ескерту. Бұйрық 32-қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Нысан индексі: 13-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Аударымдар
Жарналар
Жұмыс берушілер
аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі, %
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының, арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлерін қоспағанда, қызметкерлер, оның ішінде мемлекеттік және мемлекеттік қызметшілер
аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі, %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
Өңір
Барлығы
Кестенің жалғасы
Жарналар
Азаматтық-құқықтық шарттар бойынша табыс алатын жеке тұлғалар
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі
аударымдар мен жарналар, %
Жеке кәсіпкерлер
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Кестенің жалғасы
Жарналар
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі аударымдар мен жарналар, %
Дербес төлеушiлер
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі
аударымдар мен жарналар, %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
30
31
32
33
34
35
36
37
Кестенің жалғасы
Аударымдар мен жарналардың түсімі, мың теңге
Аударымдар бойынша өсімпұл, мың теңге
Жарналар бойынша өсімпұл, мың теңге
Қайтарымдар, мың теңге
Жарналарды қайтару, мың теңге
Барлығы
оның ішінде:
аударымдар
жарналар
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
* Нақты деректер жоспарланған деректерден ауытқыған жағдайда ауытқу себептерін көрсете отырып, түсіндірме жазба қоса беріледі
Басқарма төрағасы ____________________________________             _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),       қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ____________________________ _______
басшысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы, в том числе город и село.
3. Формирование данных в разрезе категорий рассчитывается исходя из сумм поступающих взносов и отчислений в рамках обязательного социального медицинского страхования и предполагает риски некорректного распределения между категориями.
4. В столбцах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 указываются отчисления работодателей на обязательное социальное медицинское страхование, в том числе: в столбцах 3, 4, 5 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 6, 7, 8 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 9 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
5. В столбцах 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 указываются взносы работников, в том числе государственных и гражданских служащих работодателей, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов на обязательное социальное медицинское страхование: в столбцах 10, 11, 12 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбцах 13, 14, 15 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 16 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
6. В столбцах 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 указываются взносы физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера, в том числе: в столбцах 17, 18, 19 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 20, 21, 22 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбце 23 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
7. В столбцах 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 указываются взносы индивидуальных предпринимателей, в том числе: в столбцах 24, 25, 26 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 27, 28, 29 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и Отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 30 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. Санаттар бөлінісінде деректерді қалыптастыру міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде түсетін жарналар мен аударымдардың сомаларын ескере отырып есептеледі және санаттар арасында дұрыс бөліну тәуекелдерін болжайды.
4. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-бағандарда жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 3, 4, 5-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға, фактіге және ауытқуға сәйкес адамдар саны; 6, 7, 8-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше болжамға, фактіге және ауытқуға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 9-бағанда аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі пайызбен көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
5. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-бағандарда қызметкерлердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жөніндегі арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлерін қоспағанда, жұмыс берушілердің мемлекеттік және азаматтық қызметшілері: 10, 11, 12-бағандарда болжамға сәйкес адамдар саны, тиісінше есептік кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқуы; 13, 14, 15-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу болжамға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 16-бағанда жиынтық табыстың, аударымдар мен жарналардың пайызы көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
6. 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23-бағандар азаматтық-құқықтық шарттар бойынша табыс алатын жеке тұлғалардың жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 17, 18, 19-бағандарда тиісінше факті және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; болжамға сәйкес адамдар саны, 20, 21, 22-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға сәйкес мың теңгемен сома, тиісінше факт және ауытқу; 23-баған жиынтық табысқа, аударымдар мен жарналарға пайыздармен көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
7. 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30-бағандарда жеке кәсіпкерлердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 24, 25, 26-бағандарда болжамға сәйкес адамдар саны, Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу; 27, 28, 29-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға, тиісінше фактіге және ауытқуға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 30-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінің үлесі пайызбен көрсетіледі. Тұлғалар бойынша деректер бірегей болып табылмайді. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 5 и 6.
5. В столбце 5 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
6. В столбце 6 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
7. В столбце 7 указывается сумма значений по столбцам 8 и 9.
8. В столбце 8 указывается сумма выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
9. В столбце 9 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
10. В столбце 10 указывается доля к снятию от суммы по договору в % соотношении (графа 7 делится графа 3).
11. В столбце 11 указывается количество выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
12. В столбце 12 указывается количество выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
13. В столбце 13 указывается сумма выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
14. В столбце 14 указывается сумма выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
15. В столбце 15 указывается количество выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
16. В столбце 16 указывается количество выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
17. В столбце 17 указывается сумма выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.

1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда 5 және 6-бағандар бойынша мәндердің қосындысы көрсетіледі.
5. 5-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
6. 6-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
7. 7-бағанда 8 және 9-бағандар бойынша мәндердің қосындысы көрсетіледі.
8. 8-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі.
9. 9-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
10. 10-бағанда шарт бойынша сомадан алуға үлесі % арақатынаста көрсетіледі (7-баған 3-бағанға бөлінеді).
11. 11-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
12. 12-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
13. 13-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
14. 14-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
15. 15-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
16. 16-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
17. 17-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.

18. В столбце 18 указывается сумма выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
19. В столбце 19 указывается количество выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
20. В столбце 20 указывается количество выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
21. В столбце 21 указывается сумма выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
22. В столбце 22 указывается сумма выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
23. В столбце 23 указывается количество выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
24. В столбце 24 указывается количество выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
25. В столбце 25 указывается сумма выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
26. В столбце 26 указывается сумма выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования
27. В столбце 27 указывается количество выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
28. В столбце 28 указывается количество выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в системе обязательного социального медицинского страхования.
29. В столбце 29 указывается сумма выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.

18. 18-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
19. 19-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
20. 20-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
21. 21-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
22. 22-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
23. 23-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
24. 24-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
25. 25-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
26. 26 бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
27. 27-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
28. 28-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
29. 29-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.

30. В столбце 30 указывается сумма выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в системе обязательного социального медицинского страхования.
Приложение 15 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Сноска. Правый верхний угол приложения 46 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Приказ дополнен приложением 46 в соответствии с приказом Министра здравоохранения РК от 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 26.07.2023 № 137 (вводится в действие с 01.01.2024).
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Периодичность: полугодовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным периодом
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Итого
в том числе
ГОБМП
ОСМС
Начислено неустойки, тыс.тенге
Оплачено в Фонд социального медицинского страхования, тыс.тенге
Начислено неустойки, тыс.тенге
Оплачено в Фонд социального медицинского страхования, тыс.тенге
Начислено неустойки, тыс.тенге
Оплачено в Фонд социального медицинского страхования, тыс.тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
* ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Председатель Правления _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)       подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"

30. 30-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
15-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан және оның компоненттері препараттарымен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ескерту. Бұйрық 15-қосымшамен толықтырылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 11.10.2018 № ҚР ДСМ-27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); алып тасталды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 26.07.2023 № 137 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
15-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп
Ескерту. Бұйрық 46-қосымшамен толықтырылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 12.07.2021 № ҚР ДСМ-60 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.11.2024 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыппүл өндіріп алу жөніндегі есеп
Нысан индексі: 15-Ф
Кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: _____ __________ 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті жартыжылдықтан кейінгі күнтізбелік айдың 30-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Есептелген тұрақсыздық айыппүл, мың теңге
Төленген өсімпұл, мың теңге
1
2
3
4
Басқарма Төрағасы _________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ___________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыппүл өндіріп алу жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме