О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 245 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Иргизском районе"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 7 июня 2017 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 июня 2017 года № 5535. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 282
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 245 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Иргизском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4807, опубликованное 12 апреля 2016 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Иргизском районе, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги, в размере 8 000 (восьми тысяч) тенге в месяц согласно списков, представленных уполномоченной организацией;";
в подпункте 2), 3), 4) пункта 8 на казахском языке слова "берген тізімдеріне сәйкес", "тізімі негізінде", "берген тізімдерге сәйкес" заменить словами "ұсынған тізімдері негізінде", "тізімдері негізінде", "ұсынған тізімдері негізінде".
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Ежемесячная социальная помощь лицам, указанным в подпунктах 1), 2), 3), 4) пункта 8 настоящих Правил, оказывается без истребования заявлений от получателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии Иргизского районного маслихата Г. Бактыбай
Секретарь Иргизского районного маслихата К. Косаяков
Руководитель управления координации
занятости и социальных программ
Актюбинской области
К. Отаров

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 29 ақпандағы № 245 "Ырғыз ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 85 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 5535 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 282 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 245 "Ырғыз ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4807 тіркелген, 2016 жылдың 12 сәуірдегі аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ырғыз ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
8 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерге, айына 8000 (сегіз мың) теңге мөлшерінде уәкілетті ұйымның ұсынған тізімдері негізінде;";
қазақ тіліндегі 8 тармақтың 2), 3), 4) тармақшаларында "берген тізімдеріне сәйкес", "тізімі негізінде", "берген тізімдерге сәйкес" сөздері "ұсынған тізімдері негізінде", "тізімдері негізінде", "ұсынған тізімдері негізінде" сөздерімен ауыстырылсын.
18 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Осы Қағидалардың 8 тармағының 1), 2), 3), 4) тармақшаларында
көрсетілген адамдарға ай сайынғы әлеуметтік көмек алушылардың өтініштері талап етілмей көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ырғыз аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Г. Бақтыбай
Ырғыз аудандық мәслихатының хатшысы К. Қосаяқов
Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының басшысы
Қ. Отаров