О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 августа 2017 года № 486. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2017 года № 15686.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года №108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №10498, опубликован 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
преамбулу приказа изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 99) пункта 16 Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387, и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах, утвержденной указанным приказом:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_______________________ Н. Айдапкелов
"____"____________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 09 августа 2017 года № 486
Приложение 1
к Инструкцию по составлению
сведений о сети, штатах, контингентах

"Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 486 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 15686 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10498 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ереженің 16-тармағы 99-тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың:
1-қосымша осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_________________ Н. Айдапкелов
2017 жылғы 4 тамыз
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 9 тамыздағы
№ 486 бұйрығына
1-қосымша
Желiлер, штаттар,
контингенттер туралы
мәлiметтердi жасау жөнiндегi
нұсқаулыққа
1-қосымша

Форма 1-1*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 20___г.
________________________________________
(наименование организации)
Индекс: форма: 1-1-СШКО
Круг представляющих лиц:
государственные учреждения________________
казенные предприятия______________________
Куда представляется: администратору бюджетных программ
Периодичность: ежегодная
Срок представления: до 15 февраля года, следующего за отчетным
Функциональная группа __________________
Администратор программы __________________
Программа __________________
Подпрограмма __________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20_____года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х

1-1-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
Индекс: 1-1-ҰЖШК нысаны
Ұсынатын тұлғалар тобы: ұйым
Қайда ұсынылады: бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiне
Мерзімділігі: жыл сайын
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейiн
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
өлшем бірлігі
20___жылғы жоспар
Iс жөнiнде
түрі
топ
көрсетекіш
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
жылдың басына
жылдың аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
240
врачи
единица
241
средний медицинский персонал
единица
242
Младший медицинский персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
240
врачи
тысяч тенге
х
х
х
х
241
средний медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
242
младший медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных
легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся
на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
610
Количество коек
число
611
Дни функционирования
одной койки в год
дней
х
х
х
х
620
Количество врачебных посещений в год
число
х
х
х
х
630
Количество пролеченных больных
человек
х
х
х
х
640
Количество вызовов
число
650
Количество посещений
число
х
х
х
х
660
Количество проведенных
мероприятий
число
х
х
х
х
670
Количество изготовленной крови (заменителей)
литры
Руководитель организации __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ___________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данная форма заполняется центрами судебно-медицинской экспертизы и его
территориальными подразделениями, поликлиниками, больницами с поликлиникой,
центрами специального медобеспечения, центрами экстренной медицинской помощи,
централизованными бухгалтериями, санэпидемстанциями, станциями скорой помощи,
медицинскими стационарными организациями, базами спецмедснабжения,
дезинфекционными станциями, санаториями, центрами медицины катастроф, центрами по
борьбе со СПИДом, центрами крови, противочумными станциями, патологоанатомическими
бюро, домами ребенка, родильными домами, а также предназначена для программ по
пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий.
Форма 1-2*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации

100
Ұйымдардың саны
күнi
х
110
Штат бiрлiктерi
бiрлік
221
тәрбиешiлер
бiрлік
240
дәрiгерлер
бiрлік
241
орта медициналық қызметкерлер
бiрлік
242
кiшi медициналық қызметкерлер
бiрлік
271
Азаматтық қызметшілер
бiрлік
272
техникалық персонал
бiрлік
273
жұмысшылар
бiрлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
240
дәрiгерлер
мың теңге
х
х
х
х
241
орта медициналық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
242
кiшi медициналық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
610
Төсек саны
саны
611
Жылына бiр төсектiң жұмыс iстеу күндерi
күнi
х
х
х
х
620
Жылына дәрiгерлiк қатынау саны
саны
х
х
х
х
630
Емделген науқастардың саны
адам
х
х
х
х
640
Шақыру саны
саны
650
Қатынау саны
саны
х
х
х
х
660
Жүргiзiлген iс-шаралардың саны
саны
х
х
х
х
670
Дайындалған қанның (айырбас) саны
литр
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысанды медициналық сот сараптамасы орталықтары және оның аумақтық бөлiмшелерi, емханалар, емханасы бар ауруханалар, арнайы медициналық қамсыздандыру орталықтары, жедел медициналық көмек орталықтары, орталықтандырылған бухгалтериялар, санэпидемстанциялар, жедел жәрдем станциялары, медициналық стационарлық ұйымдар, арнайы медициналық жабдықтау базалары, дезинфекция станциялары, санаторийлер, апаттар медицинасы орталықтары, ЖИТС-мен күрес орталықтары, қан орталықтары, обаға қарсы станциялар, патологоанатомия бюролары, балалар үйлері, перзентханалар толтырады, сондай-ақ салауатты өмiр салтын насихаттау жөнiндегi және қазiргi заманға сай медициналық технологияларды енгiзу бағдарламаларына арналған.
1-2-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан

720
Количество изделий,
в том числе:
721
количество приобретенных сурдотехнических средств
штук
722
количество приобретенных тифлотехнических средств
штук
Руководитель организации ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данная форма предназначена для программ социального обеспечения и социальной
помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи,
социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи,
выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной
экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение инвалидов
техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи
специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской
местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных
протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям и по
патронатному воспитанию и обучению.
Форма 1-4*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 20_____г.
________________________________________
(наименование организации)
Индекс: форма: 1-4-СШКО
Круг представляющих лиц:
государственные учреждения________________
казенные предприятия______________________
Куда представляется: администратору бюджетных программ
Периодичность: ежегодная
Срок представления: до 15 февраля года, следующего за отчетным
Функциональная группа __________________
Администратор программы __________________
Программа __________________
Подпрограмма __________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысыч тенге
х
х
х
х
150
Площадь, находящаяся
на балансе
квадратныйметр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х

720
бұйымдар саны, оның ішінде:
721
сатып алынған сурдотехникалық құралдардың саны
дана
722
сатып алынған тифлотехникалық құралдардың саны
дана
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысан әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақылар, әлеуметтiк көмек, әлеуметтiк қолдау көрсету, мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету, өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау), орталық эксперименттік зертхананың есту-протездеу қызметiн көрсетуi, мүгедектердi жергiлiктi деңгейде техникалық және өзге құралдармен қамтамасыз ету, денсаулық сақтау мамандарына әлеуметтiк көмек көрсету, ауылды жерлерде тұратындарды отын сатып алу бойынша әлеуметтiк қамсыздандыру, көп балалы аналарға тiс протездерiн (бағалы металдардан жасалатын протездерді қоспағанда) дайындауға және жөндеуге арналған әлеуметтiк көмек патронаттық тәрбие және оқыту бағдарламаларына арналған.
1-4-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
Индекс: 1-4-ҰЖШК нысаны
Ұсынатын тұлғалар тобы: ұйым
Қайда ұсынылады: бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiне
Мерзімділігі: жыл сайын
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейiн
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшемм
бірлігі
20___жылғы жоспар
Iс жөнiнде
түрі
топ
көрсететін
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
жылдың басына
жылдың аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы өрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
450
в сельской местности
число
х
460
мини-центры
число
х
110
Штатные единицы, без учета педагогических ставок
единица
220
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
450
в сельской местности
единица
460
мини - центры
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
211
педогогический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х
460
мини - центры
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратныйметр
х
100
занимаемая площадь
квадратныйметр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратныйметр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратныйметр
х
160
Арендуемая площадь
квадратныйметр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
182
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч тенге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
220
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х

100
Ұйымдардың спаны
саны
х
450
ауылдық жерлерде
саны
х
460
шағын орталықтар
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
220
оқытушы-көмекшi
қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
450
ауылдық жердегi
бірлік
460
шағын орталықтар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
педагогикалық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиелеушiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
182
Ұйымдағы орындардың саны
саны
190
Жылына барлық бiрлiктердiң түрiне арналған тариф ставкаларының сомасы
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
220
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х

410
основные средние (девятилетние) школы
число
х
420
средние школы
число
х
430
школы-детские сады
число
х
440
малокомплектные школы
число
х
450
в сельской местности
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
222
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
211
педагогический персонал предшкольной подготовки
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратныйметр
х
100
занимаемая площадь
квадратныйметр
х
101
площадь, сдаваемая в аренду
квадратныйметр
х
160
Арендуемая площадь
квадратныйметр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
185
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно- вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х

410
негізгі, орташа (тоғызжылдық) мектептер
саны
х
420
орта мектептер
саны
х
430
мектептер-бала бақшалары
саны
х
440
аз комплектiлi мектептер
саны
х
450
ауылдық жердегi
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
221
тәрбиешiлер
бірлік
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
мектепке барар алдындағы даярлау сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
185
Ұйымдағы орын саны
саны
190
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставкалардың сомасы
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х

200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
единица
202
Количество педагогических часов
часы
х
х
х
х
321
дневное обучение
часы
323
заочное обучение
часы
310
Количество детей / воспитанников
человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
человек
304
количество детей, находящихся под опекой и попечительством у физических лиц
человек
311
Дни пребывания детей в год
дней
х
х
х
х
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
дней
х
х
х
х
313
Дето-дни питания
тысяч человеко- дней
х
х
х
х
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
тысяч человеко- дней
х
х
х
х
320
Количество учащихся
человек
321
дневное обучение
человек
322
вечернее обучение
человек
323
заочное обучение
человек
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
человек
410
Прием
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
411
Выпуск
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
человек
460
Группы по теоретическому обучению
число
х
х
х
х
321
дневное обучение
число
х
х
х
х
322
вечернее обучение
число
х
х
х
х
323
заочное обучение
число
х
х
х
х
Руководитель организации __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ___________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данная форма заполняется организациями технического и профессионального
образования.
Форма 1-17*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 20____г.
________________________________________
(наименование организации)
Индекс: форма: 1-17-СШКО
Круг представляющих лиц:
государственные учреждения________________
казенные предприятия______________________
Куда представляется: администратору бюджетных программ
Периодичность: ежегодная
Срок представления: до 15 февраля года, следующего за отчетным
Функциональная группа __________________
Администратор программы __________________
Программа __________________
Подпрограмма __________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х

200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
202
Педагог сағаттарының саны
сағаты
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
сағаты
323
сырттай оқу
сағаты
310
Балалардың саны
адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
адам
304
Жеке тұлғалардың қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы балалардың саны
саны
311
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндері
х
х
х
х
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
күндері
х
х
х
х
313
Балалар – тамақтану күні
мың адам-күні
х
х
х
х
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
мың адам- күні
х
х
х
х
320
Оқушылардың саны
адам
321
күндiзгi оқу
адам
322
кешкi оқу
адам
323
сырттай оқу
адам
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
адам
410
Қабылдау
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
411
Бiтiру
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып алғандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендиаттар
адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
адам
460
Теориялық оқу бойынша топтар
саны
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
саны
х
х
х
х
322
кешкi оқу
саны
х
х
х
х
323
сырттай оқу
саны
х
х
х
х
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысанды техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары толтырады.
1-17-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)
Индекс: 1-17-ҰЖШК нысаны
Ұсынатын тұлғалар тобы: ұйым
Қайда ұсынылады: бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiне
Мерзімділігі: жыл сайын
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейiн
Функционалдық топ ______________________________
Бағдарламаның әкiмшiсi _________________________
Бағдарлама _____________________________________
Кiшi бағдарлама ________________________________
Код
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем бірлігі
20___жылғы жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

231
педагогические часы с почасовой оплатой
часы
х
х
х
х
310
Количество детей
человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
человек
400
Количество студентов
человек
321
дневное обучение
человек
322
вечернее обучение
человек
323
заочное обучение
человек
324
иностранные студенты
человек
352
магистранты (дневное обучение)
человек
353
магистранты (заочное обучение)
человек
360
докторантура
человек
410
Прием
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
411
Выпуск
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся проживающих в общежитии
человек
Руководитель организации __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ___________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данную форму заполняют ВУЗ-ы.
Форма 1-18*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации

231
сағаттық ақымен педагогикалық сағаттар
сағаты
х
х
х
х
310
Балалардың саны
адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
адам
400
Студенттердiң" саны
адам
321
күндiзгi оқу
адам
322
кешкi оқу
адам
323
сырттай оқу
адам
324
шетел студенттерi
адам
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
360
докторантура
адам
410
Қабылдау
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттерi
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
411
Бiтiру
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттерi
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып қалғандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқан
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендияттар
адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
жатақханада тұратын оқушылардың саны
адам
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысанды ЖОО толтырады.
1-18-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан

267
сотрудники специальных государственных органов, в том числе:
единица
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
единица
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
Политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
Административные государственные служащие корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
Административные государственные служащие корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
260
военнослужащие в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
261
военнослужащие офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
262
военнослужащие сержантского и солдатского составов
тысяч тенге
х
х
х
х
263
военнослужащие срочной службы
тысяч тенге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
267
сотрудники специальных государственных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Руководитель организации __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ___________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данная форма заполняется министерством обороны, правоохранительными и
специальными государственными органами.
Форма 1-19*
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1-ое января 20___г.
________________________________________
(наименование организации)

