Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Айтекебийского района
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 сентября 2017 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 октября 2017 года № 5667
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Айтекебийского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Мулькаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Ибрашов
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района от 8 сентября 2017 года № 152
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Айтекебийского района
Наименование сел
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов
1
Аккольский сельский округ
Акколь
перед домом №11 по улице Абая
2
Актастинский сельский округ
Актасты
перед домом №17 по улице Әйтеке би
Толыбай
перед домом №7 по улице Темірбек Жүргенов
3
Аралтогайский сельский округ
Аралтогай
перед домом №17 по улице Сырым батыр
Киякты
перед домом №4 по улице Шәмші Қалдаяқов
Улгайсын
перед домом №2 по улице Сырлыбай Бекбаев
Милы
перед домом №9 по улице Ыбырай Алтынсарин
4
Айкенский сельский округ
Айке
перед домом №11 по улице Абая
Теренсай
перед домом №14 по улице Абилхайырхана
5
Баскудукский сельский округ
Баскудук
перед домом №16 по улице Кенес
Сарбулак
перед домом №6 по улице Шаруашылық
6
Жабасакский сельский округ
Жабасак
перед домом №35 по улице Самырат
Аккум
перед домом №13 по улице Алмат-Самырат
Байжанкол
перед домом №4 по улице Сабит Мұқанов
7
Жамбылский сельский округ
Жамбыл
перед домом №26 по улице Абай Құнанбаев
8
Кайрактинский сельский округ
Талдык
перед домом №1 по улице Әйтеке би
9
Комсомольский сельский округ
Талдысай
перед домом №16 по улице Кооперативная
Комсомол
перед домом №5 по улице Жастар
10
Карабутакский сельский округ
Карабутак
перед домом №28 по улице Амангелди
Белкопа
перед домом №35 по улице Құдайбергенов Өтеу
11
Кумкудукский сельский округ
Кумкудук
перед домом №13 по улице Жакибай жырау
12
Кызылжулдузский сельский округ
Аралтобе
перед домом №13 по улице Былшық би
13
Саратовский сельский округ
Сарат
перед домом №11 по улице Құлымбетов
14
Сулукольский сельский округ
Сулукол
перед домом №6 А по улице Д.А. Қонаев
15
Ушкаттинский сельский округ
Ушкатты
перед домом №17 по улице Абай

Әйтеке би ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 152 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда 5667 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Мулькаевке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ибрашов
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 08 қыркүйектегі
№ 152 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдардың атауы
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Ақкөл ауылдық округі
Ақкөл
Абай көшесіндегі №11 үйінің алдында
2
Ақтасты ауылдық округі
Ақтасты
Әйтеке би көшесіндегі №17 үйінің алдында
Толыбай
Темірбек Жүргенов көшесіндегі №7 үйінің алдында
3
Аралтоғай ауылдық округі
Аралтоғай
Сырым батыр көшесіндегі №17 үйінің алдында
Қияқты
Шәмші Қалдаяқов көшесіндегі №4 үйінің алдында
Ұлғайсын
Сырлыбай Бекбаев көшесіндегі №2 үйінің алдында
Милы
Ыбырай Алтынсарин көшесіндегі №9 үйінің алдында
4
Әйке ауылдық округі
Әйке
Абай көшесіндегі №11 үйінің алдында
Тереңсай
Әбілхайырхан көшесіндегі №14 үйінің алдында
5
Басқұдық ауылдық округі
Басқұдық
Кеңес көшесіндегі №16 үйінің алдында
Сарбұлақ
Шаруашылық көшесіндегі №6 үйінің алдында
6
Жабасақ ауылдық округі
Жабасақ
Самырат көшесіндегі №35 үйінің алдында
Аққұм
Алмат-Самырат көшесіндегі №13 үйінің алдында
Байжанкөл
Сабит Мұқанов көшесіндегі №4 үйінің алдында
7
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл
Абай Құнанбаев көшесіндегі №26 үйінің алдында
Қайрақты ауылдық округі
8
Талдық
Әйтеке би көшесіндегі №1 үйінің алдында
Комсомол ауылдық округі
9
Талдысай
Кооператив көшесіндегі №16 үйінің алдында
Комсомол
Жастар көшесіндегі №5 үйінің алдында
Қарабұтақ ауылдық округі
10
Қарабұтақ
Аманкелді көшесіндегі №28 үйінің алдында
Белқопа
Құдайбергенов Өтеу көшесіндегі №35 үйінің алдында
11
Құмқұдық ауылдық округі
Құмқұдық
Жәкібай жырау көшесіндегі №13 үйінің алдында
12
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Аралтөбе
Былшық би көшесіндегі №13 үйінің алдында
13
Сарат ауылдық округі
Сарат
Құлымбетов көшесіндегі №11 үйінің алдында
14
Сұлукөл ауылдық округі
Сұлукөл
Д.А. Қонаев көшесіндегі №6 А үйінің алдында
15
Үшқатты ауылдық округі
Үшқатты
Абай көшесіндегі №17 үйінің алдында