О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 22 мая 2015 года № 168 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Актюбинской области от 3 октября 2017 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 октября 2017 года № 5681. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20 ноября 2019 года № 463.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20.11.2019 № 463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 22 мая 2015 года № 168 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4368, опубликованное 3 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в регламенте государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 168 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 349 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5681 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 463 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 20.11.2019 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 168 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4368 тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по индустриально-инновационному развитию области (далее - РКС), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181) (далее - Стандарт);
форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявления-анкеты на участие согласно приложению к Стандарту";
приложение 1 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства Актюбинской области" (далее -услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги по кредитам свыше 180 миллионов тенге осуществляется услугодателем, отделами предпринимательства городов областного и районного значения (далее - Местные координаторы программы), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результатом оказания государственной услуги по кредитам свыше 180 миллионов тенге является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС) по индустриально-инновационному развитию области либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11181) (далее - Стандарт)";
форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"3. Облыстың индустриялық-инновациялық даму жөніндегі Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді көшірме не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-1 тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап - мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі болып табылады";
мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге Стандарт қосымшасына сәйкес өтініш-сауалнаманы ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады";
көрсетілген регламенттің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
180 миллион теңгеден астам кредиттер бойынша өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген көрсетілетін қызметті берушімен, облыстық және аудандық маңызы бар кәсіпкерлік бөлімдерімен (бұдан әрі - Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілері) жүзеге асырылады.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 180 миллион теңгеден астам кредиттер бойынша облыстың индустриялық-инновациялық даму жөніндегі Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-1 тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекетттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі болып табылады ";
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявления на участие согласно приложению 2 к Стандарту";
приложение 1 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;

"4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге Стандарт қосымшасына сәйкес өтініш-сауалнаманы ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады";
көрсетілген регламенттің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін регламентінің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Бекенова К.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев

2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Қ.Ә.Бекеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 октября 2017 года № 349
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Перечень адресов услугодателя и Местных координаторов программы
п/н
Наименование услугодателя и Местных координаторов программы
Юридический адрес расположения (улица, № дома)
Номера телефонов
График работы
1
Государственное учреждение "Управление предпринимательства Актюбинской области"
город Актобе, проспект Санкибай батыра, 22К

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 349 қаулысына 1-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің тізбесі
р/н
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің атауы
Орналасқан жердің заңды мекен-жайы (көше, үйдің №)
Телефондар нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Сәңкібай даңғылы, 22К

8-7132 74-21-80
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 12.30 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней.
2
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Актобе"
город Актобе, улица Т.Ахтанова, 50.
8-7132 41-63-97
3
Государственное учреждение "Айтекебийский районный отдел предпринимательства"
село Комсомольское, улица Жургенова, 62
8-71339 2-19-08
4
Государственное учреждение "Алгинский районный отдел предпринимательства"
город Алга, 5 микрорайон, 4
8-71337 4-18-56
5
Государственное учреждение "Байганинский районный отдел сельского хозяйства и предпринимательства"
село Карауылкелды, улица Д.Кунаева, 36
8-71345 23-0-39
6
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Мартукского района"
село Мартук, улица Сейфуллина, 36
8-71331 21-4- 00
7
Государственное учреждение "Мугалжарский районный отдел предпринимательства"
город Кандыагаш, микрорайон Молодежный, 2
8-71333 3-06-72
8
Государственное учреждение "Темирский районный отдел предпринимательства"
поселок Шубаркудук, улица Желтоксан, 5
8-71346 9-11-47
9
Государственное учреждение "Уилский районный отдел сельского хозяйства и предпринимательства"
село Уил, улица Кокжар, 69
8-71332 2-19-40
10
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел предпринимательства"
город Хромтау, проспект Победы, 4
8 71336 26-2-44
11
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Шалкарского района"
город Шалкар, улица Айтеке би, 47 а
8-71335 2-33-55
12
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел предпринимательства"
село Иргиз, улица Алтынсарина, 7
8-71343 2-18-10
13
Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел предпринимательства"
село Бадамша, улица Абилкайыр хана, 38
8-71342 22-2-01
14
Государственное учреждение "Кобдинский районный отдел предпринимательства"
село Кобда, улица Астана, 48
8-71341 2-11-94
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 3 октября 2017 года № 349
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Перечень адресов услугодателя и Местных координаторов программы
п/н
Наименование услугодателя и Местных координаторов программы
Юридический адрес расположения (улица, № дома)
Номера телефонов
График работы
1
Государственное учреждение "Управление предпринимательства Актюбинской области"
город Актобе, проспект Санкибай батыра, 22К
8-7132 74-21-80
с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 12.30 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней.
2
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Актобе"
город Актобе, улица Т.Ахтанова, 50.

8-7132 74-21-80
Демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, үзіліс 12.30-ден 14.00-ға дейін.
2
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Т.Ахтанова көшесі, 50
8-7132 41-63-97
3
"Әйтеке би аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Комсомол ауылы, Жүргенов көшесі, 62
8-71339 2-19-08
4
"Алға аудандық аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы, 5 мөлтек ауданы, 4
8-71337 4-18-56
5
"Байғанин аудандық ауылшаруашылығы және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарауылкелды ауылы, Д.Қонаев көшесі, 36
8-71345 23-0-39
6
"Мәртөк аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мәртөк ауылы, Сейфуллин көшесі, 36
8-71331 21-4-00
7
"Мұғалжар аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы, 2
8-71333 3-06-72
8
"Темір аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5
8-71346 9-11-47
9
"Ойыл аудандық ауылшаруашылық және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69
8-71332 2-19-40
10
"Хромтау аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Хромтау қаласы, Жеңіс даңғылы, 4 үй
8 71336 26-2-44
11
"Шалкар ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 47 а
8-71335 2-33-55
12
"Ырғыз аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
8-71343 2-18-10
13
"Қарғалы аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 38
8-71342 22-2-01
14
"Қобда аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8-71341 2-11-94
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 349 қаулысына 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің тізбесі
р/н
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің атауы
Орналасқан жердің заңды мекен-жайы (көше, үйдің №)
Телефондар нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Сәңкібай даңғылы, 22К
8-7132 74-21-80
Демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, үзіліс 12.30-ден 14.00-ға дейін.
2
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Т.Ахтанова көшесі, 50