О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2017 года № 5767. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года № 212, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4182, опубликованное 05 февраля 2015 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "пайда болу" заменить словом "түзілу";
в пункте 1 решения на казахском языке слово "қалдықтар" заменить словом "қалдықтардың";
в приложении, утвержденном вышеуказанным решением:
наименование столбца 4 изложить в следующей редакции:
"Норма образования и накопления коммунальных отходов по данным проведенных исследований, м3 среднегодовая".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
А. Утегенов С. Шинтасова

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 246 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 5767 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңның 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы № 212 Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсанындағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4182 болып тіркелген, 2015 жылғы 05 ақпанда "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "пайда болу" деген сөздері "түзілу" деген сөзімен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы "қалдықтар" деген сөзі "қалдықтардың" деген сөзімен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада:
4 бағанның атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Жүргізілген тексерулер бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу орташа жылдық нормасы, м3";
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
А. Өтегенов С.Шынтасова