Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Степногорске на 2018 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 13 ноября 2017 года № а-11/538. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 ноября 2017 года № 6180
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 05 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест год для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Степногорске на 2018 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Степногорске на 2018 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорка Абилову Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Степногорска
от "13" 11 2017 года
№ а-11/538
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Степногорске на 2018 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Акционерное общество "ЕПК Степногорск"
1848
0,3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал" при государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска"
472
0,4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорск Темір жолы"
299
0,3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорская ТЭЦ"
591
0,3
Приложение 2
к постановлению акимата
города Степногорска
от "13" 11 2017 года
№ а-11/538
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Степногорске на 2018 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Акционерное общество "ЕПК Степногорск"
1848
0,3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал" при государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Степногорска"
472
0,4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорск Темір жолы"
299
0,3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорская ТЭЦ"
591
0,3

2018 жылға арналған Степногорск қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № а-11/538 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 6180 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 05 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, 27-бабының 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, 2018 жылға арналған Степногорск қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, 2018 жылға арналған Степногорск қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М.Әбіловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "13" 11
№ а-11/538 қаулысына
1-қосымша
2018 жылға арналған Степногорск қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
"ЕПК Степногорск" акционерлік қоғамы
1848
0,3
"Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Степногорск-су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
472
0,4
"Степногорск Темір жолы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
299
0,3
"Степногорск ЖЭО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
591
0,3
Степногорск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "13" 11
№ а-11/538 қаулысына
2-қосымша
2018 жылға арналған Степногорск қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
"ЕПК Степногорск" акционерлік қоғамы
1848
0,3
"Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Степногорск-су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
472
0,4
"Степногорск Темір жолы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
299
0,3
"Степногорск ЖЭО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
591
0,3