О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 15 марта 2017 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 апреля 2017 года № 5411. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 6 сентября 2024 года № 197
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 06.09.2024 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогооблажения", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата на казахском языке от 24 апреля 2009 года № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-73, опубликованное 11 июня 2009 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары" заменить словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері";
2.. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
С. Жұбан Б. Турлыбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 63 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 5411 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 06.09.2024 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының қазақ тіліндегі 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-73 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауындағы және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
Байғанин аудандық мәслихатының
төрағасы хатшысы
С. Жұбан Б. Турлыбаев