Об утверждении бюджета Благодарного сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 21 декабря 2017 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 января 2018 года № 5867. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 361
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 361 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Благодарного сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 674,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 509,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 493,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 671,7 тысяч тенге;
2) затраты – 45 674,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2018 № 349 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Зачислять полностью в доход бюджета Благодарного сельского округа поступления в соответствии со статей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы":
установлены:
с 1 января 2018 года:
1) Минимальный размер заработной платы – 28 284 тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Благодар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 266 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5867 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 361 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 361 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Благодар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 674,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 509,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 493,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 671,7 мың теңге;
2) шығындар – 45 674,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 04.06.2018 № 349 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1 бабына сәйкес, түсімдер Благодар ауылдық округінің бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 28 284 теңге;

2) Размер государственной базовой пенсионной выплаты – 15 274 тенге;
3) Минимальный размер пенсии – 33 745 тенге;
4) Месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 405 тенге.
5) Величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 28 284 тенге.

2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 15 274 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 33 745 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 405 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 28 284 теңге.

4. Предусмотреть в бюджете Благодарного сельского округа на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из бюджета города Актобе в сумме 40 671,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 04.06.2018 № 349 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
Н. Махамбетов С. Шинтасова

4. Ақтөбе қаласының бюджетінен 2018 жылға арналған Благодар ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 40 671,7мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 04.06.2018 № 349 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
Н. Махамбетов С.Шынтасова