О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 27 "Об утверждении Правил формирования перечней и контроля за ввозом (вывозом) продукции военного назначения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 520. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2017 года № 15932
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 27 "Об утверждении Правил формирования перечней и контроля за ввозом (вывозом) продукции военного назначения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13389, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 20 июня 2016 года) следующие изменения:
пункт 3 приказа изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан генерал-майора Жанжуменова Т.Ж.";
в Правилах формирования перечней и контроля за ввозом (вывозом) продукции военного назначения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Уполномоченные организации РК, заинтересованные в приобретении Продукции Российской Федерации, не позднее 25 числа крайнего месяца каждого квартала года, в текущем и предшествующего году заключения контракта (договора), направляют в Уполномоченный орган РК заявки на ввоз Продукции в Республику Казахстан в указанном году в рамках Договора (далее – Заявка) по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам на бумажных и электронных носителях (Microsoft Office Excel), а также обоснования необходимости приобретения указанной Продукции.";
приложение 5 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту военно-технической политики Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в бумажном и электронном видах на казахском и русском языках в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации;

"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери мақсаттағы өнімнің тізбелерін қалыптастыру және оны әкелуді (әкетуді) бақылау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 27 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 520 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылы 25 қазанда № 15932 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери мақсаттағы өнімнің тізбелерін қалыптастыру және оны әкелуді (әкетуді) бақылау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 27 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13389 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары генерал-майор Т.Ж. Жанжүменовке жүктелсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери мақсаттағы өнімнің тізбелерін қалыптастыру және оны әкелуді (әкетуді) бақылау қағидаларында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ресей Федерациясының Өнімін сатып алуға мүдделілік танытқан ҚР уәкілетті ұйымдары ағымдағы және келісімшарт (шарт) жасасылған жылдың алдындағы жылдың әр тоқсанының соңғы айының 25-і күнінен кешіктірмей, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Шарт шеңберінде көрсетілген жылы ҚР уәкілетті органына қағаз және электрондық жеткізгіштерде (Microsoft Office Excel) Қазақстан Республикасына Өнімді әкелуге өтінімдерді (бұдан әрі – Өтінім), сондай-ақ көрсетілген Өнімді сатып алу қажеттілігі негіздемесін жолдайды.";
көрсетілген бұйрыққа 5-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әскери-техникалық саясат департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
4) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра обороны Республики Казахстан генерал-майора Жанжуменова Т.Ж.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
____________Ж. Касымбек
"____"___________2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Начальник
Службы государственной
охраны Республики Казахстан
генерал-лейтенант
_____________А. Куренбеков
"____"___________2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_____________К. Масимов
"____"___________2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по
статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
_________Н. Айдапкелов
"____" __________ 2017 год
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
______________К. Қасымов
"____"___________2017 года
Приложение
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 11 сентября 2017 года № 520
Приложение 5
к Правилам формирования
перечней и
контроля за ввозом (вывозом)
продукции военного назначения
между Республикой Казахстан и
Российской Федерацией
Форма
Отчет
о продукции военного назначения, ввезенной в Республику Казахстан
(вывезенной из Республики Казахстан) в 20__ году в рамках Договора
между Республикой Казахстан и Российской Федерацией
о военно-техническом сотрудничестве от 24 декабря 2013 года
Отчетный период за ________ 20___ года
Индекс: 398 ПВН
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц, представляющих отчет: Уполномоченные организации Республики
Казахстан
Куда представляется: Министерство обороны Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 10-му числу месяца, следующего за
отчетным периодом
Уполномоченная организация Республики Казахстан (получатель, поставщик)
__________________________________________________________________________________
(полное наименование)
Уполномоченная организация Российской Федерации (поставщик, получатель)
__________________________________________________________________________________
(полное наименование)
Номер и дата контракта
Регистрационный номер и дата выписки
Наименование продукции
Единица измерения
Количество единиц
Стоимость за единицу
Выполнение контракта
1
2
3
4
5
6
7
Исполнитель ___________________                    _____________
(ф. и. о, при наличии)                               (подпись)
ИИН/ БИН_______________________________________________________________
Адрес организации _________________________________________________________
Телефон организации ____________________________________________________
Руководитель
(заместитель руководителя)
уполномоченной организации
Республики Казахстан _________________                   ___________________
(подпись)                         ( ф.и.о, при наличии)
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
"Отчет о продукции военного назначения, ввезенной в
Республику Казахстан (вывезенной из Республики Казахстан) в 20__ году в рамках
Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о военно-
техническом сотрудничестве от 24 декабря 2013 года"

3) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары генерал-майор Т.Ж. Жанжүменовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник
С. Жасұзақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
2017 жылғы "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы
генерал-лейтенант
А. Күреңбеков
2017 жылғы "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
К. Мәсімов
2017 жылғы "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
Н. Айдапкелов
2017 жылғы "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
2017 жылғы "____"___________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 520 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы мен
Ресей Федерациясы арасындағы
әскери мақсаттағы өнімнің
тізбелерін қалыптастыру және
оны әкелуді (әкетуді) бақылау
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
2013 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы
әскери-техникалық ынтымақтастық туралы шарт шеңберінде 20___ жылы
Қазақстан Республикасына әкелінген (Қазақстан Республикасынан әкетілген)
әскери мақсаттағы өнім туралы есеп беру
20___ жылғы ________ есеп беру кезеңі
Индекс: 398 ПВН
Кезеңділік: тоқсан сайын
Есеп беруді ұсынатын адамдар шеңбері: Қазақстан Республикасының уәкілетті ұйымдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне
Ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне
Қазақстан Республикасының уәкілетті ұйымы (алушы, жеткізуші)
____________________________________________________________________
(толық атауы)
Ресей Федерациясының уәкілетті ұйымы (жеткізуші, алушы)
____________________________________________________________________
(толық атауы)
Келісімшарттың нөмірі мен күні
Үзінді-көшірменің тіркеу нөмірі және күні
Өнімнің атауы
Өлшем бірлігі
Бірлік саны
Бір бірлік үшін құны
Келісімшарттың орындалуы
Орындаушы ___________________        _____________
(Т.А.Ә, бар болған жағдайда)             (қолы)
ЖСН/ БИН_______________________________________________________________
Ұйымның мекенжайы __________________________________________________
Ұйымның телефоны ________________________________________________
Қазақстан Республикасы
уәкілетті ұйымының басшысы
(басшының орынбасары)
______________
(қолы)
___________________
(Т.А.Ә, бар болған жағдайда)
М.О. 20___жылғы
"___"___________
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды
толтыру бойынша түсіндірме
"2013 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы
арасындағы әскери-техникалық ынтымақтастық туралы шарт шеңберінде
20___ жылы Қазақстан Республикасына әкелінген (Қазақстан Республикасынан
әкетілген) әскери мақсаттағы өнім туралы есеп беру"

Глава 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных "Отчет о продукции военного назначения, ввезенной в Республику Казахстан (вывезенной из Республики Казахстан) в 20__ году в рамках Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о военно-техническом сотрудничестве от 24 декабря 2013 года" (далее - форма) разработана в соответствии с Договором о военно-техническом сотрудничестве между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 24 декабря 2013 года.
2. Форма представляется Уполномоченными организациями РК ежеквартально к 10-му числу месяца, следующего за отчетным кварталом в Уполномоченный орган РК.
3. Форма подписывается Руководителем (заместителем руководителя) уполномоченной организации Республики Казахстан.
4. Форма заполняется на основании данных указанной выписке (приложение 3) и заключенного контракта.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
5. В графе 1 указывается номер и дата контракта.
6. В графе 2 указывается регистрационный номер и дата выписки из перечня (приложение 3, направленный Уполномоченным органом РК).
7. В графе 3 указывается наименование продукции.
8. В графе 4 указывается единица измерения.
9. В графе 5 указывается количество единиц.
10. В графе 6 указывается стоимость за единицу.
11. В графе 7 указывается информация о выполнении контракта.

1-тарау. Жалпы ереже
1. "2013 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери-техникалық ынтымақтастық туралы шарт шеңберінде 20___ жылы Қазақстан Республикасына әкелінген (Қазақстан Республикасынан әкетілген) әскери мақсаттағы өнім туралы есеп беру" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан (бұдан әрі – нысан) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери-техникалық ынтымақтастық туралы шартқа сәйкес әзірленді.
2. ҚР Уәкілетті ұйымдары нысанды тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-ы күні ҚР Уәкілетті органына ұсынады.
3. Нысанға Қазақстан Республикасы уәкілетті ұйымының басшысы (басшының орынбасары) қол қояды.
4. Нысан үзінді көшірмеде (3-қосымша) көрсетілген деректердің және жасасылған келісімшарттың негізінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
5. 1-бағанда келісімшарт нөмірі және күні көрсетіледі.
6. 2-бағанда тізбеден (Қазақстан Республикасының Уәкілетті органы жолдаған 3-қосымша) үзінді көшірменің тіркеу нөмірі мен күні көрсетіледі.
7. 3-бағанда өнімнің атауы көрсетіледі.
8. 4-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
9. 5-бағанда бірлік саны көрсетіледі.
10. 6-бағанда бірлік құны көрсетіледі.
11. 7-бағанда келісімшарттың орындалуы туралы ақпарат көрсетіледі.