О внесении изменений в решения областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" и от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Актюбинской области от 30 мая 2017 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июня 2017 года № 5546.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "Лесной Кодекс Республики Казахстан", пунктом 9 статьи 495 и пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения областного маслихата следующие изменения:
1) в решении областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3326, опубликованное 9 февраля 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке, по всему тексту решения и приложениях на казахском языке слова "ставкалары", "ставкаларының" заменить словами "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не меняется.
2) утратил силу решением маслихата Актюбинской области от 08.06.2022 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Актюбинской области от 08.06.2022 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары туралы" және 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 160 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 5546 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Орман Кодексі" Кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексiнің 495-бабының 9-тармағына және 506-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары туралы" шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 тіркелген, 2010 жылғы 9 ақпанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
қазақ тіліндегі шешімнің тақырыбында, бүкіл мәтіні бойынша және қосымшаларында "ставкалары", "ставкаларының" сөздері "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2) күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 08.06.2022 № 139 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы мәслихатының 08.06.2022 № 139 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА