О переименовании улиц села Красный Яр
Решение акима Красноярского сельского округа города Кокшетау Акмолинской области от 2 мая 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2017 года № 5977
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 2 статьи 35 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения и на основании заключений Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года и 05 декабря 2016 года, аким Красноярского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Советская на улицу Тауелсиздик, улицу Зеленая на улицу Болашак, улицу Ленина на улицу Достык, улицу Симферопольская на улицу Желтоксан в селе Красный Яр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Красноярского
сельского округа
Б.Абуов

Красный Яр ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр селолық округі әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5977 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аймақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, тұрғындардың пікірі есебімен және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қазандағы және 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындылары негізінде, Красный Яр селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Красный Яр ауылының Советская көшесі Тәуелсіздік көшесіне, Зеленая көшесі Болашақ көшесіне, Ленин көшесі Достық көшесіне, Симферопольская көшесі Желтоқсан көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Красный Яр ауылдық
округінің әкімі
Б.Әбуов