О признании утратившим силу решения Степногорского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 5С-26/7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества города Степногорска"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-24/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2018 года № 6341
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества города Степногорска" от 27 марта 2014 года № 5С-26/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4151, опубликовано 15 мая 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Морозова
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
25.12.2017 г.

Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/7 "Степногорск қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-24/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 6341 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 46-баптарына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/7 "Степногорск қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4151 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
25.12.2017 ж.