Бесқоспа селолық округі әкімінің 2008 жылғы 24 қарашадағы № 34 "Бесқоспа селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 5521 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Алға ауданының Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқоспа селолық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 24 қарашадағы № 34 "Бесқоспа селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-64 болып тіркелген, 2009 жылғы 31 наурыздағы аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Алға ауданының Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқоспа ауылдық округінің әкімі Наурызов Т.К.

О внесении изменений в решение акима Бескоспинского сельского округа от 24 ноября 2008 года № 34 "Бесқоспа селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы"
Решение акима Бескоспинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 1 июня 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июня 2017 года № 5521
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Бескоспинского сельского округа Алгинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бескоспинского сельского округа на казахском языке от 24 ноября 2008 года № 34 "Бесқоспа селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-64, опубликованного 31 марта 2009 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следущие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения слова "селолық" заменить словами "ауылдық";
преамбулу указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес, Алға ауданының Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескоспинского сельского округа Наурызов Т.К.