О признании утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата от 14 марта 2014 года № 23-193 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Зерендинского района"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2017 года № 11-92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 марта 2017 года № 5792
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Зерендинского района" от 14 марта 2014 года № 23-193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4088, опубликовано 25 апреля 2014 года в газетах "Зерен" и "Зерделі – Зеренді").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии А.Тулебаева
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Зерендинского района
Е.Жусупбеков
"20" февраля 2017 года

Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 23-193 "Зеренді ауданының бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң қағидаларын бекiту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 11-92 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 5792 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзудiң қағидаларын бекiту туралы" 2014 жылғы 14 наурыздағы № 23-193 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4088 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірде "Зерен" және "Зерделі – Зеренді" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А.Төлебаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Жүсіпбеков
2017 жылғы "20" ақпан