О внесении изменений в решение акима аульного округа Танирберген от 3 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов сельского округа "Танирберген""
Решение акима Танирбергенского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27 ноября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 декабря 2017 года № 5733
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким сельского округа Танирберген РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима аульного округа Танирберген от 3 декабря 2008 года № 1 "О присвоении наименования улицам населенных пунктов сельского округа "Танирберген"" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-72, опубликованное 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии со статьями 14, 16 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким сельского округа Танирберген РЕШИЛ:";
в реквизите и наименовании решения на государственном языке слово "Тәнірберген" заменить словом "Тәңірберген";
в наименовании решения на русском языке слово ""Танирберген"" заменить словом "Танирберген";
в реквизите решения на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
в пункте 4 решения на государственном языке слово "ресмі" заменить словом "ресми".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Танирберген Тлеуов Д.

Тәнірберген ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 1 "Тәнірберген ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 5733 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Тәңірберген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәнірберген ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 1 "Тәнірберген ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-72 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14, 16 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Тәңірберген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің атауында деректемесінде "Тәнірберген" сөзі "Тәңірберген" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің атауында ""Танирберген"" сөзі "Танирберген" сөзімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің деректемесінде "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің 4 тармағындағы "ресмі" сөзі "ресми" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тәңірберген ауылдық округінің әкімі Д. Тлеуов