267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
бірлік
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
271
Азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
260
әскери қызметшілер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
261
офицерлік құрамдағы әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
262
сержант және әскер құрамының әскери қызметшiлер
мың теңге
х
х
х
х
263
мерзімді қызметтің әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
266
сержант және әскер құрамындағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
121
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысанды Қорғаныс министрлiгi, құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдар толтырады.
1-19-нысан*
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның
желiлерi, штаттары, контингенттерi туралы
мәлiметтер
_________________________________________
(ұйымның атауы)

100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
201
политические государственные служащие
единица
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
единица
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
291
водители
единица
999
другие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
единица
х
120
количество служебных легковых автомобилей
единица
х
121
количество специальных машин
единица
х
122
количество специальной техники и оборудования (трактора, водораздатчики, бороны, плуга)
единица
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Руководитель организации __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой __________________________________________________
службы                   фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по
составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
* Данную форму заполняют организации культуры и спорта, учреждения сельского
хозяйства, а также государственные учреждения не включенные в другие формы.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 09 августа 2017 года № 486
Приложение 2
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах, контингентах
Форма 2
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сводные сведения
о сети, штатах, контингентах
по состоянию на 1-ое января 20___года
________________________________________________________________
администратора бюджетных программ / соответствующего бюджета
Индекс: форма: 2-ССШК
Периодичность: ежегодная
Срок представления: до 1 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: администратор республиканских бюджетных программ
________________________
Куда представляется: центральному уполномоченному органу по бюджетному
планированию и исполнению бюджета
Срок представления: до 1 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: администратор местных бюджетных программ
________________________
Куда представляется: соответствующему уполномоченному органу по исполнению бюджета
Срок представления: до 15 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города
областного значения) _____________________
Куда представляется: местному уполномоченному органу области (городов Астаны и
Алматы)
Срок представления: до 1 апреля года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: местный уполномоченный орган по исполнению бюджета
_________________________
Куда представляется: центральному уполномоченному органу по бюджетному
планированию и исполнению бюджета
Функциональная группа
администратор
программа
Подпрограмма группа
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
на начало года
на конец года
среднегодовое
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Руководитель администратора бюджетных программ/
уполномоченного органа по исполнению бюджета ______________________________
(фамилия, имя, отчество (при его
наличии), должность)
Руководитель финансовой ___________________________________________________
службы                   (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати

100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
бірлік
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
271
Азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
291
жүргiзушiлер
бірлік
999
басқалар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
122
Ауылшаруашылық техниканың саны
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның басшысы _________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң
басшысы __________________________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын
Ескертпе: Желiлер, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.
* Осы нысанды мәдениет және спорт ұйымдары, ауылшаруашылығы мекемелерi, сондай-ақ өзге нысандарға енгiзiлмеген мемлекеттiк мекемелер толтырады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 9 тамыздағы
№ 486 бұйрығына
2-қосымша
Желiлер, штаттар,
контингенттер туралы
мәлiметтердi жасау жөнiндегi
нұсқаулыққа
2-қосымша
2-нысан
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
20 ___ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша
__________________________________________________
бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiнiң / тиісті бюджеттің
желілерi, штаттары, контингенттерi туралы
жиынтық мәлiметтер
Индекс: 1-ЖЖШК нысаны
Ұсынылу мерзімі: жылсайын
Мерзімділігі: есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Қайда ұсынылады: бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті
органға
Мерзімділігі: есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: Жергіліктi бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Қайда ұсынылады: тиiстi бюджетті орындау жөніндегі уәкілетті органға
Мерзімділігі: есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті орындау
жөніндегі уәкілетті органы
Қайда ұсынылады: облыстың (Астана және Алматы қалаларының) жергiлiктi уәкiлеттi
органына
Мерзімділігі: есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: Бюджетті орындау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган
Қайда ұсынылады: бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті
органға
Функциональдық топ
әкiмшiсi
бағдарлама
кіші бағдарлама
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем бірлігі
20___жылғы жоспар
Іс жүзінде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң /
бюджетті орындау жөніндегі уәкілетті органның басшысы________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Қаржы қызметiнiң басшысы_________________________________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы)
Мөрге арналған орын