О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2017 года № 58 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 сентября 2017 года № 339. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2017 года № 15881
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 февраля 2017 года № 58 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14867, опубликован 13 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия, утвержденный указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2017 года.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов
"___"_____________2017 год
Приложение к приказу
Министра национальной
экономики
Республики Казахстан
от 25 сентября 2017 года № 339
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 9 февраля 2017 года № 58
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия1
Код
Наименование позиции2
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)3
ТН ВЭД ЕАЭС
1
2
3

"Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 58 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 339 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 11 қазанда № 15881 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 58 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14867 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмi осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сыртқы сауда қызметін дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесінің мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға, сондай-ақ, "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы "____" ______
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 339 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 9 ақпандағы
№ 58 бұйрығымен
бекітілген
Кедендiк әкелу баждары қолданылатын тауарлар тiзбесi, мөлшерлемелер көлемi және олардың қолданылу мерзiмi1
ЕАЭО СЭҚ ТН
коды
Позиция атауы2
Кедендік әкелу баждары мөлшерлемесі (кедендік құнынан пайызбен не евромен не АҚШ долларымен)3
1
2
3

1604 20 700 0
– – – из тунца, скипджека, или тунца полосатого, или другой рыбы рода Euthynnus
12
1604 31 000 0
– – икра осетровых
16
1604 32 001 0
– – – икра лососевых (красная икра)
16
1604 32 009 0
– – – прочие
23,3
1605 10 000 0
– крабы
16
1605 30 100 0
– – мясо омаров, подвергнутое тепловой обработке, для производства омарного масла или омарных паштетов, паст, супов или соусов
16
1605 30 900 0
– – прочие
16
1605 40 000 0
– прочие ракообразные
16
1701 12 100 1
– – – – с 1 января по 30 июня
24
1701 12 100 9
– – – – с 1 июля по 31 декабря
24
1701 12 900 1
– – – – с 1 января по 30 июня
24
1701 13 101 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5

1604 20 700 0
– – – тунецтен, скипджектен немесе ала тунецтен немесе Euthynnus тектес басқа балықтардан
12
1604 31 000 0
– – бекіре тұқымдастар уылдырықтары
16
1604 32 001 0
– – – албырт балықтың уылдырықтары (қызыл уылдырық)
16
1604 32 009 0
– – – өзгелері
23,3
1605 10 000 0
– теңіз шаяны
16
1605 30 100 0
– – жылумен өңделген ірі теңіз шаяндарының (омарлардың) еті, ірі теңіз шаяндарының (омарлардың) майын немесе ірі теңіз шаяндарының (омарлардың) паштетін, пасталарын, сорпаларын немесе тұздықтарын өндіру үшін
16
1605 30 900 0
– – өзгелері
16
1605 40 000 0
– өзге шаян тұқымдастар
16
1701 12 100 1
– – – – 1 қаңтардан 30 маусымды қоса алғанда
24
1701 12 100 9
– – – – 1 шілдеден 31 желтоқсанды қоса алғанда
24
1701 12 900 1
– – – – 1 қаңтардан 30 маусымды қоса алғанда
24
1701 13 101 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 13 102 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 6
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 7
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан долларынан кем емес
5

1701 14 903 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 14 903 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 91 001 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 001 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 001 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 001 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 001 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 1
– – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 2
– – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 3
– – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 4
– – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 5
– – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 6
– – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17
1701 91 002 7
– – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
17

1701 14 903 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 14 903 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
5
1701 91 001 1
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 001 2
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 001 3
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 001 4
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 001 5
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан кем емес
17
1701 91 002 1
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 2
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 3
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 4
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 5
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 6
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
17
1701 91 002 7
– – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан кем емес
17

2106 90 200 0
– – составные спиртовые полуфабрикаты, кроме продуктов на основе душистых веществ, используемые при производстве напитков
9,3
2106 90 980 1
– – – – жевательная резинка без сахара (сахарозы) и/или с использованием заменителя сахара
10
2106 90 980 2
– – – – жевательная резинка без сахара (полуфабрикат)
10
2106 90 980 4
– – – – пригодные для употребления в пищу смеси или готовые продукты из животных или растительных жиров или масел или их фракций, содержащие более 15 мас.% молочных жиров
10
2106 90 980 9
– – – – прочие
10
2204 22 100 0
– – – вино, за исключением указанного в субпозиции 2204 10, в бутылках с "грибовидными" пробками, удерживаемыми завязками или креплениями; вино в другой таре с избыточным давлением, обусловленным диоксидом углерода в напитке, не менее 1 бар, но менее 3 бар при температуре 20 °C
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 110 0
– – – – – – – – Токай
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 120 0
– – – – – – – – Бордо
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 130 0
– – – – – – – – Бургундия
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 170 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 180 0
– – – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 420 0
– – – – – – – – Бордо
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 430 0
– – – – – – – – Бургундия
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 440 0
– – – – – – – – Божоле
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 580 0
– – – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 790 0
– – – – – – – белые
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 800 0
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 810 0
– – – – – – – белые
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 22 820 0
– – – – – – – прочие

