О внесении изменения в решение акима Баскудукского сельского округа № 1 от 25 июня 2008 года "Көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Баскудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 31 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 апреля 2017 года № 5438
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Баскудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Баскудукского сельского округа на казахском языке № 1 от 25 июня 2008 года "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-54, опубликованное 21 августа 2008 года газете "Жаңалық жаршысы") следующее изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баскудукского
сельского округа А.Киялов

Басқұдық ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 25 маусымдағы № 1 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Басқұдық ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5438 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Басқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басқұдық ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 25 маусымдағы № 1 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-54 тіркелген, 2008 жылғы 21 тамыздағы "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Басқұдық ауылдық
округінің әкімі А.Киялов