Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 декабря 2017 года № а-12/422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2017 года № 6232. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 25 ноября 2019 года № а-11/415
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 25.11.2019 № а-11/415 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые места размещения нестационарных торговых объектов на территории Ерейментауского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Манадырова А. А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Ерейментауское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Акмолинской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Бейсенова М.М.
"06" декабря 2017 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Ерейментаускому
району Департамента
государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Тубеков Ж. А.
"06" декабря 2017 год
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
Куркин М.Т.
"06" декабря 2017 год
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района
от "06" декабря 2017 года

Ерейментау ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № а-12/422 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 6232 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № а-11/415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 25.11.2019 № а-11/415 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ерейментау ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А.Манадыровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Ақмола облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Ерейментау
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
М.М.Бейсенова
"06" желтоқсан 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Ерейментау
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.А.Түбеков
"06" желтоқсан 2017 жыл
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының Ішкі істер
департаменті Ерейментау
аудандық Ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Т.Куркин
"06" желтоқсан 2017 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "06" желтоқсандағы

№ а-12/422
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Ерейментауского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27.11.2018 № а-11/415 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Местонахождение торговых мест
1.
город Ерейментау, улица Абылайхана, около дома № 152
2.
город Ерейментау, улица Талгата Мусабаева, около дома № 13
3.
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, около дома № 162
4.
город Ерейментау, улица Зеленый хутор, около дома № 19, в районе горбатого моста
5.
город Ерейментау, улица Шокана Уалиханова, около дома № 35, напротив здания Акционерного общества "Казахтелеком"
6.
город Ерейментау, улица Абылайхана, около дома № 95"А"
7.
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, около рынка "Сары-Арка"
8.
город Ерейментау, на территории городского парка
9.
город Ерейментау, улица Абая Кунанбаева, около дома № 133
10.
Село Бозтал, улица Тауелсиздик, около дома № 13/1
11.
Село Еркиншилик, улица Жүніс Хамзеұлы, около дома № 61
12.
Село Новомарковка, улица Достық, около сельского клуба
13.
Село Селетинское, улица имени Сакена Сейфуллина, около дома № 1
14.
Село Бестогай, улица Тын игерушилер, около дома № 27
15.
Село Акмырза, улица имени Турсынбая Бимжанова, около дома № 22/1
16.
Село имени Олжабай батыра, улица Алаш орда, около дома № 25
17.
Село Тайбай, улица Алаш, около сельского клуба
18.
Село Уленты, улица имени Капбас Жаниева, около дома № 12
19.
Село Койтас, улица имени Каркена Ахметова, около дома № 9
20.
Село Куншалган, улица имени Иллиадора Поморцева, около парка
21.
Село Аксуат, улица имени Ибрай Алтынсарина, около дома № 18/1
22.
Село Тургай, улица имени Жанибекова Курмаша, около дома № 23

№ а-12/422 қаулысымен
бекітілді
Ерейментау ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 27.11.2018 № а-11/415 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сауда орындарының орналасқан жері
1.
Ерейментау қаласы, Абылайхан көшесі, № 152 үйдің маңында
2.
Ерейментау қаласы, Талғат Мұсабаев көшесі, № 13 үйдің маңында
3.
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 162 үйдің маңында
4.
Ерейментау қаласы, Зеленый хутор көшесі, № 19 үйдің маңында, дөңес көпір аймағында
5.
Ерейментау қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, № 35 үйдің маңында, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының ғимаратына қарсы
6.
Ерейментау қаласы, Абылайхан көшесі, № 95"А" үйдің маңында
7.
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, "Сары-Арқа" базарының маңында
8.
Ерейментау қаласы, қалалық саябағы аумағында
9.
Ерейментау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 133 үйдің маңында
10.
Бозтал ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 13/1 үйдің маңында
11.
Еркіншілік ауылы, Жүніс Хамзеұлы көшесі, № 61 үйдің маңында
12.
Новомарковка ауылы, Достық көшесі, ауыл клубының маңында
13.
Сілеті ауылы, Сәкен Сейфуллин атындағы көшесі № 1 үйдің маңында
14.
Бестоғай ауылы, Тың игерушілер көшесі, № 27 үйдің маңында
15.
Ақмырза ауылы, Тұрсынбай Биімжанов атындағы көшесі, № 22/1 үйдің маңында
16.
Олжабай батыр атындағы ауыл, Алаш орда көшесі, № 25 үйдің маңында
17.
Тайбай ауылы, Алаш көшесі, ауыл клубының маңында
18.
Өлеңті ауылы, Қапбас Жаниев атындағы көшесі, № 12 үйдің маңында
19.
Қойтас ауылы, Қаркен Ахметов атындағы көшесі, № 9 үйдің маңында
20.
Күншалған ауылы, Иллиадор Поморцев атындағы көшесі, саябақтың маңында
21.
Ақсуат ауылы, Ыбрай Алтынсарин атындағы көшесі, № 18/1 үйдің маңында
22.
Торғай ауылы, Жәнібеков Құрмаш атындағы көшесі, № 23 үйдің маңында