2106 90 200 0
– – ішімдіктер өндірісі кезінде пайдаланылатын хош иісті заттар негізіндегі өнімдерден басқа, құрамды спирттік шала фабрикаттар
9,3
2106 90 980 1
– – – – қантсыз (сахарозасыз) және/немесе қант алмастырғышты пайдаланып жасалған сағыз
10
2106 90 980 2
– – – – қантсыз сағыз (жартылай фабрикат)
10
2106 90 980 4
– – – – құрамында 15 салм. %–дан астам сүт майлары бар малдың немесе өсімдіктің тоңмайларынан немесе майларынан немесе олардың фракцияларынан жасалған тамақ үшін пайдалануға жарамды қоспалар немесе дайын өнімдер
10
2106 90 980 9
– – – – өзгелері
10
2204 22 100 0
– – – 2204 10 қосалқы позицияда көрсетілгендерді қоспағанда, ұстап тұратын бауы бар немесе бекіткіштері бар "саңырауқұлақ тәрізді" тығындары бар бөтелкелердегі шарап; 20ҮС температура кезінде 1 – ден 3 барға дейін көміртегі диоксидіне негізделген сусындағы артық қысымы бар басқа ыдыстағы шарап
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 110 0
– – – – – – – – токай
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 120 0
– – – – – – – – Бордо
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 130 0
– – – – – – – – бургундия
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 170 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 180 0
– – – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 420 0
– – – – – – – – Бордо
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 430 0
– – – – – – – – бургундия
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 440 0
– – – – – – – – Божоле
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 460 0
– – – – – – – – Вале-дю-Рон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 470 0
– – – – – – – – Лангедок-Руссильон
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 480 0
– – – – – – – – Валь де Луар (Долина Луары)
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 580 0
– – – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 790 0
– – – – – – – ақ
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 800 0
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 810 0
– – – – – – – ақ
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 22 820 0
– – – – – – – өзгелері

2204 29 900 1
– – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 900 8
– – – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 910 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 910 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 920 1
– – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 920 8
– – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 930 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 930 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 940 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 940 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 950 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 950 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 960 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 960 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 970 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 970 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 980 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2204 29 980 8
– – – – – – – прочие
17 или 0,18 евро за 1 л в зависимости, что ниже
2205 10 100 0
– – с фактической концентрацией спирта 18 об.% или менее
0,12 евро за 1 л
2205 10 900 0
– – с фактической концентрацией спирта более 18 об.%
0,12 евро за 1 л
2205 90 100 0
– – с фактической концентрацией спирта 18 об.% или менее
0,12 евро за 1 л
2205 90 900 0
– – с фактической концентрацией спирта более 18 об.%
0,12 евро за 1 л
2206 00 310 0
– – – сидр и перри
15 или 0,5 евро за 1 л в зависимости, что ниже

2204 29 900 1
– – – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 900 8
– – – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 910 1
– – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 910 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 920 1
– – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 920 8
– – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 930 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 930 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 940 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 940 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 950 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 950 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 960 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 960 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 970 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 970 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 980 1
– – – – – – – сыйымдылығы 227 л немесе одан көп ыдыста
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2204 29 980 8
– – – – – – – өзгелері
қайсысы төмен екендігіне байланысты 17 немесе 1 л үшін 0,18 евро
2205 10 100 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 10 900 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 90 100 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 90 900 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2206 00 310 0
– – – сидр және перри
қайсысы төмен екендігіне байланысты 15 немесе 1 л үшін 0,5 евро

4407 97 400 0
– – – – обработанные шлифованием
4
4407 97 900 1
– – – – – – лесоматериалы, распиленные вдоль
4
4407 97 900 2
– – – – – – прочие
4
4407 97 900 9
– – – – – прочие
4
4407 99 100 0
– – – обработанные строганием; имеющие торцевые соединения, не обработанные или обработанные строганием или шлифованием
4
4407 99 400 0
– – – – обработанные шлифованием
4
4407 99 900 1
– – – – – из ореха
4
4407 99 900 9
– – – – – прочие
4
4408 10 150 1
– – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
11,7
4408 10 150 9
– – – прочие
11,7
4408 10 910 0
– – – дощечки для изготовления карандашей
11,7
4408 10 980 1
– – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
11,7
4408 10 980 9
– – – – прочие
11,7
4408 31 110 1
– – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины лиственных пород
5
4408 31 110 2
– – – – – прочие
5
4408 31 210 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 210 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 250 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 250 2
– – – – – – прочие
5
4408 31 300 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в субпозиции 4408 31
5
4408 31 300 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 150 1
– – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 150 2
– – – – – – прочие
5
4408 39 210 1
– – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 210 2
– – – – – – – прочие
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – клееная фанера (отличная от товаров товарной позиции 4412), имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины, указанной в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – прочие
5
4408 39 550 1
– – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5

