О внесении изменений в решение районного маслихата от 7 февраля 2012 года № 14 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алгинскому району"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 апреля 2017 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 мая 2017 года № 5485. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 148
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 01.03.2018 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Алгинского района от 7 февраля 2012 года № 14 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алгинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-137, опубликованное 28 февраля и 13 марта 2012 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
в заголовке, в тексте и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" заменить словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Р. Кусайнов
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 "Алға ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 94 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5485 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 01.03.2018 № 148 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 "Алға ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 ақпанда және 13 наурызда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Р. Кусайнов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Жұмабаев