О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 26 апреля 2017 года № 127/18-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы"
Решение маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 182/21-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 09 августа 2017 года № 1122
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 26 апреля 2017 года № 127/18-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1102, опубликовано 6 мая 2017 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
М. Тулеутаев
Исполняющий обязанности секретаря
маслихата города Астаны
С. Жунусов

Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 127/18-VI "Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 182/21-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 тамызда № 1122 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 127/18-VI "Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1102 болып тіркелген, 2017 жылдың 6 мамырында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
М. Тулеутаев
Астана қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін
атқарушы
С. Жүнісов