О внесении изменения в решение акима поселка Бестобе от 8 сентября 2014 года № 1 "О переименовании улицы Октябрьская в поселке Бестобе"
Решение акима поселка Бестобе акимата города Степногорска Акмолинской области от 5 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 февраля 2017 года № 5739
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким поселка Бестобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима поселка Бестобе "О переименовании улицы Октябрьская в поселке Бестобе" от 8 сентября 2014 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4404, опубликовано 20 ноября 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующее изменение:
преамбулу вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 июня 2014 года № 3, с учетом мнения населения, аким поселка Бестобе РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение акима поселка Бестобе вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Бестобе С.Жуманов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков
города Степногорска" Б.Айтпаева
05.01.2017
Руководитель государственного
Учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
города Степногорска" З.Картбаева
05.01.2017

Бестөбе кенті әкімінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 1 "Бестөбе кентіндегі Октябрьская көше атауын өзгерту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Бестөбе кенті әкімінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 ақпанда № 5739 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Бестөбе кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бестөбе кенті әкімінің "Бестөбе кентіндегі Октябрьская көше атауын өзгерту туралы" 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4404 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 қарашада "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылғы 18 маусымдағы Ақмола облысының ономастикалық комиссия отырысының № 3 шешімнің негізінде, тұрғындардың пікірін ескере отырып, Бестөбе кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы Бестөбе кенті әкімнің шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бестөбе кентінің әкімі С.Жұманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Степногорск қаласының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы Б.Айтпаева
05.01.2017
"Степногорск қаласының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы З.Қартбаева
05.01.2017