Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Биржан сал на 2018 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 21 ноября 2017 года № а-11/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2017 года № 6195.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в районе Биржан сал на 2018 год, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Биржан сал на 2018 год, согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.

2018 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № а-11/262 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 6195 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, 27-бабының 1 тармағының 2), 3) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. 2018 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. 2018 жылға арналған Біржан сал ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аталған мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района
А.Кииков
Приложение 1
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от "21" ноября 2017 года
№ а-11/262
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в районе Биржан сал на 2018 год

4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "21" қарашадағы
№ а-11/262 қаулысына
1 қосымша
2018 жылға арналған Біржан сал ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
наименование организаций
списочная численность работников
размер квоты (%)
1.
государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
74
2,7
Приложение 2
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ұйымның атауы
қызметкерлердің тізімдік саны
квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2,7
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің

от "21" ноября 2017 года
№ а-11/262
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в районе Биржан сал на 2018 год
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28.05.2018 № а-6/193 (вводится в действие со дня официального опубликования).
наименование организаций
списочная численность работников
размер квоты (%)
1.
государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степняк су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Биржан сал
74
2,7
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "СХП ЕрАс"
5
20

2017 жылғы " 21 " қарашадағы
№ а-11/262 қаулысына
2 қосымша
2018 жылға арналған Біржан сал ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналыстыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 28.05.2018 № а-6/193 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ұйымның атауы
қызметкерлердің тізімдік саны
белгіленген квота мөлшері (%)
1
Біржан сал ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Степняк су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2,7
2
"СХП ЕрАс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5
20