О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2017 года № 6С-15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2017 года № 6167
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-8/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5693, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Бұланды Ақпарат") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4002283,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 713529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8283,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32922,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3247548,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления;";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления в сумме 47928,1 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима города 39616,1 тысяч тенге;
Айнакольскому сельскому округу 452,0 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 665,0 тысяч тенге;
Вознесенскому сельскому округу 555,0 тысяч тенге;
Даниловскому сельскому округу 819,0 тысяч тенге;
Ергольскому сельскому округу 363,0 тысячи тенге;
Журавлевскому сельскому округу 930,0 тысяч тенге;
Капитоновскому сельскому округу 1132,0 тысячи тенге;
Караозекскому сельскому округу 130,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 1405,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 1205,0 тысяч тенге;
Новобратскому сельскому округу 656,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қарашадағы № 6С-15/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 6167 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-8/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5693 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Бұланды ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) кірістер – 4002283,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 713529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8283,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32922,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3247548,6 мың теңге;";
2 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсімдер;";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 47928,1 мың теңге сомасында ескерілсін, оның iшiнде:
қала әкімінің аппараты 39616,1 мың теңге;
Айнакөл ауылдық округі 452,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі 665,0 мың теңге;
Вознесенка ауылдық округі 555,0 мың теңге;
Даниловка ауылдық округі 819,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округі 363,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округі 930,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округі 1132,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 130,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округі 1405,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округі 1205,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округі 656,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

27161,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26972,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
189,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12307,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
11552,0
013
Капитальные расходы государственного органа
755,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9763,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9763,0
02
Оборона
3528,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3528,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3528,3
04
Образование
2738415,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
2630672,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13767,0
003
Общеобразовательное обучение
1983408,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51342,7
006
Дополнительное образование для детей
75903,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1593,7
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
112975,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22627,0
018
Организация профессионального обучения
23055,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
341,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
275757,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69903,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
107743,3
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

27161,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26972,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
189,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12307,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11552,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
755,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9763,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9763,0
02
Қорғаныс
3528,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3528,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3528,3
04
Бiлiм беру
2738415,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2630672,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13767,0
003
Жалпы білім беру
1983408,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51342,7
006
Балаларға қосымша білім беру
75903,0
007
Аудандық калалалық ауқымдағы мектеп олимпиадаларың және мектептен тыс іс-шараларды өткізү
1593,7
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарын қамтамасыз ету
112975,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22627,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23055,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
341,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
275757,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69903,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
107743,3
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау