О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 августа 2015 года № 7-1/764 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 392. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2017 года № 15851. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2021 года № 171.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 27.05.2021 № 171 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 августа 2015 года № 7-1/764 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12097, опубликованный 6 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории", утвержденном указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия регистрирует представленное услугополучателем заявление на получение государственной услуги, и направляет руководству заявление для определения ответственного исполнителя (далее – исполнитель) – 30 (тридцать) минут;
2) руководство – ознакамливается с заявлением, определяет исполнителя – 60 (шестьдесят) минут;
3) исполнитель ознакамливается с представленным заявлением, проверяет полноту представленных документов, направляет запрос в ведомство на выдачу разрешения на импорт, экспорт и транзит перемещаемого (перевозимого) объекта – в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения документов услугополучателя.
В случае представления заявителем неполного пакета документов, исполнитель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
4) ведомство услугодателя рассматривает запрос в течение 5 (пяти) рабочих дней, за исключением разрешений, требующих транзитного согласования со службами других государств:
на транзитный провоз перемещаемого (перевозимого) объекта – в течение 30 (тридцати) рабочих дней;
и прохождения карантина живых животных – в течение 60 (шестидесяти) календарных дней.
По результатам рассмотрения выдает разрешение на импорт, экспорт и транзит перемещаемого (перевозимого) объекта, либо мотивированный отказ в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта, а также информирует соответствующее территориальное подразделение направившее запрос, ветеринарный контрольный пост о выдаче разрешения или об отказе в выдаче разрешения;

"Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 7-1/764 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 392 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 5 қазанда № 15851 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 27 мамырдағы № 171 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 27.05.2021 № 171 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 7-1/764 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12097 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тиiстi аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) кеңсе көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған өтінішті тіркейді және жауапты орындаушыны (бұдан әрі – орындаушы) айқындау үшін өтінішті басшылыққа жолдайды – 30 (отыз) минут;
2) басшылық өтінішпен танысады, жауапты орындаушыны айқындайды – 60 (алпыс) минут;
3) орындаушы ұсынылған өтінішпен танысады, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, ведомствосына орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беруге сұраным жібереді – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Өтініш беруші толық емес құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, орындаушы көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартуды дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің ведомствосы сұранымды – басқа мемлекеттердің қызметтерімен транзиттік келісуді қажет ететін рұқсаттарды қоспағанда, 5 (бес) жұмыс күні ішінде қарайды:
орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң транзиттік тасылымына – 30 (отыз) жұмыс күні ішінде;
және тірі жануарлардың карантиннен өтуіне – күнтізбелік 60 (алпыс) күн ішінде.
Қарау нәтижелері бойынша орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң импортына, экспортына және транзитiне рұқсат береді немесе стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша уәжді бас тарту береді, сондай-ақ жіберген тиісті аумақтық бөлімшені, ветеринариялық бақылау бекетін рұқсат берілгені немесе рұқсат беруден бас тартылғаны туралы хабардар етеді;

5) канцелярия регистрирует номер разрешения и выдает услугополучателю – 30 (тридцать) минут.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между работниками с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия регистрирует представленное услугополучателем заявление на получение государственной услуги, и направляет руководству заявление для определения исполнителя – 30 (тридцать) минут;
2) руководство – ознакамливается с заявлением, определяет исполнителя – 60 (шестьдесят) минут;
3) исполнитель ознакамливается с представленным заявлением, проверяет полноту представленных документов, направляет запрос в ведомство на выдачу разрешения на импорт, экспорт и транзит перемещаемого (перевозимого) объекта – в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения документов услугополучателя.
В случае представления заявителем неполного пакета документов, исполнитель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
4) ведомство услугодателя рассматривает запрос в течение 5 (пяти) рабочих дней, за исключением разрешений, требующих транзитного согласования со службами других государств:
на транзитный провоз перемещаемого (перевозимого) объекта – в течение 30 (тридцати) рабочих дней;
и прохождения карантина живых животных – в течение 60 (шестидесяти) календарных дней.
По результатам рассмотрения выдает разрешение на импорт, экспорт и транзит перемещаемого (перевозимого) объекта, либо мотивированный отказ в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта, а также информирует соответствующее территориальное подразделение направившее запрос, ветеринарный контрольный пост о выдаче разрешения или об отказе в выдаче разрешения;
5) канцелярия регистрирует номер разрешения и выдает услугополучателю – 30 (тридцать) минут.";
приложение 2 к указанному регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Согласование нормативно-технической документации на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки", утвержденном указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) канцелярия услугодателя (далее – канцелярия) регистрирует представленное услугополучателем заявление на получение государственной услуги, и направляет руководству услугодателя (далее – руководство) заявление для определения ответственного исполнителя услугодателя (далее – исполнитель) – 30 (тридцать) минут;

