Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2017 года № 6173.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Уйсимбаева А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 27 октября 2017 года
№ А-11/489
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 6173 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.С.Үйсімбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 27 қазандағы
№ А-11/489 қаулысымен
бекітілді
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізім

Исключена постановлением акимата Акмолинской области от 11.07.2023 № А-7/281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8
Плотина Сочи
7 гектаров
9
Плотина Коксайская
19,7 гектаров
Итого: 8
349,7 гектара
город Кокшетау
1
Пруд Бармашино
1,3 гектара
Итого: 1
1,3 гектара
Всего: 615
165714,64 гектара, 707,5 километра
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 27 октября 2017 года
№ А-11/489
Перечень постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения" от 14 декабря 2015 года № А-12/572 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5225, опубликовано 9 февраля 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения" от 9 декабря 2016 года № А-13/571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5706, опубликовано 1 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и участков местного значения" от 10 мая 2017 года № А-5/193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5996, опубликовано 26 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 11.07.2023 № А-7/281 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8
Сочи бөгеті
7 гектар
9
Көксай бөгеті
19,7 гектар
Барлығы: 8
349,7 гектар
Көкшетау қаласы
1
Бармашино тоғаны
1,3 гектар
Барлығы: 1
1,3 гектар
Барлғы: 615
165714,64 гектар, 707,5
километр
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 27 қазандағы
№ А-11/489 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 ақпанда жарияланған).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № А-13/571 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5706 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 1 ақпанда жарияланған).
3. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № А-5/193 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5996 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 маусымда жарияланған).