О переименовании улиц Мариновского сельского округа Атбасарского района
Решение акима Мариновского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6296.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Мариновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы Мариновского сельского округа:
1) по станции Адыр:
улицу №1 на улицу Алаш;
улицу №2 на улицу Бейбитшилик;
улицу №3 на улицу Саябак;
улицу №4 на улицу Тауелсиздик;
улицу №5 на улицу Сарыарка;
улицу №6 на улицу Мадениет;
улицу №7 на улицу Есиль;
улицу №8 на улицу Ынтымак;
улицу №9 на улицу Береке;
улицу №10 на улицу Достык;
улицу №11 на улицу Бирлик;
улицу №12 на улицу Жеруйык.
2) по селу Бейс-Хазирет:
улицу №1 на улицу Орталык;
улицу №2 на улицу Жастар;
улицу №3 на улицу Жалтырколь.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Мариновского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 17.07.2018 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Мариновского
сельского округа
Д.Тюлеуов

Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6296 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Мариновка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мариновка ауылдық округінің көшелері қайта аталсын:
1) Адыр станциясы бойынша:
№1 көшесі Алаш көшесіне;
№2 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№3 көшесі Саябақ көшесіне;
№4 көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
№5 көшесі Сарыарқа көшесіне;
№6 көшесі Мәдениет көшесіне;
№7 көшесі Есіл көшесіне;
№8 көшесі Ынтымақ көшесіне;
№9 көшесі Береке көшесіне;
№10 көшесі Достық көшесіне;
№11 көшесі Бірлік көшесіне;
№12 көшесі Жерұйык көшесіне.
2) Бейіс-Хазірет ауылы бойынша:
№1 көшесі Орталық көшесіне;
№2 көшесі Жастар көшесіне;
№3 көшесі Жалтыркөл көшесіне.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақмола облысы Атбасар ауданы Мариновка ауылдық округі әкімінің 17.07.2018 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мариновка ауылдық
округінің әкімі
Д.Тюлеуов