5) кеңсе рұқсаттың нөмірін тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, жұмыскерлер арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы:
1) кеңсе көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған өтінішті тіркейді және орындаушыны айқындау үшін өтінішті басшылыққа жолдайды – 30 (отыз) минут;
2) басшылық өтінішпен танысады, орындаушыны айқындайды – 60 (алпыс) минут;
3) орындаушы ұсынылған өтінішпен танысады, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, ведомствосына орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беруге сұраным жібереді – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Өтініш беруші толық емес құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, орындаушы көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартуды дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің ведомствосы сұранымды – басқа мемлекеттердің қызметтерімен транзиттік келісуді қажет ететін рұқсаттарды қоспағанда, 5 (бес) жұмыс күні ішінде қарайды:
орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң транзиттік тасылымына – 30 (отыз) жұмыс күні ішінде;
және тірі жануарлардың карантиннен өтуіне – күнтізбелік 60 (алпыс) күн ішінде.
Қарау нәтижелері бойынша орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң импортына, экспортына және транзитiне рұқсат береді немесе стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша уәжді бас тарту береді, сондай-ақ жіберген тиісті аумақтық бөлімшені, ветеринариялық бақылау бекетін рұқсат берілгені немесе рұқсат беруден бас тартылғаны туралы хабардар етеді;
5) кеңсе рұқсаттың нөмірін тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.";
көрсетілген мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына нормативтік-техникалық құжаттаманы келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оларды орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі (бұдан әрі – кеңсе) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік қызметті алуға арналған өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын (бұдан әрі – орындаушы) айқындау үшін өтінішті басшылыққа жолдайды (бұдан әрі – басшылық) – 30 (отыз) минут;

2) руководство – ознакамливается с заявлением, определяет исполнителя – 60 (шестьдесят) минут;
3) исполнитель услугодателя:
ознакамливается с представленным заявлением, проверяет полноту представленных документов – в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения документов услугополучателя.
В случае представления заявителем неполного пакета документов, исполнитель в указанные сроки подготавливает и передает в канцелярию для выдачи услугополучателю подписанный руководством мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
при соответствии представленных документов предъявляемым требованиям, направляет нормативно-техническую документацию на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки (далее – НТД) в государственную ветеринарную организацию для проведения экспертизы;
срок проведения экспертизы НТД не более 23 (двадцати трех) рабочих дней со дня направления НТД на экспертизу;
при отрицательном экспертном заключении, направляет заявителю письменный мотивированный отказ в согласовании НТД с указанием конкретных причин;
при положительном экспертном заключении согласовывает НТД и направляет руководителю результат оказанной государственной услуги в трех экземплярах для подписания – в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня получения экспертного заключения;
4) руководство – рассматривает представленные документы, подписывает, направляет в канцелярию – 60 (шестьдесят) минут;
5) канцелярия выдает результат оказанной государственной услуги услугополучателю – 30 (тридцать) минут.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия регистрирует представленное услугополучателем заявление на получение государственной услуги, и направляет руководству заявление для определения исполнителя – 30 (тридцать) минут;
2) руководство – ознакамливается с заявлением, определяет исполнителя – 60 (шестьдесят) минут;
3) исполнитель услугодателя:
ознакамливается с представленным заявлением, проверяет полноту представленных документов – в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения документов услугополучателя.
В случае представления заявителем неполного пакета документов, исполнитель в указанные сроки подготавливает и передает в канцелярию для выдачи услугополучателю подписанный руководством мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;
при соответствии представленных документов предъявляемым требованиям, направляет НТД в государственную ветеринарную организацию для проведения экспертизы;
срок проведения экспертизы НТД не более 23 (двадцати трех) рабочих дней со дня направления НТД на экспертизу;
при отрицательном экспертном заключении, направляет заявителю письменный мотивированный отказ в согласовании НТД с указанием конкретных причин;
при положительном экспертном заключении согласовывает НТД и направляет руководителю результат оказанной государственной услуги в трех экземплярах для подписания – в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня получения экспертного заключения;