4407 97 400 0
– – – – тегістеумен өңделген
4
4407 97 900 1
– – – – – – бойлап кесілген ағаш материалдары
4
4407 97 900 2
– – – – – – өзгелері
4
4407 97 900 9
– – – – – өзгелері
4
4407 99 100 0
– – – сүргілеумен өңделген; ұштары жалғанған, сүргілеумен немесе тегістеумен өңделмеген немесе өңделген
4
4407 99 400 0
– – – – тегістеумен өңделген
4
4407 99 900 1
– – – – – жаңғақтан
4
4407 99 900 9
– – – – – өзгелері
4
4408 10 150 1
– – – – – кемінде бір сыртқы қабаты бар жапырақ тұқымды ағаштан жасалған
11,7
4408 10 150 9
– – – өзгелері
11,7
4408 10 910 0
– – – қарындаш дайындау үшін тақтайшалар
11,7
4408 10 980 1
– – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін) кем дегенде сыртқы бір қабаты жапырақты тұқымдас ағаштардан
11,7
4408 10 980 9
– – – – өзгелері
11,7
4408 31 110 1
– – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін) кем дегенде сыртқы бір қабаты жапырақты тұқымдас ағаштардан
5
4408 31 110 2
– – – – – өзгелері
5
4408 31 210 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 210 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 250 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 250 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 31 300 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 31 субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 31 300 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 150 1
– – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 150 2
– – – – – – өзгелері
5
4408 39 210 1
– – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 210 2
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 300 4
– – – – – – – – желімделген фанера (4412 тауар позициясы тауарларынан ерекшеленетін), кем дегенде сыртқы бір қабаты 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген ағаштардан
5
4408 39 300 5
– – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 550 1
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5

4408 39 550 4
– – – – – – – прочая
5
4408 39 550 5
– – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 550 7
– – – – – – – прочие
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 850 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 850 7
– – – – – – – – – прочие
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – имеющая, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 4
– – – – – – – – – прочая
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе, кроме пород, указанных в субпозиции 4408 31 и в трехдефисной подсубпозиции после субпозиции 4408 39
5
4408 39 950 7
– – – – – – – – – прочие
5
4410 11 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 11 900 0
– – – прочие
5
4410 12 100 0
– – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 12 900 0
– – – прочие
5
4410 19 000 1
– – – вафельные плиты
5
4410 19 000 2
– – – – необработанные или без дальнейшей обработки, кроме шлифования
5
4410 19 000 8
– – – – прочие
5
4410 90 000 0
– прочие
5
4412 10 000 4
– – прочие, имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5
4412 94 100 1
– – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5
4412 94 900 0
– – – прочие
5
4412 99 300 1
– – – – имеющие, по крайней мере, один наружный слой из древесины тропических пород, указанных в дополнительном примечании Евразийского экономического союза 2 к данной группе
5

4408 39 550 4
– – – – – – – өзгесі
5
4408 39 550 5
– – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 550 7
– – – – – – – өзгелері
5
4408 39 850 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 850 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 850 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 850 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4408 39 950 1
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 4
– – – – – – – – – өзгесі
5
4408 39 950 5
– – – – – – – – – 4408 31 субпозициясы мен 4408 39 субпозициясынан кейінгі үшдефисті кіші субпозицияда көрсетілген тұқымдастардан басқа, Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас ағаштан кемінде бір сыртқы қабаты бар.
5
4408 39 950 7
– – – – – – – – – өзгелері
5
4410 11 100 0
– – – тегістеуден басқа, өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5
4410 11 900 0
– – – өзгелері
5
4410 12 100 0
– – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан әрі өңдеусіз
5
4410 12 900 0
– – – өзгелері
5
4410 19 000 1
– – – вафельді тақтайшалар
5
4410 19 000 2
– – – – тегістеуден басқа өңделмеген немесе одан кейінгі өңдеусіз
5
4410 19 000 8
– – – – өзгелері
5
4410 90 000 0
– өзгелері
5
4412 10 000 4
– – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар өзгелері
5
4412 94 100 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар
5
4412 94 900 0
– – – өзгелері
5
4412 99 300 1
– – – – Еуразиялық экономикалық одақтың осы топқа қосымша 2-ескертуінде көрсетілген тропикалық тұқымдас сүректен кемінде бір сыртқы қабаты бар
5

8702 20 199 5
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 199 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
15
8702 20 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 20 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 20 999 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 119 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
13,3
8702 30 192 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 199 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 199 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 199 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 919 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 999 1
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 999 3
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 30 999 8
– – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8702 90 119 0
– – – – – прочие
13,3
8702 90 192 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
14
8702 90 199 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
14
8702 90 199 5
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
14
8702 90 199 8
– – – – – – прочие
14
8702 90 319 0
– – – – – прочие
14
8702 90 399 3
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 7 лет
14
8702 90 399 4
– – – – – – с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
14
8702 90 399 8
– – – – – – прочие
14

8702 20 199 5
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 199 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
15
8702 20 999 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 20 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 20 999 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 119 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
13,3
8702 30 192 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 199 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 199 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 199 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 919 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 999 1
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 999 3
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 30 999 8
– – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8702 90 119 0
– – – – – өзгелері
13,3
8702 90 192 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
14
8702 90 199 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
14
8702 90 199 5
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
14
8702 90 199 8
– – – – – – өзгелері
14
8702 90 319 0
– – – – – өзгелері
14
8702 90 399 3
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
14
8702 90 399 4
– – – – – – шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
14
8702 90 399 8
– – – – – – өзгелері
14

8703 40 409 9
– – – – – – прочие
4
8703 40 510 1
– – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
14
8703 40 510 9
– – – – – прочие
4
8703 40 592 1
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 592 9
– – – – – – – прочие
4
8703 40 599 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 599 2
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 599 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 599 9
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 602 1
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
0,59 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 21,4 и не более 22
8703 40 602 2
– – – – – – – прочие
4
8703 40 602 3
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 602 4
– – – – – – – прочие
4
8703 40 602 8
– – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 602 9
– – – – – – – прочие
4
8703 40 603 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
0,59 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 21,4 и не более 22
8703 40 603 2
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 603 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 603 4
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 603 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 603 9
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 609 1
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
0,59 евро за 1 см³ объема двигателя, но не менее 21,4 и не более 22
8703 40 609 2
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 609 3
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19
8703 40 609 4
– – – – – – – – прочие
4
8703 40 609 8
– – – – – – – – у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
19

8703 40 409 9
– – – – – – өзгелері
4
8703 40 510 1
– – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
14
8703 40 510 9
– – – – – өзгелері
4
8703 40 592 1
– – – – – – – іштен қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 592 9
– – – – – – – өзгелері
4
8703 40 599 1
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 599 2
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 599 8
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 599 9
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 602 1
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,59 евро, бірақ 21,4-тен кем емес және 22-тен көп емес
8703 40 602 2
– – – – – – – өзгелері
4
8703 40 602 3
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 602 4
– – – – – – – өзгелері
4
8703 40 602 8
– – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 602 9
– – – – – – – өзгелері
4
8703 40 603 1
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,59 евро, бірақ 21,4-тен кем емес және 22-тен көп емес
8703 40 603 2
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 603 3
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 603 4
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 603 8
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 603 9
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 609 1
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
қозғалтқыш көлемінің 1 см3 үшін 0,59 евро, бірақ 21,4-тен кем емес және 22-тен көп емес
8703 40 609 2
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 609 3
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19
8703 40 609 4
– – – – – – – – өзгелері
4
8703 40 609 8
– – – – – – – – іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
19

9619 00 500 1
– – – трикотажные машинного или ручного вязания
0,61 евро за 1 кг
9619 00 890 1
– – – – из бумажной массы, бумаги, целлюлозной ваты или полотна из волокон целлюлозы
4
Примечание:
1 Администрирование ввоза и оборота товаров, ввезенных по ставкам, установленным Перечнем, осуществляется в соответствии с положениями Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года.
2 Для целей применения ставок ввозных таможенных пошлин товары определяются исключительно кодами Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС).
3 Если ставка ввозной таможенной пошлины, установленная настоящим Перечнем, выше чем ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза, то применяется ставка ввозной таможенной пошлины, установленная в Едином таможенном тарифе Евразийского экономического союза.

9619 00 500 1
– – – машинкада немесе қолмен тоқылған тоқыма
1 кг үшін 0,61 евро
9619 00 890 1
– – – – қағаз массадан, қағаздан, целлюлоз мақта немесе целлюлоз талшықтарынан тоқылған мата
4
Ескертпе:
1 Тізбеде белгіленген мөлшерлемелер бойынша әкелінген тауарлардың әкелінуін және айналымын әкімшілендіру Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына тауарларды әкелу мен олардың айналысының кейбір мәселелері туралы хаттаманың ережелеріне сәйкес жүзеге асырылады.
2 Кедендiк әкелу баждары мөлшерлемелерін қолдану мақсаты үшiн тауарлар Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) кодтарымен ғана айқындалады.
3 Егер осы Тізбемен белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесінен жоғары болса, Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген кедендік әкелу баж мөлшерлемесі қолданылады.