О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 12 июля 2017 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2017 года № 5614. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 51 "Об утверждении бюджета Иргизского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5213, опубликованное 18 января 2017 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 482 039" заменить цифрами "3 500 543,2";
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "2 988 039" заменить цифрами "3 006 543,2";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 660 093,3" заменить цифрами "3 678 597,5";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "7 155" заменить цифрами "6 703";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "189 113" заменить цифрами "154 948";
в абзаце пятом:
цифры "6 448" заменить цифрами "4 845";
в абзаце шестом:
цифры "5 452" заменить цифрами "33 231";
в абзаце восьмом:
цифры "2 000" заменить цифрами "4 000";
в абзаце девятом:
цифры "230 961" заменить цифрами "230 328,2";
в абзаце десятом:
цифры "91 199" заменить цифрами "95 063";
и дополнить абзацами следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 95 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5614 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 51 "2017-2019 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5213 тіркелген, 2017 жылы 18 каңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 482 039" сандары "3 500 543,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "2 988 039" сандары "3 006 543,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 660 093,3" сандары "3 678 597,5" сандарымен ауыстырылсын;
5- тармақта:
екінші абзацта:
"7 155" сандары "6 703" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
екінші абзацта:
"189 113" сандары "154 948" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"6 448" сандары "4 845" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"5 452" сандары "33 231" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"2 000" сандары "4 000" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"230 961" сандары "230 328,2" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"91 199" сандары "95 063" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

"4 885 тысяч тенге- на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1 887 тысяч тенге -на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах;
6 000 тысяч тенге- на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике;
8 942 тысяч тенге- на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения).".
в пункте 7:

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға- 4 885 мың теңге;
елді мекендердегі өрттерді, дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру бекеттерін ұйымдастыруға -1 887 мың теңге;
робототехника бойынша элективті курс үшін жабдықтар сатып алуға- 6 000 мың теңге;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға-8 942 мың теңге.".
7 тармақта: