Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 декабря 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 января 2018 года № 5840. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159 328 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 24 835 тысяч тенге;
поступления трансфертов 134 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления 96 тысяч тенге;
2) затраты 159 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование 0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами       0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.06.2018 № 253 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 285 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.06.2018 № 253 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" установлено:
с 1 января 2018 года:
1) минимальный размер заработный платы - 28 284 тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 209 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 5840 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2018-2020 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай
көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 328 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 835 мың теңге;
трансферттер түсімі 134 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 96 мың теңге;
2) шығындар 159 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо      0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 253 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 285 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Ауылдық округ бюджетінің кірісіне есептелетін болып ескерілсін:
жеке табыс салығы;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік
бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 253 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын:
2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi - 28 284 теңге;

2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 405 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат -28 284 тенге.
4. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 90 158 тысяч тенге.
5. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
19 413,0 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.06.2018 № 253 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 285 (вводится в действие с 01.01.2018).
5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета:
10 929 тысяч тенге – на организацию дошкольного воспитания и обучения и медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;

2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш - 2 405 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 28 284 теңге.
4. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 90.158 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
19 413 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.
Аталған трансферттерді бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 253 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 285 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-1. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
10 929 мың теңге – мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға;

12 897 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
1000 тысяч тенге - на капитальные расходы государственного органа.
Сноска. Дополнено пунктом 5-1 решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12.06.2018 № 253 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 285 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь районного
маслихата маслихата
С.Аманжолов Н.Заглядова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 209
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2018 год

12 897 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.
1000 мың теңге - мемлекеттік органның күрделі шығыстарына.
Ескерту. 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 253 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 285 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С.Аманжолов Н.Заглядова
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 209 шешіміне
1 Қосымша
2018 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті