О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Саздинского сельского округа города Актобе от 26 сентября 2016 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Саздинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 19 сентября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 сентября 2017 года № 5665
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 августа 2017 года № 5-2/486, аким Саздинского сельского округа города Актобе РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Сазды Саздинского сельского округа города Актобе, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Саздинского сельского округа города Актобе от 26 сентября 2016 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5090, опубликованное 7, 8 октября 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Саздинского сельского округа
города Актобе
А.Муханбетов

Шектеу іс-шараларын алу және Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 5665 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық - санитарлық инспекторының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 5-2/486 ұсынысы негізінде, Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округінің Сазды ауылы аумағында ірі мүйізді қара малы арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық сауықтыру іс-шаралар кешені жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 2016 жылдың 26 қыркүйектегі № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 болып тіркелген, 2016 жылдың 7 және 8 қазанында "Ақтөбе" және Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының
Сазды ауылдық округінің әкімі
А.Муханбетов