О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 5С-32/2 "Об определении порядка и размера на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2017 года № 6С-9/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 марта 2017 года № 5813
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 5С-32/2 "Об определении порядка и размера на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4415, опубликовано 24 октября 2014 года в газете "Бұланды Таңы" и 24 октября 2014 года в газете "Вести Бұланды жаршысы").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 9 очередной
сессии
А.Есентуров
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
К.Испергенов
20 февраля 2017 года

Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-32/2 "Мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 6С-9/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 5813 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға тәртібін және мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-32/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4415 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қазанда "Бұланды таңы" газетінде және 2014 жылғы 24 қазанда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 9 – сессияның
төрағасы
А.Есентұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданы әкімі Қ.Испергенов
20 ақпан 2017 жыл