О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 июля 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13 сентября 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 сентября 2017 года № 5650
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 5 сентября 2017 года № 96, аким Миялинского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенства среди крупно рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Миялы Миялинского сельского округа Байганинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 июля 2017 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированое в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 5608, опубликованное 27 июля 2017 года в газете "Жем-Сағыз")
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа: И.Манибаев

Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүекте № 5650 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 96 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің Миялы ауылының аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралары жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5608 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 шілдесінде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі И.Мәнібаев