2) басшылық өтінішпен танысады, орындаушыны айқындайды – 60 (алпыс) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ұсынылған өтінішпен танысады, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Өтініш беруші толық емес құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, орындаушы көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартуды дайындайды және басшылыққа қол қойдырып, көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін кеңсеге жолдайды;
ұсынылған құжаттар қойылатын талаптарға сәйкес келген жағдайда, жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына нормативтік-техникалық құжаттаманы (бұдан әрі – НТҚ) сараптама жүргізу үшін мемлекеттік ветеринариялық ұйымға жібереді;
НТҚ сараптамасын жүргізу мерзімі НТҚ-ны сараптамаға жіберген күннен бастап 23 (жиырма үш) жұмыс күннен аспайды;
теріс сараптама қорытындысы болған жағдайда, өтініш берушіге нақты себептерін көрсете отырып, НТҚ-ны келісуден жазбаша уәжді бас тарту жолдайды;
оң сараптама қорытындысы болған жағдайда, НТҚ-ны келіседі және көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін басшылыққа қол қою үшін үш данада жібереді – сараптама қорытындысын алған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
4) басшылық ұсынылған құжаттарды қарайды, қол қояды, кеңсеге жолдайды – 60 (алпыс) минут;
5) кеңсе көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмыскерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы:
1) кеңсе мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік қызметті алуға арналған өтінішті тіркейді және жауапты орындаушыны айқындау үшін өтінішті басшылыққа жолдайды – 30 (отыз) минут;
2) басшылық өтінішпен танысады, орындаушыны айқындайды – 60 (алпыс) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы ұсынылған өтінішпен танысады, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын алған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Өтініш беруші толық емес құжаттар топтамасын ұсынған жағдайда, орындаушы көрсетілген мерзімдерде өтінішті әрі қарай қараудан уәжді бас тартуды дайындайды және басшылыққа қол қойдырып, көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін кеңсеге жолдайды;
ұсынылған құжаттар қойылатын талаптарға сәйкес келген жағдайда, НТҚ-ны сараптама жүргізу үшін мемлекеттік ветеринариялық ұйымға жібереді;
НТҚ сараптамасын жүргізу мерзімі НТҚ-ны сараптамаға жіберген күннен бастап 23 (жиырма үш) жұмыс күннен аспайды;
теріс сараптама қорытындысы болған жағдайда, өтініш берушіге нақты себептерін көрсете отырып, НТҚ-ны келісуден жазбаша уәжді бас тарту жолдайды;
оң сараптама қорытындысы болған жағдайда, НТҚ-ны келіседі және көрсетілген мемлекеттік кызмет нәтижесін басшылыққа қол қою үшін үш данада жібереді – сараптама қорытындысын алған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде;

4) руководство – рассматривает представленные документы, подписывает, направляет в канцелярию – 60 (шестьдесят) минут;
5) канцелярия выдает результат оказанной государственной услуги услугополучателю – 30 (тридцать) минут.";
приложение к указанному регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту ветеринарной и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
– Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2017 года № 392
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
экспорт, импорт и транзит
перемещаемых (перевозимых)
объектов с учетом оценки
эпизоотической ситуации на
соответствующей территории"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории"
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
– Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2017 года № 392
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Согласование
нормативно-технической
документации на новые,
усовершенствованные
ветеринарные препараты,
кормовые добавки"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Согласование нормативно-технической документации на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки"

4) басшылық ұсынылған құжаттарды қарастырады, қол қояды, кеңсеге жолдайды – 60 (алпыс) минут;
5) кеңсе көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді – 30 (отыз) минут.";
көрсетілген мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 392 бұйрығына 1-қосымша
"Тиiстi аумақтағы эпизоотиялық
жағдайды бағалауды ескере
отырып, орны ауыстырылатын
(тасымалданатын) объектiлердiң
экспортына, импортына және
транзитiне рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
"Тиiстi аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды отырып, орны ауыстырылатын
(тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беру"
мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 392 бұйрығына 2-қосымша
"Жаңа, жетілдірілген
ветеринариялық препараттарға,
жемшөп қоспаларына
нормативтік-техникалық
құжаттаманы келісу"
мемлекеттiк көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына
нормативтік-техникалық құжаттаманы келісу" мемлекеттік қызметін көрсетудің
бизнес-процестері анықтамалығы