О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 29 июля 2016 года № 6С-7/4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22 августа 2017 года № 6С-19/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 сентября 2017 года № 6087. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 июня 2020 года № 6С-55/5
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.06.2020 № 6С-55/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Степногорске" от 29 июля 2016 года № 6С-7/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5514, опубликовано 15 сентября 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
в приложении подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) сквер Зоны отдыха проспекта Тауелсиздик;";
в приложении подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) от сквера Поколений по проспекту Республики до площади перед государственным казенным коммунальным предприятием "Дом культуры "Мирас" при отделе культуры и развития языков города Степногорска;
2) от кольца Строителей по проспекту Тауелсиздик до сквера Зоны отдыха;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского
маслихата
О.Джагпаров
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
22.08.2017 г.

Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 "Степногорск қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 6С-19/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қыркүйекте № 6087 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 6С-55/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.06.2020 № 6С-55/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Републикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 6С-7/4 "Степногорск қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5514 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қыркүйекте "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшадағы 1-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) Тәуелсіздік даңғылы Демалу аймағының сквері;";
қосымшадағы 2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) Поколений скверінен бастап Республика даңғылы бойымен Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мирас" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның алдындағы алаңына дейін;
2) Құрылысшылар айналмалы жолынан бастап Тәуелсіздік даңғылы бойымен Демалу аймағы скверіне дейін;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
О.Джагпаров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
22.08.2017 ж.