О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 11 июля 2017 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июля 2017 года № 5617. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 49 "Об утверждении бюджета Мартукского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5210, опубликованное 2 февраля 2017 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 311 251" заменить цифрами "4 293 410,5", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "595 700" заменить цифрами "592 700";
по неналоговым поступлениям
цифры "1 200" заменить цифрами "4 200";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "6 100" заменить цифрами "18 100";
по поступлениям трансфертов
цифры "3 708 251" заменить цифрами "3 678 410,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 403 269,7" заменить цифрами "4 385 428,7";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "85 061" заменить цифрами "102 383";
в абзаце третьем:
цифры "9 404" заменить цифрами "9 052";
в абзаце пятом:
цифры "21 824" заменить цифрами "10 533";
в абзаце восьмом:
цифры "8 586" заменить цифрами "5 586";
в абзаце девятом:
цифры "18 116" заменить цифрами "4 425";
в абзаце десятом:
цифры "43 494" заменить цифрами "30 753";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "14 367" заменить цифрами "8 875";
в абзаце двенадцатом:
цифры "24 435" заменить цифрами "20 261";
в абзаце тринадцатом:
цифры "50 181" заменить цифрами "48 891";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "20 000" заменить цифрами "16 981,5";
в абзаце шестнадцатом:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 84 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 5617 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2017-2019 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5210, 2017 жылғы 2 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 311 251" цифрлары "4 293 410,5" цифрларымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"595 700" цифрлары "592 700" цифрларымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"1 200" цифрлары "4 200" деген цифрларымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"6 100" цифрлары "18 100" деген цифрларымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"3 708 251" цифрлары "3 678 410,5" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 403 269,7" цифрлары "4 385 428,7" цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацтағы:
"85 061" цифрлары "102 383" цифрларымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"9 404" цифрлары "9 052" цифрларымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"21 824" цифрлары "10 533" цифрларымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"8 586" цифрлары "5 586" цифрларымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"18 116" цифрлары "4 425" цифрларымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"43 494" цифрлары "30 753" цифрларымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"14 367" цифрлары "8 875" цифрларымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"24 435" цифрлары "20 261" цифрларымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"50 181" цифрлары "48 891" цифрларымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"20 000" цифрлары "16 981,5" цифрларымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы:

цифры "4 392" заменить цифрами "3 856";
в абзаце семнадцатом:
цифры "6 250" заменить цифрами "6 786";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике – 6 000 тысяч тенге";
"на открытие пожарного поста в селе Жайсан Мартукского района – 1 887 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

"4 392" цифрлары "3 856" цифрларымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы:
"6 250" цифрлары "6 786" цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"роботты техника бойынша элективті курс үшін құрылғы сатып алуға – 6 000 мың теңге";
"Мәртөк ауданының Жайсан ауылында өрт сөндіру бекетін ашу үшін – 1 887 мың теңге".
2. Осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1, 5 және 6 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.

1 200,0
9
Прочие услуги в области образования
136 923,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
136 923,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 751,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
16 377,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 328,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
209,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 217,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 871,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
307 218,0
1
Социальное обеспечение
51 094,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 364,0
005
Государственная адресная социальная помощь
400,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 418,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 546,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 730,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 730,0
2
Социальная помощь
229 287,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229 287,0
002
Программа занятости
104 466,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 893,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
64 736,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
266,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 666,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 989,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 771,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 200,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
136 923,0
464
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
136 923,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 751,0
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
16 377,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32 328,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
209,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 217,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
170,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 871,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
307 218,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51 094,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 364,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
400,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 418,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 546,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 730,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 730,0
2
Әлеуметтiк көмек
229 287,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229 287,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 466,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 893,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
64 736,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
266,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24 666,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 989,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 771,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер